Zemin / Duvar / Tavan

Mesa Prefabrik Beton Bordür Taşı

Mesa Prefabrik Üretim Tesisi'nde üretilen trotuvar bordürü ve yaya yolu bordürleri yüksek yoğunlukta ve mukavemette imal edildiğinden ömürleri kaplama taşları kadar uzun olabilmektedir. Yaya yollarının, araç ve yeşil alanlardan ayrıldığı tüm sınırlarda kolaylıkla kullanılabilir.

Mitra İnşaat Cilalı Masif ve Lamine Parke

Eskiden kullanılan ahşap zemin kaplamalarına göre daha modern, minimum çalışma oranı ve kolay uygulama ile hemen kullanılabilmesi. Poliüretan tutkal ile zemine yapıştırma, karkas üzeri ve yüzer sistem uygulamalar ile yerden ısıtmalar içinde uygun olması. Genel olarak üst yüzeyler yağlı olduğu için, ufak müdahaleler ile sistre gerektirmeden pratik çözümler sunması

Fibrosan C.T.P. Levha

Gofrajlı veya jelkotlu opak düz levhalar olup çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Bu levhalar özellikle hijyenin arandığı ortamlarda tercih edilen kaplama malzemesidir. Kolay temizlenebilen küf, mantar, bakteri üretmeyen korozyona ve kimyasallara karşı aşırı dayanıklılık gösteren levhalardır. Standart beyaz, gri, bej, isteğe bağlı olarak Ral renk üretilebilir.

Epozem Zemin ve Duvar Kaplamaları

Epozem zemin ve duvar kaplamaları ile her türlü kullanım alanında hem teknik hem de estetik olarak en doğru sonuca en kısa süre içerisinde ulaşmak mümkündür. Epozem; mimari tasarımların ulaşılması zor olan detaylarının çözümünden; ağır endüstriyel koşullara dayanıklı zeminlerin çok kısa süre içerisinde elde edilmesine kadar uzmanlık gerektiren tüm ihtiyaçların giderilmesinde ileri teknolojik altyapısının yardımı ve geniş hizmet paleti ile cevap verebilmektedir.

Dendro Parke Lamine Parke

Dendro lamine parke, en son teknolojik donanım ve profesyonel altyapısı ile 60.000 m² açık ve 12.000 m² kapalı alanda, Avrupa standartlarında E1 kalitesinde üretim yapmaktadır. Dendro lamine parkeler, üç farklı ağaç katmanının çalışma yönleri birbirlerine dik açı oluşturacak şekilde yerleştirilmesi ile oluşur. Üç katmanlı yapısı sayesinde ahşabın doğal çalışması %70 oranında yok ediliyor. E1 standartlarında üretilen Dendro lamine parkelerin, plank/2strip/3strip lamine parke seçenekleri ve özel olarak fırçalanmış, yağlı renklendirilmiş ürün seçenekleri mevcuttur.

Unigen Yapı Malz. Karo Halı

<p> Zengin renk ve desen alternatifleri bulunan Modulyss karo halıları, bukle ve velur &ccedil;eşitleri ile renkli, keyifli ve konforlu zemin &ccedil;&ouml;z&uuml;mleri sunmaktadır. Yoğun trafiğe dayanıklı poliyamid (PA) ipliklerden &uuml;retilen, kire, lekeye karşı mukavemetli, kolay temizlenebilir nitelikte olan Modulyss karo halıları estetiğin ve konforun &ouml;nem kazandığı t&uuml;m ticari mek&acirc;nlarda &ouml;nerilmektedir.</p>

Unigen Yapı Malz. Ticari Tip Rulo PVC Zemin Kaplaması

Özellikle Durable ve Decotile serileri ile yoğun trafiğin olduğu tüm alanlarda kullanılan zengin renk ve desen seçeneği mevcut, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir PVC zemin kaplamalarıdır. Calmpasso ve Comfort serileri ile bu özelliklerin yanı sıra akustik ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Estetik ve kaliteyi bir araya getiren LG HAUSYS Floors, ürünlerindeki desen seçenekleri ile farklılık yaratarak, kullanıldığı mekânları ayrıcalıklı kılar.

Rock Panel Taşyünü Asma Tavan Sistemi

Rock Panel; ülkenin yapı sektörünün taşyünü asma tavan, metal asma tavan, akustik alçı tavan ve akustik ahşap tavan sistemleri konusundaki gereksinimleri karşılamak üzere hizmet vermektedir. Firma yurtdışı USG firmasının 20 yıldan beri Türkiye Distribütörü olup, Daha mükemmelini sunmak ilkesi doğrultusunda, malzeme kalitesi, akustik performans, yangın dayanımı, estetik ve fonksiyonellik arayışı ile mimari tarzı oluşturma konusunda taleplere cevap veriyor.

