Yapı Kimyasalları

Soudal Yapı Polimer Esaslı Yapıştırıcı/Fix All HT

Fix All HT tek komponentli MS polimer esaslı yapıştırıcıdır. İlk anda çok hızlı tutunmaya ve yüksek yapışma gücüne sahiptir. UV ışınlarına ve pek çok kimyasala dayanıklıdır. Daima elastik kalır

Menzel Kimya Poliüretan Esaslı Tiksotropik Derz Dolgu Mastiği

Tek komponentli poliüretan bir yalıtım macunu olup, havadaki nemle sertleşerek sert, fakat plastik ve düşük modüllü bir yalıtım macunu oluşturur çeşitli (shore) sertlik derecelerinde üretilmektedir, yalıtım dilatasyonlarda çift komponentli likit mastik dolgularla dökme olarak uygulanırbilir.

Mardav Yalıtım Dolgu Silikonu

Alüminyum, cam, taş gibi cephe kaplama malzemelerinin derz dolgularında ve kapı pencere gibi doğrama elemanlarının montajında uzun ömürlü performansı, esneme kabiliyeti ve sızdırmazlık özellikleri nedeniyle silikon en doğru ve alternatifsiz çözümdür.

Remmers Alkali Silikat Esaslı Yüzey Sertleştirici

Tek bileşenli, renksiz, silikat teknolojisine dayanan yüzey sertleştirci

Era Mühendislik Sıvı Beton Yoğunlaştırıcısı

60 yıldır 1.000.000.000 m² üstünde uygulaması olan Ashford Formula tek uygulamada beton yüzeylerinize 20 yıl tozumazlık garantisi veriyor. Kesinlikle film tabaka oluşturmayan, çimentoyla reaksiyona girip tetragonal kristaller oluşturan Ashford Formula sayesinde betonlarınız ömür boyu dış etkenlerden ve üstündeki trafikten korunmuş olur. Dış saha betonları da Ashford Formula sayesinde dona karşı dayanıklılık kazanır. Türk Hava Yolları, Migros, Bauhaus, DHL, DOD, gibi büyük beton yüzey kullanıcıları yapı şartnamelerinde özellikle Ashford Formula malzemesini tercih etmektedirler. Ashford Formula ile betonlarınız kullanıldıkça ışıldar.

Sika Yüzey Bitirme ve Düzeltme Macunu

Çimento ve alçı ile karıştırılarak uygulanabilen, ince yüzey bitirme ve düzeltme macunu. İç mekân uygulamalarında çimento veya alçı ile, dış mekân uygulamalarında çimento ile karıştırılarak uygulanır.

Yoldaş Kimya MS Polimer Mastik

Tek bileşenli, havanın nemi ile kürleşen, kullanıma hazır elastik yapıştırıcı ve yalıtım malzemesidir. UV ısınlarına ve ortam şartlarına karşı dayanıklı, boyanabilir, doğal taşlar dahil birçok yüzeye mükemmel yapışan, solvent, izosiyanat,silikon ve bitüm içermeyen , çevre dostu, yeni nesil bir üründür.

ELKAY Cilasız Yüzeyler İçin Emici Yüzey Koruyucu/VH72

<p> Sırsız seramik, mermer, granit, kum taşı, yapay ve doğal taşları su, yağ, kir ve aşınmalarına karşı korur ve g&uuml;nl&uuml;k bakımını kolaylaştırır.</p>

ELKAY Temizlik ve Cila Bakım Maddesi/Smilax

<p> Mermer, granit, terrakotta, laminat, parke, PVC, kau&ccedil;uk t&uuml;r&uuml; zeminlerin g&uuml;nl&uuml;k temizliği ve parlatılmasında kullanılır.</p>

ELKAY Polyester Esaslı Mermer Yapıştırıcısı/EB25

<p> Mermer, granit, yapay ve doğal taşların d&uuml;şey ve yatay yapıştırma ile dolgu işlemlerinde kullanılır.</p>

Stenkim Yapı Kimyasalları Derz Dolgu ve Yalıtım Malzemesi/StenSeal PU200

Poliüretan esaslı, tek bileşenli, soğuk uygulamalı, kimyasal olarak sertleşen, akmaz tip, elastomerik, çalışma esnekliği yüksek, dinamik hareketlere dayanıklı derz dolgu ve izolasyon malzemesidir.

Stenkim Yapı Kimyasalları Derz Dolgu Malzemesi/StenSeal 2K

İki bileşenli, soğuk uygulamalı, kimyasal olarak sertleşen, düzgün yüzey veren, poliüretan esaslı, kömür katranı katkılı, elastomerik, aşınma direnci ve yapışma gücü yüksek, özellikle jet yakıtlarından, hidrolik sıvılardan ve yağlardan etkilenmeyen, ağır trafik koşullarına uygun, dinamik hareketlere dayanıklı bir malzemedir. Ultraviyole ışınlarına tamamen dirençlidir.

Parexgroup Kuvars Agregalı Yüzey Sertleştiricisi/Geserton Q-610

Geserton Q-610 çimento esaslı, kuvars agregalı, beton yüzeyine monolitik olarak uygulanan, performans artırıcı kimyasal katkıların karışımından oluşan, kullanıma hazır zemin sertleştiricisidir.

decotric Derz Tamir Dolgusu (Beyaz)

Beyaz tamir derz dolgusu düzgün yüzey sağlar ve çatlamadan sertleşir.

decotric Küf Yokedici (Klorsuz)/Decotric

Mantarı, küfü, bakterileri ve seramiklerdeki yosunlaşmayı yok eder.

decotric Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı/Power Universal

Kağıt sırtlı ve sert ağır duvar kağıtları, kuru olarak sökülebilen ve örme olmayan duvar kağıtları için sentetik takviyeli yapışkan