Elektrik, Akıllı Binalar, Otomasyon, Asansör

Kone Asansör Makina Dairesiz Asansör/Kone MonoSpace®

Kone MonoSpace® %60'lara varan enerji tasarrufu sağlayan, redüktörsüz bir kaldırma ünitesi olan EcoDisc® ile desteklenmiş makina dairesi gerektirmeyen bir üründür.

Neta Tanıtım Mimari Yönlendirme Sistemleri, Tanıtım Ürünleri, İç ve Dış Mekân Reklam Çözümleri

İç ve dış mekân mimari yönlendirme sistemleri, görme engelli yönlendirme sistemleri (kapı isimlikleri, yönlendirme panoları, hissedilebilir zeminler), ışıklı ve ışıksız pilonlar, bariyer sistemleri, acil çıkış sistemleri, alüminyum çerçeveler, fuar sistemleri, özel tasarım yönlendirme sistemleri, display ürünler

ISAS Asansör Yük Asansörleri

Hastane, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş makine daireli, hidrolik veya makine dairesiz, hız kontrollü, 1.6 m/san hıza kadar ve 10000 kg taşıma kapasitesine kadar, çift kanatlı çarpma veya tam otomatik kat kapılı asansörlerdir.

ISAS Asansör İnsan Asansörleri

Konut, iş merkezi, hastane, otel, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş makine daireli veya makine dairesiz, panoramik veya kapalı kabinli, hız kontrollü, 2.5 m/san hıza kadar ve 2500 kg taşıma kapasitesine kadar, tam otomatik kapılı asansörlerdir.

Kale Kilit Dış Ticaret Kale Elektromekanik Kilit Mifare Sistem

Günümüzün en gelişmiş ve yüksek güvenlikli Mifare kart teknolojisi ile üretilmiştir. Tüm haberleşmeler radyo sinyalleri ile kablosuz yapılıyor. Bilgisayar programında kodlanan kartlar içerdiği bilgilerle kapıların açılmasını ya da açılmamasını sağlıyor. Kilitlerin içindeki işlemcili elektronik boardlar yine bu kartlar ile radyo frekansı sayesinde haberleşerek kilit sürücüsünü çalıştırıyor. Bu sistem ile binlerce odaya kadar bir kilit yönetim sistemi kurulabiliyor. Giriş çıkış kayıt bilgilerinin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Kilitten en son 1000 giriş kaydı alınabiliyor. Enerji tasarrufunu sağlayan Mifare kartlar aynı zamanda işletmelerde bulunan post sistemleri ile birlikte entegre olarak çalışabiliyor. Özellikle iletişim ve izleme sistemlerindeki yetersizlikler nedeniyle güvenlikte yaşanan sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen Kilit Sistemleri asansör kontrol sistemi ile de çalışmaktadır.

Kale Kilit Dış Ticaret X5 Geçiş Kontrol Ünitesi

Mifare Teknolojisiyle üretilen ve IP 65 Dış Mekan Koruma Sınıfı Özelliğine sahip Geçiş Kontrol Ünitesi hafızasında 1000 kayıt saklama kapasitesine sahiptir. Kart kullanıcı kapasitesi 2.000 adet olup aynı zamanda 10 yıl boyunca kayıt saklama özelliği de bulunuyor. Arka led aydınlatmalı dokunmatik tuş takımı paneli vardır. Geçiş Kontrol Ünitesi ile birlikte uygulanabilen ürünler Tirajlı Kilit, Elektromanyetik Kilit ve Bas-aç lardır.

Multitek Apartman Konuşma Sistemleri/TC70

Görüntülü bir daire telefonun ötesinde evin haberleşme, otomasyon ve güvenlik işlerini kontrolü altına alabilmektedir. Kolay kullanımlı dokunmatik ekranına sadece tanımlamak yeterlidir.

Multitek Sesli Görüntülü Kapı Telefonu/M35

Sayısal, yüksek çözünürlüklü 3,5” TFT LCD ekrana sahip ve eller serbest konuşmalı özelliği, şık ergonomik tasarım. Tek daireden veya çoklu bloklu sitelere modüler bağlantı ile sınırsız karşılıklı görüşme.

