İnce Yapı / Bitirme İşleri

Mesa Doğrama Ahşap Dış Kapı

Projesine uygun ahşap dış kapı imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Mesa Doğrama Ahşap Pencere Doğraması

Projesine uygun ahşap kapı ve pencere doğrama imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Mesa Doğrama Ahşap Kepenkler

Projesine uygun ahşap kepenk imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Yalıtım Çözümleri Sentetik Membran TPO, EPDM, PVC, Polypropilen ve Geomembranlar

Su yalıtımı amaçlı kullanılan tek kat sentetik membranlardır. (TPO ve EPDM membranlar) Dış etkenlere, hava şartlarına dayanıklıdır. Yüksek UV dayanımına sahiptir. Çatı hareketlerine tolerans sağlayan yüksek uzama yeteneğine sahip, asit yağmurlarına ve kimyasalllara dayanıklıdır. Tek kat olarak uygulanır. Her türlü ısı yalıtımı ile uyumludur.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Akıllı Pencere

Winsa PVC pencere ve panjur sistemleri sektörde bir ilke imza atarak, yeni nesil çevre dostu kurşunsuz profilden imal edilen "Winsa Akıllı Pencere" adıyla hazırladığı bir konsepti tüm showroomlarında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Winkepenk

Farklı bir kasa kanat açılımını mümkün kılan bu üründeki tasarım unsuru, kepenk kanadı içinde açılan ikinci bir kanadın ileriye doğrı hareket edebilme özelliğidir. Lamellerin bulunduğu kanat klasik panjur sistemlerine benzer , max 45°lik açılı bir hareket yapar.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Winstor Panjur

Winstor panjur, Winsa'nın kendi geliştirdiği tüm seriler ile tam uyumlu farklı lamel tiplerine ve kutu yüksekliklerine sahir bir pancur sistemidir. Stor sineklik uygulamalarına izin verir. Beyaz, renkli ve ahşap desen seçenekleri mevcuttur.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

Vela adlı yeni sürme serisinde "yalıtım" konsepti ön planda tutulmaktadır. Alın kapatma ve birleştirme profillerinde yer alan özel fırça contalarının yanına ayrıca TPE conta da kullanılarak izolasyon artırılmıştır.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Carina

Ana profil genişlikleri 60 mm olan, 4 mm'den 30 mm'ye kadar tek, çift ve üçlü cam takılmasına ayrıca isteğe bağlı panel ve lambri uygulamalarına cevap veren seçenekler sunar. İç, dış TPE contalı, içe-dışa açılan eşikli eşiksiz kapı uygulamaları, kendinden damlalıklı kanat profili ile gerek kapı gerekse pencere uygulamalarında kaynaksız yekpare kemer seçeneği ile benzerlerinden ayrılır.

Aktav Akustik Akustik Tavan Kaplamaları

Yüksek yoğunlukta camyününden mamul akustik tavan ve duvar panelleri. Değişik renk seçenekleri mevcut, darbeye dayanıklı, kolay uygulanabilen ve her türlü akustik ihtiyaca çözüm üretebilecek dekoratif hazır panellerdir.

Sur Çelik Kapı Çelik Güvenlik Kapısı

Temperli lamine cam üzerine istenilen model ve renk seçeneği ile oluşturulan cam panellerin, çift taraflı sac kullanımı ile güvenliği esas alan çelik karkas üzerine giydirilmesi ile ortaya çıkan dünyanın en güvenlikli kapıları

İnsu İnşaat GRC Cephe Elemanları

GRC, silis kumu ve beyaz çimento karışımı özel granülometrideki harmanın alkaliye dayanıklı ithal cam elyafı ve polimerlerin özel kalıplara püskürtülmesi suretiyle elde edilen, mukavemeti çok yüksek bir yapı malzemesidir.

Sur Çelik Kapı Çelik Güvenlik Kapısı

İstenilen tasarım ve renk seçeneklerinde, monoblok, merkezi kilit ve parmak izli sistem uygulamaları ile dünyanın en güvenlikli çelik kapıları

Panelsan Çatı Sandviç Panel Çatı ve Cephe Kaplamaları

Naturel alüminyum, boyalı alüminyum, boyalı galvaniz sac, CTP ve PET levhaların; Expande polistren (EPS), Poliüretan (PÜ), Poliizosiyanurat (PIR), camyünü, taşyünü, ısı yalıtım malzemelerinin continue sistem ile üretilen çatı ve cephe sandviç panelleridir.

Mardav Yalıtım Polimer Bitümlü Su Yalıtım Örtüleri

Stoper membranlar, cam tülü ve polyester keçe taşıyıcılı, yüksek oranda APP ve SBS polimerleri ile modifiye edilmiş bitümden üretilmektedir.

UTT Soba ve Şömine Camları

Robax® yüksek ısıya dayanıklı şeffaf seramik camlar, şömine ve sobalarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Sıcaklık değişimlerinden ve büyük ısı farklılıklarından etkilenmez. Robax’ın yüksek iletkenlik özelliği sayesinde, ısının verimli bir şekilde ortama yayılmasına imkan verir ve bununla birlikte kıvılcımların, isin ve dumanın da ortama geçmesi önlenmiş olur.