Çatı Kaplamaları

Panelsan Çatı Sandviç Panel Çatı ve Cephe Kaplamaları

Naturel alüminyum, boyalı alüminyum, boyalı galvaniz sac, CTP ve PET levhaların; Expande polistren (EPS), Poliüretan (PÜ), Poliizosiyanurat (PIR), camyünü, taşyünü, ısı yalıtım malzemelerinin continue sistem ile üretilen çatı ve cephe sandviç panelleridir.

Fibrosan C.T.P. Levha

Doğal aydınlatma istenen yapılarda, şeffaf oluklu veya düz olarak kullanılan cam elyaf takviyeli polyesterden mamul şeffaf levhalardır. Trapez şeffaf profiller pazardaki galvaniz, boyalı sac, alüminyum ve sandviç çift kat metal levhalarda uyumlu olarak çatı ve cephe uygulamalarında kullanılmaktadır.

Fibrosan C.T.P. Opak (Renkli) Çatı Kaplama Levhası

Kimyasallara dayanıklı levhalar yıpranmış, korozyona uğramış çatıların yenilenmesinde kullanılır. Levhalar standart renklerin yanısıra ral renklerinde üretilir. Korozif ortamlarda, çatı ve cephede kullanılır.

İzocam Sandviç Çatı Panelleri

Eğimi %7'den fazla olan çatılarda ısı yalıtımı amacıyla üretilmiştir. Formlandırılmış iki yüzey arasında poliüretan yalıtım çekirdeği bulunmaktadır.

İzocam Sandviç Çatı Panelleri

Eğimi %7'den fazla olan çatılarda ısı, ses ve yangın yalıtımı amacıyla üretilmiştir. Formlandırılmış iki yüzey arasında taşyünü yalıtım çekirdeği bulunmaktadır.

İzocam Sandviç Çatı Panelleri

Eğimi %7'den düşük olan teras çatılarda ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla üretilmiştir. Alt yüzeyi formlandırılmış metal, üst yüzeyi PVC veya TPO membran kaplı, taşyünü ve poliüretan yalıtımlı çatı panelidir.

Metrotile Turkey Metal Kiremit

Dekoratif, ekonomik, emniyetli, hafif, uzun ömürlü Metrotile metal kiremitler alüminyum çinko, Aluzinc AZ 185 veya Galfan ZA 300 metal kaplama ile 50 yıl metal ömrü sağlamaktadır. Üzeri renkli saf Quartz granülleri ile kaplanmıştır. Klasik toprak veya beton kiremitlere oranla 1/7 oranında daha hafif, 1m²’de 7 kg ağırlığa sahiptir.

Başak Kiremit Kiremit/Porto ve Seraporto

Kenarı ve üstü kenetlenebilen, modern bir görünüme sahip olan Başak Porto ve Başak Seraporto; klasik kiremit modellerinin yerini alarak, su yalıtım özellikleriyle çatılarda kullanılmaktadırlar.

Başak Kiremit Renkli Kiremit/Başak Art

Çatılarda özgünlük ve farklılık yaratmak isteyen herkesin kullanımına açık olan renkli kiremitler, standart renklerin dışında istenilen renklerde de üretilebiliyor.Doku ve renk bütünlüğü ile çatılarda isteğe göre eskitilmiş veya doğayla bütünleşen dinamik görünümler yaratmak mümkün oluyor. Böylece çatılar, renk bakımından bina ile daha uyumlu bir hale gelirken, aynı zamanda daha şık ve estetik bir görünüme sahip oluyor. Natura, Harmony, Antik, Taraftar ve Alaturka serileri renkli kiremit olarak üretilmektedir.

Onduline Avrasya ONDUVILLA 3D

Yeni ONDUVILLA 3D; enine siyah kuşaklarla elde edilen üç boyutlu özel gölgelendirme sayesinde Akdeniz toprak kiremitlerinin derinliğini daha da vurgulu yansıtan estetik, seçkin, dayanıklı, güvenli, her tip çatıya uygun bir çatı çözümüdür. ONDUVILLA 3D sistemi aksesuarlarıyla bir bütündür.

Metal Kiremit Metal Kiremit

Avrupa, Amerika ve İskandinavya ülkelerinde yaygın olarak kullanılmakta olan metal kiremit, çelik üstü galvaniz, astar, polyester ve boya kaplı olup 8 kattır. Tüm iklim koşullarına dayanıklıdır. Metal kiremitler yüksek eğimli çatılarda kolay uygulanabilirler. Tüm iklim koşullarına dayanıklı olan Kiremetal’in, uygun şartlarda 100 yıl ömrü vardır. Ürün, paslanma ve çürümeye karşı firmamız tarafından 30 yıl garantilidir.

Irmak Ticaret Çatı Pencereleri ve Çatı Çıkış Kapakları

Çift vakumlu koruyucudan geçirilen, yüksek kalitedeki lamine edilmiş çam keresteler yüksek teknolojide işlenerek farklı boyutlarda pencereler haline getirilip, dışarıda kalan yüzeyler alüminyum aksesuarlarla desteklenerek dış hava şartlarından korunması sağlanmıştır.

Eta Yapı Kış Bahçesi Sistemi

Kış bahçesi, bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek amacı ile çeşitli tarzlarda ve değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanabilir.

Assan Panel Sandviç Panel

Master Panel R3’ ün en büyük avantajı; panel bağlantı elemanlarının, panel birleşim noktasını örten bir kep profili sayesinde dış etkenlerden korunması ve gerek panel birleşim yerinde gerekse bağlantı elemanlarında zaman içerisinde yaşanan su probleminin yaşanmamasıdır. Kep profillerinin isteğe göre, farklı renkte üretilebilmesi ile görsel olarak estetik bir çözüm elde edilir.

Elips Yapı Alman Kış Bahçesi ve u-PVC Pencere, Kapı, Panjur Sistemleri

Kış bahçesi sistemi özel galvaniz profillerle kaynaksız olarak üretilmektedir. Tam bir iklim dengeleyicisi olan kış bahçesi sistemi Hebeschiebe, katlanır kapı veya sürme vb.alt doğramalarla kullanarak mekânlar genişletilir veya aydınlatma amaçlı çatı sistemiyle yaz kış yaşanacak konforlu yaşam alanları oluşturulur.

Selena Endüstri Rulo Shingle

Quickshingle, emsallerine göre 3 kat daha hafif, daha sağlam ve çok daha ekonomiktir. Uygulaması çok kolaydır, çivi gerektirmez, işçilikten tasarruf sağlar. Polyester keçe taşıyıcılı olduğundan dolayı rüzgardan yırtılmaz. Farklı renk alternatifleri mevcuttur.