Çevre Düzenleme ve Bitkilendirme Sistemleri

Ferplast Çit Sistemleri/Plastik, Alüminyum Bahçe Çitleri

Plastik bahçe çitleri, polietilen hammaddeden enjeksiyon yöntemi ile imal edilmiştir. Ferforje uygulamalarının en büyük sorunu olan paslanma ve boya sorunu bu çitlerde görülmemektedir. 3 renk alternatifi vardır (siyah, yeşil, bej). Alüminyum bahçe çitleri komple alüminyumdan imal edilmektedir. Alüminyum çubukların aralarına modern ve ferforje görünümlü plastik motifler yerleştirilebilmektedir.

Abay Yapı Sistemleri Tente Sistemleri (Otomatik Katlamalı)

Özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanan pergola otomatik tente sistemleri ile açık hava mekânları kolaylıkla açılıp, kapanabilir. İtalyan tasarımı ile firma tesislerinde üretilen motorlu katlanır tente sistemleri detay çözümleri ve estetik görünümüyle mekânlara değer katar.

Sun To Rain Tente

Sun To Rain tente sistemleri; balkon, veranda veya terasta güneş ve yağmurdan korunma ile basit bir şekilde gölgelendirme yaparken, aynı zamanda evde enerji tasarrufu da sağlanmaktadır.

Şimşek Yer Kapl. Çim Halı

<p> Dekorasyon ama&ccedil;lı ve genelde dış mekanlarda kullanılan %100 PE (polietilen) ve/veya PP (polipropilen) iplikten &uuml;retilen sentetik &ccedil;imdir.</p>

Sun To Rain Katlamalı Tente Sistemi

Sun To Rain Pergole; her türlü hava şartında kafe, restoran, veranda bahçe ya da kapatılmak istenilen herhangi bir alanda ideal korumayı sağlayan raylı tentedir.

Sun To Rain Tente Sistemleri

Sun To Rain tente sistemleri ile balkon, veranda, teras gibi alanlarda güneş veya yağmurdan korunma, basit bir şekilde gölgelendirme ve aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanır.

Sertsan Plastik Yuvarlak Damlama Sulama Borusu

Sulama suyunun, süzüldükten ve gübre ile karıştırıldıktan sonra düşük basınç altında, değişik tip damlatıcılardan damlalar halinde bitki kök bölgesine verilmesinde kullanılan borulardır.

Tianjin Minmetals Kaynaklı Demir Hasır

İnşaat, tarım, nakliye, madencilik gibi farklı sektörlerde kullanılabilen tel hasır ürünler (PVC kaplamalı kaynaklı hasır, paslanmaz çelik kaynaklı hasır vb.) korozyona dayanıklı olarak üretilmiştir.

Uşaklıgil Çit Double Panel Çit/CANFOR

Çevre güvenlik sisteminde estetik, dekoratif, mukavemetli, dayanıklı ve kaplama kalitesi olarak uzun ömürlüdür. Paslanmaya karşı 10 yıl garantilidir.

Uşaklıgil Çit Yüksek Güvenlik Çiti, Gürültü Ses Bariyeri

Çevre güvenlik gereksinimi olan, iş merkezi, plaza, konsolosluk, sınır karakolları, madenler, askeri alanlardaki her türlü güvenlik sorununa kesin çözümdür.

Demma Çelik Panel Çit

Sıcak daldırma galvanizli tellerin ayakla basıp tırmanmaya engel olacak sıklıkta birbirlerine TS 4559 normuna uygun olarak nokta kaynağı yöntemi ile otomatik makinalarda kaynatılarak üretilir. Panellerle beraber kullanılan çit direkleride içi dışı galvanizli kutu profilden üretilmiştir. Ayrıca, panel ve çit direklerimizin yüzeyi istenilen RAL renklerinde, ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı boya ile kaplanır. 10 yıl renk dayanım garantilidir. Piyasaya, montaj için gerekli ekipmanla birlikte set halinde sunulur.

Demma Çelik Panel Çit

Kaynaklı panel çit ailesi içinde farklı dizaynı, kalın tel çapı ve üstün mukavemet özellikleri ile daha fazla güven sağlayan bir ürün olarak ön plana çıkar. Montajda kullanılan direklere bağlantı detayları da daha farklı özellikler taşımaktadır. Bu üstünlükleri sebebiyle emniyet açısından daha üst katagoride bir ürün çeşidi olarak üretilir ve diğer ürünlerde de olduğu gibi tüm montaj aksesuarları ile birlikte bir paket halinde müşterilere sunulur.

Demma Çelik Panel Çit (Kaynaklı)

Mobilfence çit sistemleri, istenilen yerde ve zemin üzerinde koruma, güvenlik ve bariyer amaçlı kullanılan, kolay sökülüp takılabilen, taşınabilir bir çit ürünüdür. Mobilfence çit sistemleri, hafif olduğundan rahatlıkla başka bir noktaya taşınabilir ve tekrar kullanılabilir. Estetik bir görüntüye sahiptir. Beton, toprak veya seramik zeminlere montajı sırasında herhangi bir ankraj kullanılmadığı için zeminde hiçbir tahribat yapmaz.

Çimser Doğal Rulo Çim

Standart rulo, büyük rulo, hydrosprigging ve hydroseeding yöntemleriyle lisanslı ve sertifikalı sıcak iklim çim çeşitlerinin üretimi ve uygulanması Çim türleri: Tifway 419 Bermuda, Tifway 419 Bermuda (4 Mevsim), Tifdwarf Bermuda, Sea Dwarf® Paspallum, Sea Spray® Paspallum, Zoysia Japonica

Çimser Doğal Rulo Çim

Standart rulo, büyük rulo, hydrosprigging ve hydroseeding yöntemleriyle lisanslı ve sertifikalı sıcak iklim çim çeşitlerinin üretimi ve uygulanması Çim türleri: Tifway 419 Bermuda, Tifway 419 Bermuda (4 Mevsim), Tifdwarf Bermuda, Sea Dwarf® Paspallum, Sea Spray® Paspallum, Zoysia Japonica