Zeminler

Mesa Prefabrik Beton Bordür Taşı

Mesa Prefabrik Üretim Tesisi'nde üretilen trotuvar bordürü ve yaya yolu bordürleri yüksek yoğunlukta ve mukavemette imal edildiğinden ömürleri kaplama taşları kadar uzun olabilmektedir. Yaya yollarının, araç ve yeşil alanlardan ayrıldığı tüm sınırlarda kolaylıkla kullanılabilir.

Mitra İnşaat Cilalı Masif ve Lamine Parke

Eskiden kullanılan ahşap zemin kaplamalarına göre daha modern, minimum çalışma oranı ve kolay uygulama ile hemen kullanılabilmesi. Poliüretan tutkal ile zemine yapıştırma, karkas üzeri ve yüzer sistem uygulamalar ile yerden ısıtmalar içinde uygun olması. Genel olarak üst yüzeyler yağlı olduğu için, ufak müdahaleler ile sistre gerektirmeden pratik çözümler sunması

Epozem Zemin ve Duvar Kaplamaları

Epozem zemin ve duvar kaplamaları ile her türlü kullanım alanında hem teknik hem de estetik olarak en doğru sonuca en kısa süre içerisinde ulaşmak mümkündür. Epozem; mimari tasarımların ulaşılması zor olan detaylarının çözümünden; ağır endüstriyel koşullara dayanıklı zeminlerin çok kısa süre içerisinde elde edilmesine kadar uzmanlık gerektiren tüm ihtiyaçların giderilmesinde ileri teknolojik altyapısının yardımı ve geniş hizmet paleti ile cevap verebilmektedir.

Dendro Parke Lamine Parke

Dendro lamine parke, en son teknolojik donanım ve profesyonel altyapısı ile 60.000 m² açık ve 12.000 m² kapalı alanda, Avrupa standartlarında E1 kalitesinde üretim yapmaktadır. Dendro lamine parkeler, üç farklı ağaç katmanının çalışma yönleri birbirlerine dik açı oluşturacak şekilde yerleştirilmesi ile oluşur. Üç katmanlı yapısı sayesinde ahşabın doğal çalışması %70 oranında yok ediliyor. E1 standartlarında üretilen Dendro lamine parkelerin, plank/2strip/3strip lamine parke seçenekleri ve özel olarak fırçalanmış, yağlı renklendirilmiş ürün seçenekleri mevcuttur.

Unigen Yapı Malz. Karo Halı

<p> Zengin renk ve desen alternatifleri bulunan Modulyss karo halıları, bukle ve velur &ccedil;eşitleri ile renkli, keyifli ve konforlu zemin &ccedil;&ouml;z&uuml;mleri sunmaktadır. Yoğun trafiğe dayanıklı poliyamid (PA) ipliklerden &uuml;retilen, kire, lekeye karşı mukavemetli, kolay temizlenebilir nitelikte olan Modulyss karo halıları estetiğin ve konforun &ouml;nem kazandığı t&uuml;m ticari mek&acirc;nlarda &ouml;nerilmektedir.</p>

Unigen Yapı Malz. Ticari Tip Rulo PVC Zemin Kaplaması

Özellikle Durable ve Decotile serileri ile yoğun trafiğin olduğu tüm alanlarda kullanılan zengin renk ve desen seçeneği mevcut, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir PVC zemin kaplamalarıdır. Calmpasso ve Comfort serileri ile bu özelliklerin yanı sıra akustik ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Estetik ve kaliteyi bir araya getiren LG HAUSYS Floors, ürünlerindeki desen seçenekleri ile farklılık yaratarak, kullanıldığı mekânları ayrıcalıklı kılar.

Emir Halıcılık Dokuma Vinil Yer Kaplaması

Canlı ve doğal görünümlü mekânlar yaratılabilecek konforlu, pratik ve ekonomik bir yer kaplama malzemesi çözümüdür. Ses emici özelliğe sahip, son derece dayanıklı, bakımı ve temizliği kolay bir malzemedir. Yangın dayanımı çok yüksektir. Yerden ısıtmalı sistemlere uygundur.

Yalıtım Çözümleri Epoksi / Poliüretan Yüzey Kaplamaları

Epoksi ve poliüretan sistemler; Coating, Multilayer, Self Leveling, Mortar, Epoksi Terrazo olarak sıralanabilir. Epoksi ve poliüretan sistemler, zeminlerde, tozumaz, kolay temizlenebilir, hijyenik, kesintisiz, kaymaz, dekoratif, yaya ve lastik tekerlekli araç trafiğine dayanıklı yüzeyleri oluştururlar. Terrazo sistemler; içerisinde mermer, kuvartz, granit, cam veya diğer uygun agrega bulunan karışımın, özel çimento yada epoksi bağlayıcı ile hazırlanarak uygulanmasıdır.

