Drenaj İşleri

Yapı Servis CeraLine Lineer Duş Kanalı

Şıklığı Good Design, reddot, IF ve Design Plus tasarım ödülleri ile tescillenmiş, kalitesi Alman LGA ve GET enstitülerince onaylanmış olan CeraLine, paslanmaz çelik, renkli cam ve ahşap desenli kapak seçenekleri ile hemzemin duş uygulamalarına eşsiz güzellikte bir bitiş sağlıyor. CeraLine, hemzemin duş drenajında son derece önemli olan su yalıtımı, kokunun önlenmesi ve su tahliye hızı konularında gösterdiği performans ile EN 1253 standardı uygunluk belgesine hak kazanmış bir lineer yer süzgecidir.

Degora Yapı Drenaj Kanal Sistemi

EN 1433 Standardı kapsamında A15 yük sınıfı olan 1,5 tondan D400 yük sınıfı 40 tona kadar kullanıma hazır modüler, ses yapmayan (kilitli sistem) UPVC/HPP/ sfero döküm/ galvaniz / paslanmaz mazgal ve kanalları

Ladin Yapı Polimer Beton Yüzey Suyu Drenaj ve Kablo Kanalı

Yağmur ve diğer yüzey sularının drenajlarında estetik ve ekonomik çözümler sağlayan, farklı trafik yüklerine dayanıklı, bina içi insan yükünden, havaalanı uçak yüküne kadar geniş bir yelpazede hizmet veren, polimer betondan gövdeli drenaj sistemidir. Benzeri bir uygulama kablo kanalları için kullanılmaktadır.

Sukar Düzayak Duş Sistemleri

Zemin seviyesinde ve engellilere uygun biçimde tasarlanmış duş sistemi, standartların kaldırılması sayesinde kullanıcıya yeni bir özgürlük hissi verir. Gelecek odaklı sistemleriyle, insanların yaşam tarzını cevap veren çağdaş tasarımıyla, estetik görünümü ve değişik ölçüleriyle düzayak duş sistemi modern banyoları şekillendirir.

Mesa Teknik Yalıtım Uyumlu Tesisat Süzgeçleri

Yalıtım uyumlu tesisat süzgeçleri, her türlü su yalıtım malzemesine flanş aracılığı ile kilitlenebilir. Sistem profil çap ve yönüne göre uyumlu, koku tutucu aparatı sayesinde ıslak hacimlerde de kullanılabilir, üst süzgeç gövdeleri sayesinde yükseklikleri ayarlanabilir ve 304 kalite korozyona mukavemetli yapısı sayesinde paslanmaz ızgaradan müteşekkil olarak her türlü proje detayını karşılayacak biçimde tasarlanmıştır.

Mesa Teknik Modüler Plastik Kanal ve Izgaralar

Polipropilenden üretilmiş 50 cm uzunluktaki modüler su kanalları, birbirine conta ihtiyacı olmadan birleşebilen yapısı ile, estetik dizaynı sayesinde kanal projelerine çözüm sunar. Sahip olduğu yanal çıkışlar sayesinde birbirine dik olarak da monte olabilir, talep edildiğinde alttan ve yandan çıkışlar yapılabilir.

Mesa Teknik Paslanmaz Çelik Duş Süzgeci

Hemzemin tüm duşlarda, duş teknesine ihtiyaç duymadan, yükseklik ayarı yapılarak monte edilebilen 304 kalite paslanmaz ızgara ve istenirse plastik gövdeden imal edilebilen, koku tutucu fermatür aparatlı, yüksek debi kapasitesine sahip ürünlerdir.

Mesa Teknik Drenaj Kanal Sistemleri

Yağmur ve yüzey sularının drenajlarında estetik ve işgücü açısında da ekonomik çözümler sunmasını sağlayan, gerektiğinde ağır tonaj yüklerine dayanıklı, estetik görünüm gereksiniminden, insan yüküne, araç yüküne dayanıklı yelpazede hizmet veren drenaj sistemleridir.

Mesa Teknik Paslanmaz Çerçeveli Yer Süzgeçleri

Yalıtım uyumlu süzgeç sistemlerine ilave olarak firma tarafından satışa sunulan klasik tesisat süzgeçleri; komple plastik, plastik gövdeli paslanmaz ızgaralı (talebe göre paslanmaz çerçeveli) veya komple paslanmaz olarak ürün portföyünde yer almaktadır. Ürünlerde bulunan koku tutucu fermatürler profilden gelen kokuyu önlemektedir.

Mesa Teknik Teras ve Bodrum Süzgeçleri

Yalıtım uyumlu süzgeç sistemlerine ilave olarak firma tarafından satışa sunulan teras ve bodrum süzgeçleri; komple plastik veya komple paslanmaz olarak ürün portföyünde yer almaktadır. Ürünlerde bulunan koku tutucu fermatürler profilden gelen kokuyu önlemektedir. Geniş su alma hazneleri yüksek debide suyu içinde depo ederek profilden gelen kokuyu ayrıca önler.

Mesa Teknik Slimline Polimer Kanal Slot Izgara

Polimer kanalların üst kısmına istenilen h yüksekliğinde ve ızgara genişliğinde özel olarak imal edilebilen ızgara sistemleridir. Bu seride öncelikle, drenajı yapılacak akışkana göre kanal kesiti seçilir ve uygulanacak döşeme yüksekliği ve oluklu ızgara genişliği belirlenerek imalat yapılır. Bu detaylı ürünler için, firmanın proje departmanı ile kesit detayları belirlenebilir.

Akplas Modüler Plastik Kanal

Nanotek modüler kanallar hafif, pratik montajı ve kolay taşınabilir özellikleri ile drenaj projelerine ekonomik ve estetik çözümler sunmaktadır.

İstikamet Döküm Yağmursuyu Izgarası

Sfero dökümden üretilmiş yağmursuyu ızgarası

Say Profil Sistemleri Paslanmaz Gövdeli Duş Kanalı

Banyo ve mutfaklarda kullanılan paslanmaz duş kanalı; 304 kalite paslanmaz çelikten üretilip, 1,5 mm et kalınlığına sahiptir. Özellikle banyolarda su gideri olarak kullanılmaktadır. Plastik gövdesi 360° dönebilme özelliğine sahiptir. 67 lt. debiye sahiptir.