Bina Otomasyonu

Multitek Telefon Santralı/IPX-1000

IP tabanlı, fakat 2048 adede kadar analog ve sayısal abonelerin bağlanmasını mümkün kılan, bir yeni nesil telefon santralıdır. Santral küçük kapasiteden, büyük kapasiteye kadar aynı yazılım, donanım, bakım ve işletim özelliklerine sahiptir. Sistem internet üzerinden programlanabilir ve bakımı yapılabilir. Santral üzerinden VOIP (Voice over IP) yaparak, dünyanın herhangi bir yerindeki şube ile, tek bir santral gibi ücretsiz konuşma imkanı sunar. Santral, sesli yanıt sistemiyle gelen çağrıları otomatik yönlendirir, sesli mesajları alır ve konuşmaları kaydeder. En önemli özelliklerinden biri olan, IPX–1000 telefon santralı gelecekteki teknolojik gelişmelere açık olup, yeni çıkan özellikleri internet üzerinden indirilip kullanılmaktadır.

Gersan LED-Bus Enerji Hattı Üzerinden Haberleşmeli LED Aydınlatma Kontrol Sistemleri

İlave data, kontrol kablosu ve hattına ihtiyaç duyulmadan, busbar ya da kablo enerji hattı üzerinden haberleşme sayesinde LED aydınlatma otomasyon, kontrol ve izleme yapabilen bir sistemdir. Aç-kapa, dim etme, senaryo oluşturma, alarm oluşturma, veri okuma, sensör ekleme fonksiyonlarına sahiptir. Cep telefonu, tablet ile uzaktan erişim imkanı da mevcuttur.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Otomatik Otopark Sistemi

Araçları otomatik olarak park yerlerine taşıyan ve geri getiren otomatik otoparklarda sürücüler araçlarını belirli bir alanda park ederler ve sistem bilgisayar kontrolünde araçları park yerlerine taşır. Böylece yapı alanında ve yapı hacminde kazanç sağlanarak, çok küçük alanlarda dahi katlı otoparklar yapılabilir ve istenen kapasitelere ulaşılır. Arazi temini ve yapılaşma kısıtları aşılırken, işletmede de havalandırma, aydınlatma ve personel giderlerinden tasarruf sağlanır. Kullanıcılar için ise, tam da istenilen lokasyonda yüksek konfor ve güvenlikli park yeri sunulmuş olur.

Asimetrik Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri Otomasyonu

Asimetrik, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri için dünyanın önde gelen markaları ile yürüttüğü işbirliği ile bütün elektronik sistemlerin tek bir merkezden yönetildiği ve özelleştirilmiş otomasyon çözümleri sunar. Kongre ve kültür merkezleri, tiyatrolar, konferans salonları, çok amaçlı salonlar, balo ve toplantı salonları, hastaneler, üniversiteler, okullar ve oteller gibi yüksek performans gerektiren yapılar için otomasyon sistemi dizaynı ve uygulaması Asimetrik uzman ekibi tarafından sunulur.

Asimetrik Profesyonel Ses Sistemleri, Genel Alan Müzik Yayın Sistemleri ve Acil Anons Sistemleri

Asimetrik, profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemleri çözümlerini dünyanın önde gelen markaları ile yürüttüğü işbirliği, yenilikçi yaklaşımı ve benzersiz hizmet anlayışı sayesinde kalitesi ile bilinen ve tercih edilen distribütor, entegratör ve tasarım danışmanı olarak sunar. Toplantı odalarından,üniversite amfilerine ve büyük performans alanlarından restoranlara, gece klüplerine kadar tüm yapılar için Asimetrik uzman ekibi, mimari akustik tasarım çözümlerini istenilen işitsel konfor ve ses kalitesinde gerek projelendirmesini gerekse montajını gerçekleştirir.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Major Lift

2 m’den fazla kaldırma yüksekliği ile hem alt, hem üst platformda, hem sedan hem de suv tipi yüksek araçlarla park imkanı sağlar. 3,5 m gibi bir kapalı mekan yüksekliğine bir suv, bir sedan aracın park etmesini sağlayan özel tasarıma sahiptir. Mevcut park alanını bağlantılı olarak 2 katına çıkaran, çukur gerektirmeyen en popüler çözümdür.