Rock Panel Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Dinamikleşen ticari yaşam,çalışma ortamlarının mimari yapısını da aynı dinamizm ile ayak uydurmaya zorlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında ofis tasarımları gereksinimleri ve değişiklikleri estetik ve çagdaş çözümlere hızla cevap veren modüler bölme duvar sistemlerinin kullanılması kaçınılmaz kılmıştır. OFİTAL modüler bölme ve NEXUS cam-cama bölme sistemleri ‘’Daha Mükemmeli’’ ni sunmak ilkemiz doğrultusunda Üstün kalite anlayışı ile üretilen Ofital ve Nexus Markalı sistem profilleri ile ofis bölme ,standart Alçıpan çözümleri ve kapı sistemleri konusunda Kolay montaj ile geniş tasarım olanakları ve sınırsız çözümler sunuyor.

Emir Halıcılık Dokuma Vinil Yer Kaplaması

Canlı ve doğal görünümlü mekânlar yaratılabilecek konforlu, pratik ve ekonomik bir yer kaplama malzemesi çözümüdür. Ses emici özelliğe sahip, son derece dayanıklı, bakımı ve temizliği kolay bir malzemedir. Yangın dayanımı çok yüksektir. Yerden ısıtmalı sistemlere uygundur.

Yalıtım Çözümleri Epoksi / Poliüretan Yüzey Kaplamaları

Epoksi ve poliüretan sistemler; Coating, Multilayer, Self Leveling, Mortar, Epoksi Terrazo olarak sıralanabilir. Epoksi ve poliüretan sistemler, zeminlerde, tozumaz, kolay temizlenebilir, hijyenik, kesintisiz, kaymaz, dekoratif, yaya ve lastik tekerlekli araç trafiğine dayanıklı yüzeyleri oluştururlar. Terrazo sistemler; içerisinde mermer, kuvartz, granit, cam veya diğer uygun agrega bulunan karışımın, özel çimento yada epoksi bağlayıcı ile hazırlanarak uygulanmasıdır.

AE Yapı Demontabl Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri camlı monoblok üniteleri ile mekanlara derinlik ve ışık katarken, dolu mono blok üniteleri ile ses ve görsel gizliliği sağlamaktadır. Ekstrüzyon alüminyumdan imal edilen bu sistem ile net ve dügün bitim sağlanır, sistem esnemez, deforme olmaz , melamin, laminat ve ahşap yüzey kaplama çeşitleri vardır. Raylı klips sistemi ile kolay ve hızlı montaj olanağı sağlar.

Başak Kiremit Zemin ve Merdiven Döşemeleri/Başak & Agrob

Başak & Argob Cotto yer döşemelerini farklı kılan üstün üretim teknolojisi, bu serideki ürünlere tek veya karışık renkli, sırlı veya sırsız hiç fark etmeksizin, kalite, doğallık ve nostaljik bir görünüm katmaktadır. Çeşitli geleneksel formlarla birlikte sunduğu geniş aksesuar yelpazesi ile en küçük detaylara bile çözümler getirmektedir.

Başak Kiremit Kaplama Tuğlası

Kil ve diğer organik hammaddelerden elde edilen, genellikle çekme veya toz preslemeyle imal edilen, ayrıca diğer tekniklerle de imal edilebilen, tünel kurutucularda kurutulup, istenilen özellikler kazandırılacak şekilde yüksek sıcaklıklarda pişirilen, sırlı, engoplu ve sırsız olarak piyasaya arz edilen, yanmayan ve ışıktan etkilenmeyen ince plakalardır.

Abay Yapı Sistemleri Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

A-WALL sistemi ile üstten taşımalı özel ray sistemiyle ahşap panelli bölmeler katlanarak toplanabilmekte, çok amaçlı salonların gerektiğinde hacim artışına olanak sağlanabilmektedir.

Abay Yapı Sistemleri Metal Kökenli Tavan Kaplamaları ve Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavanlar; zengin renk alternatifleriyle clip-in (gizli taşıyıcılı), lay-in (sarkmalı), hook on (kancalı), hook-on koridor, Perspekta ve Norma Grid sistemleriyle farklı fonksiyonlarda uygulanmaktadır. 30x30, 30x60, 60x60, 60x120 gibi farklı ölçülerle galvanize sac ya da alüminyum malzemeden üretilmektedir. Günümüz metal yapılarında kullanılan metal asma tavan sistemleri, alüminyum ve çelik plakalardan oluşmakta, görünür ya da gizli taşıyıcı sistemleriyle farklı tasarım ve amaçlara hizmet etmektedir.