YönTime Mimari Yönlendirme Sistemleri

Modüler bombeli ve düz iç ve dış mimari yönlendirme sistemleri, engelli yönlendirme uygulamaları, alüminyum çerçeveler, ışıklı veışıksız panolar, ışıklı ve ışıksız totemler

ISAS Asansör Monşarj, Küçük Yük ve Servis Asansörleri

İş merkezi, hastane, otel, alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere imal edilmiş, hidrolik veya makine dairesiz, tek hızlı veya hız kontrollü, 0.40 m/san hıza kadar ve 400 kg taşıma kapasitesine kadar, kanatlı çarpma veya giyotin kat kapılı asansörlerdir.

Testo Veri İzleme Sistemi/Saveris

Binalarda iklimlendirme koşullarının izlenmesi ve sabit ortam koşullarının sağlanması, özellikle müzelerde ve arşiv odalarında bulunan hassas, değerli ve pahalı nesnelerin korunması için çok önemlidir. testo Saveris tüm iklimlendirme koşullarına ait verilerin merkezi olarak kayıt altına alınmasını otomatikleştiren bir sistemdir. Limit değerler aşıldığında alarm verme özelliği ile testo Saveris, değerli envanteri istenmeyen sıcaklık ve nem dalgalanmalarından korur. Radyo prob, kablo dağınıklığı ve karmaşası olmadan kolaylıkla gerekli lokasyonlara takılabilir. Hassas ekipmanlar depolanırken, bilgi-işlem odası gibi bir alanda ideal sıcaklığı ve nemi garantilemek zorunludur. Testo Saveris limit değerleri izler, alarm durumunda SMS veya e-posta gönderir ve tüm değerleri merkezi olarak saklar.

Testo Termal Kamera/t875i

Yeni termal kamera serisi Testo 875i mükemmel dedektör özelliği ve lens kalitesi ile hiçbir detayın kaçmadığı cihazlardır. Ayrıca, bu termal kameraların üstün sıcaklık çözünürlüğü sayesinde en küçük ısı farklılıkları bile tespit edilir. Etkileyici fiyat politikası ile sektöre sunulmaktadır.

Testo Termal Kamera/t882

Mükemmel dedektör ve lens kalitesi ile hiçbir detay kaçmaz. Testo termal kameraların üstün sıcaklık çözünürlüğü sayesinde en küçük sıcaklık farklılıkları bile tespit edilir.

Testo Termal Kamera/t890

Mükemmel dedektör ve lens kalitesi ile hiçbir detay kaçmaz. Testo termal kameraların üstün sıcaklık çözünürlüğü sayesinde en küçük sıcaklık farklılıkları bile tespit edilir.

Multitek Telefon Santralı/IPX-1000

IP tabanlı, fakat 2048 adede kadar analog ve sayısal abonelerin bağlanmasını mümkün kılan, bir yeni nesil telefon santralıdır. Santral küçük kapasiteden, büyük kapasiteye kadar aynı yazılım, donanım, bakım ve işletim özelliklerine sahiptir. Sistem internet üzerinden programlanabilir ve bakımı yapılabilir. Santral üzerinden VOIP (Voice over IP) yaparak, dünyanın herhangi bir yerindeki şube ile, tek bir santral gibi ücretsiz konuşma imkanı sunar. Santral, sesli yanıt sistemiyle gelen çağrıları otomatik yönlendirir, sesli mesajları alır ve konuşmaları kaydeder. En önemli özelliklerinden biri olan, IPX–1000 telefon santralı gelecekteki teknolojik gelişmelere açık olup, yeni çıkan özellikleri internet üzerinden indirilip kullanılmaktadır.

Multitek İnterkom Sistemi Monitörü (Multibus)/MB-41

Multibus az enerji tüketen yeşil binalara uygun bir diafon sistemidir. ”bas konuş bırak dinle” değil otomatik konuşmalı sistemdir. Kablolaması çok basit olup, konuşmalı sistem 3 kablo ile, görüntülü sistem 4 kablo ile çalışmaktadır. 6 kat 40 daireye kadar olan binalarda, CAT5/CAT6/DT8 kablosu kullanarak veya eski binaların mevcut kablosunu kullanarak Multibus sistemini kurmak mümkündür. Gerek bina içinde, gerekse sitelerde görüntü aktarımı için koaksiyel kablo gerektirmez. Sistemin santral ünitesi yoktur, sadece enerji kaynağı, kapı paneli ve monitörlerden oluşmaktadır.