Tesisat ve Altyapı Elemanları

Gezer Polietilen Muayene Bacası (Plastik Menhol - Plastik Rögar) Cadde Ağızlığı (Rögar), Yamaç Bacaları, Pompa Terfi İstasyonları, Sayaç Odaları, Elektrik M

Tamamı Polietilen (PE) malzemeden rotasyonel kalıplama tekniği ile üretilmiş altyapı ürünleri: DN 400, DN 600, DN 800, DN 1000 ve DN 1250 mm çaplarında muayene bacaları (plastik menhol), cadde ağızlığı (rögar), yamaç bacaları, pompa terfi istasyonları, sayaç odaları, elektrik menholleri, yağ ve kum tutucular.

Mesa Teknik Rögarlar

Tüm çaplara uygun montaj noktaları sayesinde rögar içinde akış çevrimlerini istenilen yöne yönlendirilir. Yapısı sayesinde projelerde uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılır. Yeşil alan aplikasyonlarında talep edilen metraja göre çimen yeşili gibi renkli üretimler yapılabilir.

İstikamet Döküm Menhol Kapağı

Sfero dökümden üretilmiş baca kapağı

Tüm Plastik Küresel ve Kelebek Vanalar

Küresel ve kelebek su, asit vanaları (UPVC, PP, PE, Dişli, Flanşlı, HDPE Flanşlı, HDPE rakorlu, pnömatik aktüatörlü, elektrik aktüatörlü, manuel dişli kutulu)

İstikamet Döküm Pik ve Sfero Döküm Altyapı Elemanları, Rögar Kapağı, Yağmursuyu ve Kanal Izgaraları, Döküm Şehir Mobilyaları

İstikamet Döküm tarafından; kanalizasyon baca kapakları, gaz, telefon ve elektrik kapakları, yağmur suyu ızgaraları, bank oturma grupları, kaldırım korkulukları, süzgeçler, kelepçeler ve ferforje grupları olmak üzere talebe göre her türlü pik, sfero ve çelik döküm üretimi yapılmaktadır.

Tüm Plastik Önfiltreli Termoplastik Pompalar/40-50-60 HP Sultan Serisi

Dünyada ilk 60 HP termoplastik, eksantrik süzgeçli, salyangoz santrifüj pompa, kendinden emişli, yüksek verimli, sessiz IP55 korumalı, F yalıtımlı asenkron ve IE2 verimli elektrik motoruyla yüzme havuzu, aquapark, süs havuzu, atık su arıtımı ve her nevi akışkan transfer hatlarında kullanıma uygundur.

Sertsan Plastik PPRC Krom Başlı Küresel Vana

PP-R (Polipropilen Random Copolimer) hammaddesinden TS 9937, TS EN ISO 15874, DIN 8077, DIN 8078, standartlarına uygun olarak üretilen PPRC boru ve ek parçaları; hafif ve pürüzsüz, iç yüzeyi kaygan ve parlak, kireçlenme ve paslanma yapmayan, hijyenik ve montajı kolay olan bina içi soğuk ve sıcak su tesisatlarında kullanılan bir üründür.

HOPPY Kondens Suyu Kaldırma Pompası

Kondens su kaldırma pompaları klima sistemleri, fırınlar, nemlendiri-nem alıcı cihazlarla ilgili su aktarım problemlerini çözer. Suyu yukarı iten piston tipi pompa ile PVC borunun duvardan çıkarılmasına gerek kalmadan su hızlı ve kolayca tahliye eder. Pistonlu pompa tipiyle karşılaştırınca az bakım gerektirir ve yüksek akış hızı sağlar.

Ningbo Chance Doğalgaz Vanası

Ningbo Chance doğalgaz veya su tesisatları için vanalar, armatür ve musluklar, tesisat ek parçaları üretmekte ve satışını yapmaktadır.

Wenling Younio Su Sayacı, Su Vanaları

Sıcak/soğuk su için, pirinç veya plastic gövdeli, nikel veya pirinç boyalı, yüksek hassasiyete sahip su sayaçları

Subterra - Floteks PE (Polietilen) Esaslı Muayene Bacaları, Menholler, Rögarlar, Pompa - Vantuz - Tahliye - Maslak Odaları

Muayene bacaları (menhol) her türlü altyapı uygulamalarında sistemlere ulaşmak, bağlantı, yönlendirme ve bakım yapmak amacıyla kullanılır. Polietilenden üretilmektedir.

Fibretech Kompozit Kompozit Altyapı Elemanları, Kare Kapaklar, Yağmur Suyu Izgaraları ve Kanal Izgaraları

Kompozit ürünler muadili ağır döküm ürünlere göre daha hafiftir. Aşınmaya ve zorlu çevre şartlarına uyumludur. Hafif olması nedeni ile hem iş güvenliği ve işçi sağlığı, hem de nakliye açısından avantajlıdır. Projeye uygun renklerde üretilebilir.

Fibretech Kompozit Kompozit Altyapı Elemanları, Rögar Kapağı

Kompozit ürünler muadili ağır döküm ürünlere göre daha hafiftir. Aşınmaya ve zorlu çevre şartlarına uyumludur. Hafif olması nedeni ile hem iş güvenliği ve işçi sağlığı, hem de nakliye açısından avantajlıdır. Projeye uygun renklerde üretilebilir.

Nevka Kompozit Tank

SMC hammaddesinden üretilen tanklar, yerüstü ve yeraltında kullanılabilir. Yer üstünde güneş ışınlarından ve diğer doğa olaylarından etkilenmez. Yer sıkıntısı olduğunda yer altında rahatlıkla gömülebilir. İçerden-dışarıya, dışarıdan-içeriye sızıntı yapmaz, yosun tutmaz, koku yapmaz. Yüksek mukavemetlidir. Her türlü depreme dayanıklıdır.

Metusan Polimer Beton Kablo Kanalı

Toprak altı ve üzeri için prefabrik kablo taşıma kanalıdır. Yaya trafiğinden, uçak trafiğine kadar geniş bir yelpazede üretim yapılmaktadır.