Levha / Panel

Perfopan Akustik/İsus 1932 Akustik Panel Levhalar

Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli veya derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. T24 ve Clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır. Akustik ve ses geçirmeyen kapı yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır.

Aytaş Alçı AYPAN® Beyaz-Standart Alçı, AYPAN® Yeşil-Neme Dayanıklı Alçı Levha, AYPAN® Kırmızı-Yangına Dayanıklı Alçı Levha, AYPAN® More-Neme ve Yangına Dayanıklı

Seçilecek levha türüne göre, standart alçı levha, yangına dayanım, neme dayanım ya da hem yangına hem de neme dayanım sağlayabilen alçı levha çeşitleri vardır. İç mekân bölme duvar ve asma tavan uygulamalarında kullanılan alçı levhalardır.

Işık Plastik Polikarbonat Oluklu Levha

Sağlamlık, hafiflik ve dayanıklılık açısından rakipsiz olan polikarbonat levhalar, cama yakın ışık geçirgenliği sağlar. Yüksek ısı yalıtımları sayesinde, ışıklıklardaki yoğuşma problemine en iyi çözümdür. Kolay eğilebilmesi sayesinde tonoz çatıların, kolay kesilebilmesi sayesinde amorf şekilli yapıların vazgeçilmez kaplama elemanlarıdır. Siparişe özel IR (infrared-kızılötesi) kaplaması sayesinde görünen ışığı geçirirken, kızılötesi ışınlarını absorbe ederek, kullanıldığı mekanlarda istenmeyen ısı artışlarına engel olur.

LG Hausys Akrilik Yüzeyler

Hi-Macs; her türlü yapı ve konut ihtiyacına uygun, çok farklı dokulara sahip zengin renk seçenekleriyle mutfak, banyo, hastane, otel, restoran gibi çok yaygın bir kullanım alanı bulunan doğal akrilik taş ürünüdür.

Kasımlı İnşaat Lif Takviyeli Çimento Levhalar

Prefabrike yapılarda ve konteyner üretiminde ve zemin kapatma, duvar ve tavan plakalarında kullanılan ahşap ve taş dokulu, havalandırmalı cephe kaplama malzemesi

Marmara Yapı Sistemleri Doğal Ahşap Kaplama Yüzeyleri

Marka Selection ile doğal ahşap kaplamalar çağdaş finişler uygulanarak kullanıma hazır hale getirilir. Marka Selection hazır finişli paneller tercih edildiğinde nihai ürün kalitesi, görsel bütünlük ve maliyetler kontrol altında tutulmaktadır. Bu sayede birden fazla imalatçıların yer aldığı projelerde desen ve finiş kalitesinde süreklilik yakalanmakta, münferit imalat hatalarına karşı önlem alınmaktadır. Marka Selection; özel ahşap kaplama seçenekleriyle, yüksek kaliteli ve benzersiz finişleri ile tasarımcıların projelerinde aradığı tüm özellikleri taşımaktadır.

Aytaş Alçı AYPAN® D MORE Darbe, Nem ve Yangın Dayanklı Alçı Levha / AYPAN® D PLUS Yüksek Darbe, Nem ve Yangına Dayanklı Alçı Levha

AYPAN® D MORE’de bulunan yüksek çekirdek yoğunluğu ve mukavemetli yapısı ile ilave edilen su itici katkılar ile yüksek nem dayanımı, darbe dayanımı, elyaf katkılar ile yangın dayanımı, kâğıt hamuru ile de hafiflik ve esneklik anlamında yapılara çok büyük faydalar sağlamıştır. AYPAN® D MORE; AYPAN D MORE'ye göre daha fazla performanslı bir üründür. AYPAN® D PLUS belirlenmiş yüksek yoğunluklu, çekirdek kohezyonu artırılmış alçı çekirdeğine sahiptir. Levhanın her iki yüzünde de, levhaya esneklik ve yüksek dayanım sağlayan özel kağıt bulunmaktadır.

Changzhou Weideda Laminate Kompakt Laminat Levha (HPL)

Kompakt laminat levha yüksek basınca dayanıklı olup, zengin yüzey renklerine ve doku seçeneklerine ve özel lojistik performansına sahiptir. Temel malzeme olan kağıt (titanyum toz kağıt, kraft kağıt) endüstriyel kimyasal melamine ve fenolik rezineye tabi tutulduktan sonra aleve dayanıklı hale gelir.

FRG Ahşap Yangına Dayanımlı Ahşap Kapı Panelleri

Yangına dayanımlı ahşap kapı panelleri

Koyuncuoğlu Ahşap Yönlendirilmiş Yonga Levha

Ufalanmış olan parçaların, reçine ve tutkal eklenip, sıcak presle sıkıştırılarak tabaka haline gelmiş halidir.

PMS Metal Alüminyum Yassı Mamül

Yassı mamül ve ekstrüzyon profilin aynı çatı altında üretildiği PMS inşaat sektöründe de iddialıdır, profilde 6000 alaşım serileri yassı mamulde de 1000 serileri 3000 grubu ve 5005 üretimi mevcuttur. Yeni yaptığı yatırım ile inşaat sektörüne alternatif ürün tedarik edebilir duruma gelmiştir, yassı mamul üretimini perfore presinde farklı kalıp tasarımları ile delebiliyor. Teknik çizimler doğrultusunda kalıp yapımı ve müşterinin talep ettiği delik çapı mümkündür.

Foshan Topson Dekoratif Paslanmaz Çelik Levha

Dekoratif paslanmaz çelik levha üreticisi firma, 10 yıldan fazla farklı yüzey işleme teknikleri ile paslanmaz çelik levha ve şerit üretiminde faaliyet göstermektedir.

Azaran Plastic MDF Panel

Azaran Plastic, İran’da MDF panel, PVC duvar kaplaması, tavan panelleri, yükseltilmiş zemin sistemleri ve bölme sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Lamine veya baskılı MDF paneller dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.

Gentaş Grup Kolay Temizlenebilen Kompakt Laminat Levha

Üstün yüzey performansına yönelik özel bir yüzey işleme tekniği ile birlikte elde ettiği yüksek aşınma direnci, çizilme ve grafiti uygulamalarında kullanılan her türlü boya, keçeli kalemler, işaretleyiciler, temizleyici maddelere karşı yüksek direnç, G-Com Anti-Graffiti® ürününü mevcut diğer ürünlere üstün kılar. Özel yüzey özellikleri sayesinde, gündelik ev işlerinde kullanılan temizlik malzemeleri, güçlü asitler ve bazlar, güçlü çözücüler ve toprakta kendiliğinden çözülebilen temizleyiciler gibi mevcut her tür temizleyici ile çok kolay temizlenebilmektedir.