Sanpark - Şanmak Robotik Otopark/Skypark

Kısıtlı alanlardaki park sorununa ilerici ve kesin bir çözümdür. 49 m²’lik (7x7 m) bir alanda 50 araca kadar park edilmesine imkan tanır. Tamamen otomatik bir sistem ile araçları platform üzerinde dikey olarak taşır ve yatay olarak raflara yerleştirir. 2 dakikadan kısa süre içerisinde aracı teslim eden, rakipleri arasında mevcut en hızlı sistemdir.

Gersan G-Şarj Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

%100 elektrikle çalışan tüm otomobil, bisiklet vb. araçların şarj edilmesini sağlayan şarj istasyonlarıdır. Ev tipi, otopark tipi olarak farklı hızlarda şarj etme imkanına sahiptir. Akıllı şebekelere adapte olarak uzaktan kontrol ve izleme yapılabilir.

Erben Kontrol Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Otopark, giriş-çıkış kontrol ve ücretlendirme sistemleri

Erben Kontrol Katlı, Akıllı ve Çoklu Park Sistemleri

2000-2500 kg’ a kadar otomobil ve SUV/JEEP araçları otomatik olarak park yerlerine taşıyan ve geri getiren otomatik otoparklarda sürücüler araçlarını belirli bir alanda park eder ve sistem bilgisayar kontrolünde araçları park yerlerine taşır. Yer ve hacim kısıtları aşılırken, işletmede de havalandırma, aydınlatma ve personel giderlerinden tasarruf sağlanır. Kullanıcılar için ise, tam da istenilen lokasyonda yüksek konfor ve güvenlikli park yeri sunulmuş olur.

Sanpark - Şanmak Katlı Otopark Sistemleri/Multilevel

Kolay kullanım, bir tuş ile aşağı ve yukarı, 3 veya 4 katlı olarak üretilmektedir. Uzun süreli araç istiflemeleri çözümlerinde ve gün boyu ticari parklanmalarda en etkin ve verimli parklanmayı sağlar.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Idea

Aynı alana birden çok aracı birbirinden bağımsız olarak park ederek hem verimlilik, hem özgürlük sağlayan yeni nesil tasarıma sahiptir. Her araç için diğer araçları hareket ettirmeden sisteme bağımsız olarak girip çıkabilme imkanı mevcuttur. Dış görüntüde farklılık yaratmadan en alta kazılan çukurlar sayesinde otopark ihtiyacını arttıran dahili alanlarda kullanılan tasarım.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Major Trio

Genellikle açık otoparklarda kullanılır ve bir araçlık park yerine çukur gereksinimi olmaksızın bağlantılı olarak 3 katına çıkarma imkanı sağlar. Her bir platform kaldırma yüksekliği ayarlanabilmekle beraber bir suv 2 sedan için geliştirilmiş popüler bir tasarıma sahiptir.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Opti Lift

Özellikle kapalı alan ve tavan yüksekliği sınırlı ve düşük otoparklarda kapasite artırımı uygulamaları için en makul ve hızlı çözümdür. Mevcut park alanını bağlantılı olarak 2 katına çıkaran, çukur gerektirmeyen en popüler dizayn.

Sanpark - Şanmak Otopark Sistemi/Parkcenter

Kısıtlı alanlardaki park sorununa ilerici bir çözümdür. Her türlü açık alan ve mevcut binaların içine uygulanabilmesi nedeni ile tamamen kişisel ve ihtiyaca yönelik özel çözümler sunmaktadır. Atıl ve dar alanlarda parklanma için en verimli çözümdür.