Başak Kiremit Zemin ve Merdiven Döşemeleri/Başak & Agrob

Başak & Argob Cotto yer döşemelerini farklı kılan üstün üretim teknolojisi, bu serideki ürünlere tek veya karışık renkli, sırlı veya sırsız hiç fark etmeksizin, kalite, doğallık ve nostaljik bir görünüm katmaktadır. Çeşitli geleneksel formlarla birlikte sunduğu geniş aksesuar yelpazesi ile en küçük detaylara bile çözümler getirmektedir.

Topaz Prekast Suni Mermer Yer Döşemesi ve Prekast Elemanlar (Merdiven Basamakları, Bordür, Oluk, Harpuşta, Çiçeklik, Oturma Grubu)

Topaz ürünleri özenle kırılmış, mozaik ve granit agregaları ile birlikte gerektiğinde Bayer oksit boya kullanılarak, çimento karışımı ile 900 tonluk yüksek basınç altında vakum sistemiyle ileri teknolojide üretilmektedir. Tüm ürünlerin yüzey işlemleri cilalı, fırçalı, mucartalı ve kumlamalı olarak yapılabilmektedir.

Country Stone Yapay (Kale Taşı, Kayrak Taşı, Kırıktaş, Yığmataş, Yontutaş, Tarla Taşı, Alaçatı Taşı, Datça Taşı)

35 kg / m² ağırlığında 3-4 cm kalınlığında doku ve renkleriyle doğal taştan ayırt edilmeyecek görüntüye sahiptir.Dış etkilere dayanıklıdır. Bakım gerektirmeyen, kalıcı, kolay uygulanan iç ve dış cephelerde kullanılan kaplama malzemesidir.İçeriğindeki hafif agrega sayesinde yalıtım desteği sağlar, yanıcı değildir.Zengin doku ve renk seçeneğiyle cephelerinize doğal ve ekonomik çözümler sunar.

Çapra Terrazzo ve Washbeton Yer Döşemeleri, Prekast Yapı Elemanları, Andezit ve Sert Peyzaj Malzemeleri

Değişik boyutlarda mermer ve granit tanelerinin yüksek dozajlı çimento ile hazırlanması ve yüksek basınç altında preslenerek, vakum sistemiyle fazla suyunun alınması ve ardından kürleme işleminden sonra silme hattında silinmesi şeklinde üretilir.

AGT Kompozit Yer Döşemesi

En yeni WPC ahşap teknolojisiyle üretilen Sundeck, ahşap ve polipropilenin bileşiminden oluşan kompozit, uzun ömürlü, çevreci, geridönüşümlü bir yer ve cephe kaplamasıdır.

Karosiman Desenli Yer Karosu

Geleneksel, modern, klasik, geometrik, etnik, otantik tarz ve trendleri bir arada sunan Karosiman desenli yer karoları, sizi mutlu eden desenlerde ve renklerde duygulara seslenen modelleriyle sizi bekliyor. Geleneksel, Modern, Selçuklu, Osmanlı, Anadolu, Latin, Heritage, Art Nouveau modelleriyle karolar zeminlerinde kısaca yaşama dair her yerde kullanıcıya sıcak, doğal ve yaşanılası ortamlar yaratıyor.

Detay Yapı Pentra-Sil® , Ucrete®. Coniroof&Conideck, Colorjuice, Mastertop, Voltex

Betona penetre olan tozumasızlık sağlayan likit yüzey sertleştirici Bitki köklerine dayanıklı %450 elastik, yekpare su yalıtım sistemleri Sanayi ve tesislerin ihtiyaçlarına yönelik, farklı özelliklere sahip epoksi ve poliüretan yer kaplamaları Polish Concrete, beton parlatma

Doğa Park Açık Alan Spor ve Fitnes Aletleri, Açık ve Kapalı Spor Alanı Yer Kaplaması

Firmanın entegre tesisinde Avrupa kalite normlarına uygun olarak Tizzy ve doapark markalarıyla ürettilen açık alan fitness spor aletleri ve kauçuk zemin kaplama malzemelerinin yurtiçi ve yurtdışında satışı yapılmaktadır.