Derz Dolgu - Mastikler

Menzel Kimya Poliüretan Esaslı Tiksotropik Derz Dolgu Mastiği

Tek komponentli poliüretan bir yalıtım macunu olup, havadaki nemle sertleşerek sert, fakat plastik ve düşük modüllü bir yalıtım macunu oluşturur çeşitli (shore) sertlik derecelerinde üretilmektedir, yalıtım dilatasyonlarda çift komponentli likit mastik dolgularla dökme olarak uygulanırbilir.

Mardav Yalıtım Dolgu Silikonu

Alüminyum, cam, taş gibi cephe kaplama malzemelerinin derz dolgularında ve kapı pencere gibi doğrama elemanlarının montajında uzun ömürlü performansı, esneme kabiliyeti ve sızdırmazlık özellikleri nedeniyle silikon en doğru ve alternatifsiz çözümdür.

Sika Yüzey Bitirme ve Düzeltme Macunu

Çimento ve alçı ile karıştırılarak uygulanabilen, ince yüzey bitirme ve düzeltme macunu. İç mekân uygulamalarında çimento veya alçı ile, dış mekân uygulamalarında çimento ile karıştırılarak uygulanır.

Yoldaş Kimya MS Polimer Mastik

Tek bileşenli, havanın nemi ile kürleşen, kullanıma hazır elastik yapıştırıcı ve yalıtım malzemesidir. UV ısınlarına ve ortam şartlarına karşı dayanıklı, boyanabilir, doğal taşlar dahil birçok yüzeye mükemmel yapışan, solvent, izosiyanat,silikon ve bitüm içermeyen , çevre dostu, yeni nesil bir üründür.

Stenkim Yapı Kimyasalları Derz Dolgu ve Yalıtım Malzemesi/StenSeal PU200

Poliüretan esaslı, tek bileşenli, soğuk uygulamalı, kimyasal olarak sertleşen, akmaz tip, elastomerik, çalışma esnekliği yüksek, dinamik hareketlere dayanıklı derz dolgu ve izolasyon malzemesidir.

Stenkim Yapı Kimyasalları Derz Dolgu Malzemesi/StenSeal 2K

İki bileşenli, soğuk uygulamalı, kimyasal olarak sertleşen, düzgün yüzey veren, poliüretan esaslı, kömür katranı katkılı, elastomerik, aşınma direnci ve yapışma gücü yüksek, özellikle jet yakıtlarından, hidrolik sıvılardan ve yağlardan etkilenmeyen, ağır trafik koşullarına uygun, dinamik hareketlere dayanıklı bir malzemedir. Ultraviyole ışınlarına tamamen dirençlidir.

decotric Derz Tamir Dolgusu (Beyaz)

Beyaz tamir derz dolgusu düzgün yüzey sağlar ve çatlamadan sertleşir.

Tekno Yapı Teknopoliderz 2K

Jet yakıtlarına dayanıklı, poliüretan esaslı, iki bileşenli, soğuk uygulamalı derz dolgu malzemesidir. Teknopoliderz 2k iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen poliüretan derz dolgu malzemesidir.

Dila Yapı Silikon Mastik/Forever White

Forever White, dünyanın lider antibakteriyel firması steritouch ile yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan ve üretici firma tarafından 10 sene boyunca mantarlaşma, siyahlaşma ve küflenmeye karşı garanti edilmiş yüksek kalite antibakteriyel silikondur. Duşa kabinler ve zeminlerinde, ıslak hacimlerde, evye, lavabo ve küvet etrafındaki su sızdırmazlık işleri için ideal, kalıcı, esnek ve yüksek kalitede bir silikon mastiktir. Ayrıca mutfak ve tesisat odaları, pencere ve kapı çerçeveleri etrafındaki sızdırmazlık işleri içinde idealdir.

Dila Yapı Hibrid Mastik/Stixall

Stixall yağmurlu havalarda, hatta su altında bile tüm koşullarda herşeyi hem yapıştıran hem de sızdırmazlık sağlayan, hibrid polimer teknolojisi ile üretilen, en son teknoloji yapıştırıcı ve mastiktir.

Emin Yapı Poliüretan Köpük/Sortfix 600G

Çok amaçlı yalıtım malzemesi yüksek sıcaklık ve ses yalıtımı sağlayan Sortfix Köpük, kullanılan hammadde kalitesi ve üstün teknoloji ile genleşme miktarının üst düzeye çıkarılması sayesinde mükemmel doldurma özelliğine sahiptir. Birçok yapı malzemelerine yapışma özelliği ile de yüksek montaj kabiliyetindedir.

SEGA Silikon Mastik/Sega Fix

Silikon yapıştırıcı

Promast Kimya Genel Amaçlı Silikon/Promast Universal

Promast Universal, % 100 silikon içeren, uzun ömürlü ve suda dayanıklı sızdırmazlık malzemesidir. Uçucu organik içeriğe sahip değildir. Silikon uygulamalarında maksimum performans için tercih edilebilir. Asetoksi kürleşme sistemine sahiptir. Her bir kartuş tek kullanımlık eldiven hediyelidir.

Promast Kimya Genel Amaçlı Nötr Silikon/Promast Neutral

Aynalar, hassas metaller ve beton yüzeyler ile uyumlu, güçlü yapışan genel amaçlı nötr silikon. Sürekli esnek kalır ve hava şartlarına dayanıklıdır. Saf silikondur, hacim kaybına uğramaz. Her bir kartuş tek kullanımlık eldiven hediyelidir.

Koramic Derz Dolgu Malzemesi/Flex 0-3 mm

Antibakteriyel esnek derz dolgu malzemesi