Duvar Bileşenleri

Blokbims Bims Bloklar / BSB-19

BSB-19 altı sıra boşluklu süper bims bloklardır.

Dev Blok Taşıyıcı Yığma Dev Blok

Yüksek yoğunlukta, az delikli, kavrama deliği olan düşey delikli taşıyıcı, yüksek basınç dayanımına sahip yığma tuğla

Setblok Yalıtımlı Duvar Bloğu

Ponza agregalı, hafif beton ve EPS kullanılarak Monoblok olarak üretilen ısı ve ses izolasyonu sağlayan setblok, hafif duvar bloğudur.

Setblok Yalıtımlı Duvar Bloğu/Setblok

Setblok; kömür cürufu veya ponza agregalı hafif beton ve EPS (genleştirilmiş polistren köpük) kullanılarak mono blok olarak üretilen ısı ve ses izolasyonu sağlayan hafif duvar örgü elemanıdır.

Setblok Yalıtımlı Duvar Bloğu/Köşe

Köşe Setblok, ısı yalıtımının sürekliliğinin sağlanması için yapılarda termos özelliği oluşturma amacıyla yalıtımlı dış duvar elemanı olarak tasarlanmıştır.

Setblok Yalıtımlı Duvar Bloğu/Takozlu Yarım

Takozlu Yarım Setblok, pencere ve kapı oluşumunda kör kasa kullanmadan doğramanın rahatlıkla ve sağlam bir şekilde sabitlenmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Setblok Yalıtımlı Duvar Bloğu/Lento Setblok

Lento Setblok, kapı ve pencere üstlerinde gerekli olan açıklığın yekpare olarak sağlanması amacıyla yardımcı yapı bloğu olarak tasarlanmıştır. Standartlaştırılmış çeşitleri mevcuttur (20’lik 120, 20’lik 240 ile 15’lik 120 ve 15’lik 240)

Kaybims Bims Blok/KAYBİMS_19

Taşıyıcı olmayan ısı ve ses yalıtımı özelliği bulunan dış cephe ürünüdür.

Kaybims Bims Blok/KAYBİMS_19SW

Yapıda dış cephe duvar yapı elemanı olarak kullanılan bims bloklar, Türkiye ısıl değerleri özellikleri bakımından 1. ve 2.bölgelerde mantolamaya ihtiyaç duyulmadan kullanılan bir üründür.

Kaybims Bims Blok/KAYBİMS_10

Taşıyıcı olmayan ısı ve ses yalıtımı özelliği bulunan iç cephe ürünüdür.

Kaybims Bims Blok/KAYBİMS_25SW

Yapıda dış cephe duvar yapı elemanı olarak kullanılan bims bloklar, Türkiye ısıl değerleri özellikleri bakımından 1., 2. ve 3.bölgelerde mantolamaya ihtiyaç duyulmadan kullanılan bir üründür.

LİTOS Pres Tuğla

LİTOS pres tuğla; yapı duvarlarında uygulama sistemiyle zaman, maliyet ve dayanıklılık açısından teknolojik bir üründür.

Hebei Jihengyuan Cam Blok

Cam bloklar, farklı stil ve tasarımda çevre dostu dekorasyon malzemesidir. Otel, mağaza, fuar alanları dekorasyonlarında tercih edilmektedir.

Atermit Cephe Kaplama Malzemesi

Bims ve polistrenden yapılmış yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip bir cephe kaplama malzemesidir. Her türlü binada kullanılabilir. Enerji giderlerinde büyük tasarruf sağlar. Bina yükünü azaltır, İnşaat maliyetini düşürür.

Türk Ytong Duvar Blokları, Asmolen Bloklar, Yalıtım Plağı, U Bloklar

Ytong donatısız yapı malzemeleri; literatürde “Gazbeton” olarak bilinen, bünyesindeki milyonlarca gözenek nedeniyle ısı yalıtımı değeri çok yüksek, hafif, depreme ve yangına karşı dayanıklı, çağdaş yapı malzemesidir. Kuvarsit veya kum ile çimento, kireç ve suyun karışımından elde edilmektedir.

Kimya Endüstri Merkezi Duvar Yalıtım Blokları, Yalıtımlı Asmolen Blok, Betonarme Yalıtım Bloğu

Borblock doğal yalıtım malzemeleri, özel çimentolar ve boraks katkılı yapısıl ile yüksek ısı yalıtımı, sağlamlık, hafiflik, su dengeleyici yapı, her türlü sıva ile uyumluluk, bilinen duvar örme aletleriyle kolay uygulama, çevreci, ekonomik, termal şoklara dayanıklılık, A1 sınıfı yanmayan yapı, az su emme, teknolojik ve estetik yapılarda içte ve dışta kullanılabilme vb. özelliklere sahiptir.