Elektrik

Ledzon Ampul/Kristal

Patentli ve çevre dostu şık soğutucu tasarımı, 25W aydınlatmaya eşdeğer 3W tüketim, patentli 270°’lik optik yıldız efekti

Ledzon Ampul/E27

Özel seramik soğutucu tasarımına sahip, Ra 97 Sunwhite ile enkandesen aydınlatmaya yakın ışık efekti veren, 270° ışın açılı spot

Ledzon Ampul/Diamond

270° parıltı ışık efekti sağlayan, patentli optik ve gölgelenmeyi önleyen tasarıma sahip, gümüş ve altın renk seçenekleri olan ampul

Gersan Busbar Güç Dağıtım Bara Kanal Sistemleri

25-6000A arası modüler güç dağıtım Busbar sistemi, kablolu dağıtıma göre daha ekonomik, verimli, dayanıklı ve uzun ömürlü kapalı bara sistemidir.

Güçbir Jeneratör Jeneratör

Güçbir Jeneratör’ün ana üretim konusu; 15 kVA’dan 2500 kVA’ya kadar dizel jeneratör üretimidir. Dizel jeneratör üretimlerinde Perkins, Ricardo, Wuxi, Güçbir, Ford, Volvo, Iveco vb. motor alternatifleri ile müşterilere farklı özellik ve avantajları ile geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır. Benzinli jeneratörlerde ise, Honda ve Güçbir motorlar ile amaca yönelik optimal jeneratörler üretilmektedir.

Kastaş Beton Elektrik Direkleri

Santrüfüj betonarme olarak imal edilirler.1/10 ve 1/15 eğimli olabilirler. Muhtelif beton travers, konsol takılabilirler. Direk tipine göre topraklama, izolatör ve tırmanma somunu ihtiva ederler. Üretimler standart torsiyona veya istenen torsiyona göre imal edilebilirler.

Legrand Elektrik Anahtar-Priz Serisi/Bticino AIR

İncelik, kuralları değiştiren tasarım. Axolute Air ve Livinglight Air zengin fonksiyon ve farklı renk seçenekleri ile mükemmelliği yeniden tanımlıyor.

Legrand Elektrik DLP-S PVC Kablo Kanalları

DLP-S kablo kanalları, kaideli ve kaidesiz montaj seçenekleri ile tüm yeni veya yenileme yapılan ticari ve topluma açık yapılar için uygundur. Kanal + kapak için tek referansa sahip, kuvvetli ve zayıf akım uygulamaları için uygun olan seri, 50x85 mm, 50x100 mm ve 50x130 mm kaidesiz ve 50x100 mm kaideli montaj seçenekleriyle beraber yatay ve dikey montaj imkanı sunar.

Legrand Elektrik Açık Tip ve Kompakt Tip Şalterler

Açık tip şalterler 800 A’den 6300 A’e kadar, kompakt tip şalterler 16 A’den 1600 A’e kadar

MONO ELECTRIC Anahtar/Chrome Gold

Paslanmaz altın rengi çerçeve, açık füme metalik boyalı anahtar

MONO ELECTRIC Anahtar/Style Alüminyum Silver

Alüminyum metal çerçeve Füme metalik boyalı anahtar