Isıtma, Soğutma ve Havalandırma

Seranit Grup Isıtıcı Panel

Elektrik ile çalışan, ekonomik ve konforlu ısınmaya yönelik olarak estetik dekoratif bir ısınma panelidir. En önemli özelliği çevre kirliliği yaratmaması, düşük tüketimi ile ısınma maliyetlerini en ekonomik seviye getirmesi ve az tüketimi ile çevrenin korunmasına katkısıdır.

Testo Çok Fonksiyonlu Ölçüm Cihazı/Testo 435

Testo 435-2; klima ve havalandırma sistemlerinde hava debisi, iç hava kalitesi ve konfor seviyesi, bina yalıtım ve enerji verimliliği için U-değeri ölçümlerinde kullanılabilen çok fonksiyonlu ölçüm cihazıdır. Profesyonel bilgisayar yazılımı ile ölçüm verilerini raporlama imkanı sunar. Bilgisayar yazılımı, USB veri transfer kablosu, batarya ve kalibrasyon protokolü ile birlikte teslim edilir.

Testo Ölçüm Parametreleri/Sıcaklık, Nem, Hız , Basınç Transmiterleri

Nem, sıcaklık ve fark basınç parametreleri birçok bina uygulamasında ölçülmesi ve kontrol altına alınması zorunlu parametrelerdir. Testo transmiterler gıda üretiminde, ilaç sanayinde, her türlü endüstriyel proseste ve temiz odalarda geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte; depolarda, toplantı salonlarında, fuar alanlarında, endüstriyel ve ticari alanlardaki bina ortam koşullarının kontrolü için de kullanılmaktadır. Sıcaklık için testo 6920, nem ve sıcaklık için testo 6621 ve fark basınç için testo 6321 ekonomik sınıf transmiterleri ile, odalardaki havalandırma koşulları için gerekli olan parametreler hassas bir şekilde ölçülebilir. Otomatik sıfırlama özelliği sayesinde testo 6321 sıcaklık değişimlerinden bağımsızdır ve uzun süreli stabil fark basınç ölçümlerini garanti eder.

Form Solair Sıcak Hava Paneli

Solair sıcak hava paneli; siyah bir panel üzerinde bulunan 2 adet fanın güneş enerjisi ile çalıştırılarak, iç mekân havasının aynı siyah panel yüzeyinden geçirilmesiyle havanın ısıtılmasını sağlar.

Testo İnfrared Sıcaklık ve Nem Ölçüm Cihazı/Testo 835-H1

Testo 835-H1 infrared sıcaklık ve nem ölçüm cihazı, entegre yüzey nem ölçümü özelliği ile binalardaki küf oluşma riskini erkenden tespit etmek için tasarlanmıştır. Cihaz hafızasında ölçüm değeri ve ölçüm yeri kaydı yapılabilir ve bilgisayarda veri analizi gerçekleştirilebilir. 4-nokta lazer işaretleme, nem modülü, batarya ve kalibrasyon protokolü ile birlikte

Aksu Şömine Döküm Odunlu LPG-Doğalgazlı Şömine Hazneleri, İthal Hazneler, Mermer, Taş, Ahşap Döküm Gövde Kaplama ve Dış Kaplama İthal Ürünler

5 yıl garantili, üstün kalite pik döküme sahip, en verimli ve ekonomik yanma sağlayan teknik ve fiziki yapıda; rekabetçi değil kendi trendini geliştiren yenilikçi hazneler

DGVision Alüminyum Radyatör, Alüminyum Havlupan

Sağlamlık, hafif ve farklı tasarımlarıyla DG Vision radyatörleri farklı renk seçenekleri ile mekanları zenginleştirir, ihtiyaç ve talebe göre farklı boyutlarda üretilebilir. Yapılara yük getirmez.

Aksa Şömine Şömine

Aksa Şömine 1996 yılından itibaren müşterilerine şömine, şömine haznesi, şömine kazanı, odunlu şömine, elektrikli şömine, şömine aksesuarları, şömine yalıtımı, şömine sobalar konusunda hizmet vermektedir.

Form Tüplü Radyant Isıtıcı Çözümleri

Mark' ın geliştirdiği yeni nesil Infra radyant ısıtıcılar; %95 yanma ve %76 radyant verimiyle, sektörün en verimli radyant ısıtma üniteleri olarak biliniyor. Mark Infra tüplü radyant ısıtıcılar, uzun dalga infrared radyasyonla ısıtır. Radyant ısıtma elektromanyetik dalgaların enerjisiyle sıcak bir nesnenin ısısının daha soğuk bir nesneye transferidir. Bu elektromanyetik dalga, hava tarafından engellenmeden duvarları, cisimleri, yer ve insanları ısıtır.

Form Endüstriyel Gazlı Isıtma Çözümleri

Apen’in yüksek verim, güvenilir teknoloji ve çevre dostu “Gaz yakmalı Sıcak Hava Üreteçleri” işletme maliyetlerinde yüksek tasarruf sağlar.

Bertrams Soba, Şömine ve Boruları

Farklı modellerde, ayarlanabilir boylarda ve renklerde soba ve şömine boruları, soba-şömine haznesi ile aksesuarları ve parçaları

Hitpor Yerden Isıtma Sistemi Kılavuz Paneli

Yerden ısıtma sistemlerinin döşemeye sağlıklı bir şekilde tutturulması ve şap betonu altında planlı hat geçişleri oluşturulması için tasarlanmış bir üründür. Binili kenarlar sayesinde panellerin birbirini tutması sağlanmıştır.

Hürpaş Şömine Georgian Döküm Şömine

Alt tablası siyah granit olan komple döküm gövdeli ithal (İngiliz) şömine

Aecl Nem ve Sıcaklık İleticisi

Nem ve sıcaklık ileticisi, tek başına veya enerji tasarrufu ve ekonomi sağlamak amacıyla bir havalandırma sistemine bağlanarak da kullanılabilir.