Diğer Hizmetler

BMWi Bilgilendirme Hizmeti, Danışmanlık Hizmeti, Organizasyon Hizmeti

Alman Federal Ekonomik İlişkiler ve Enerji Bakanlığı (BMWI), Alman ekonomisinin Doğu Avrupa ve Asya'daki gelişmekte olan piyasalar üzerindeki odaklanmasını desteklemektedir.Ekonomi politikalarının merkezi önceliği -aynı zamanda Ekonomi ve Teknoloji Federal Bakanlığı' nın- Almanya'daki ekonomik refahın temellerini atmak ve bu refahın mevcut nüfusa geniş bir ölçüde yayılmasını sağlamaktır. Bakanlığın rekabet politikası, bölgesel politika, KOBİ politikaları, enerji politikası ve dış ekonomi politikaları gibi alanlarda yasal, idari ve koordinasyon fonksiyonları mevcuttur.

AUTODESK Autodesk® Navisworks® Simulate

Autodesk Navisworks Simulate yazılımı, proje bilgilerini daha iyi iletmenize yardımcı olmak adına simülasyon için gelişmiş araçlar ve güçlü özellikler sunar. İnşaat için kapsamlı iş programı, metraj hesaplama, animasyon ve görselleştirme becerileri, kullanıcılara tasarım amacını göstermede ve inşaatı canlandırmada yardımcı olarak ön bilgiyi ve öngörülebilirliği artırır.

AUTODESK Autodesk® Revit®

Revit yazılımı, Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) için özellikle geliştirilmiş olup, tasarım ve inşaat profesyonellerine fikirleri konsept aşamasından inşaat aşamasına koordineli ve tutarlı bir model tabanlı yaklaşımla taşıma gücü verir. Revit, mimari tasarım, mekanik, elektrik ve tesisat (MEP), yapı mühendisliği ve inşaata yönelik özellikler barındıran tek bir uygulamadır.

AUMA Fuar Organizasyon Hizmeti

AUMA Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı ve Tarım, Gıda ve Tüketici Koruma Bakanlığı ile yakın işbirliği halinde yurtdışında resmi Alman ticaret fuarı programını organize etmektedir.

NUMOV Danışmanlık Hizmetleri

NUMOV - Alman Yakın ve Orta Doğu Birliği (German Near and Middle East Association / Nah- und MittelOst-Verein) Berlin'deki merkezi ve çeşitli diğer şehirlerdeki temsilcilik büroları ile Almanya, Yakın ve Orta Doğu ülkeleri arasındaki ekonomik ilişkiler konusunda faaliyet gösteren lider kuruluştur.

WSM Danışmanlık Hizmetleri

Çelik ve Metal İşleme Sanayi Birliği (WSM); şirketler için güvenilir bir ortaktır ve BDI - Alman Sanayileri Federasyonu, bakanlıkların tavsiye kurulları ve diğer kamu kuruluşları içerisinde WSM şirketlerinin mevzuatla, ulusal makamlar, Avrupa Birliği makamları, müşteriler ve tedarikçi sektörler ile ilgili çıkarlarını temsil eder. WSM; üyesi olan şirketlerin ve alt birliklerin/grupların bir temsilcisi gibi hareket ederek üyelerine bir dizi hizmetler sunar.

Ecor Turkey Proje, Danışmanlık, Ürün Geliştirme, Tasarım, Prototip Üretimi, İthalat

Noble Çevreci Teknolojiler A.Ş., ECOR markalı ekolojik ürünler geliştirmek üzere kurulmuş yenilikçi bir global şirkettir. ECOR; orman, tarım ve şehir atıklarından elde edilen her çeşit doğal selülozun, patentli teknoloji ile sadece su, ısı ve basınç uygulanması ile üretilir. %100 biyolojik bazlı, %100 zehirsiz, aynı zamanda sağlam, bükülebilir, hafif ve çevreci panellerdir. Ahşap, MDF, kontrplak, yonga levha vb. alternatifi olarak her türlü mobilya, stand, iç dekorasyon ve dekoratif ürünlerin üretiminde kullanılan yapı malzemeleridir.

MKA Yazılım ve Mühendislik MkaSteel

Tek kat içinde arakat ve vinç bulunabilen depo fabrika hangar gibi sanayi yapılarının statik hesaplarını yapar, çizimlerini hazırlar ve metrajlarını verir. Ayrıca, çizimlerin Tekla Structures (Xsteel) e birleşimleri ile beraber aktarılabilinir.

İTB Araştırma Kurumu Yapı Malzemelerinde Ulusal Teknik Onay ve Avrupa Teknik Değerlendirme Belgelendirmesi

İTB Araştırma Kurumu, harmonize veya ulusal standardı bulunmayan, mevcut standartlardan sapma gösteren veya yenilikçi yapı malzemelerine ulusal teknik onay ve Avrupa teknik değerlendirme belgeleri verilmesi hizmetini vermektedir. Yapı Araştırma Derneğinin iktisadi işletmesi olarak, yapı malzemelerinde Avrupa Birliği ile uyum çalışmaları kapsamında teknik değerlendirme ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için kurulan İTB ARAŞTIRMA KURUMU, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 13 Kasım 2014 tarihli ve 29174 nolu Resmi Gazetede yayınlanan MHG/2014-26 sayılı Tebliğ ile, Türkiye'de üretilen yapı malzemelerinin tüm Avrupa Birliği ülkelerinde serbestçe satılabilmelerine olanak sağlayacak European Technical Assessment (Avrupa Teknik Değerlendirme - ETA) belgesi vermek üzere yetkilendirilmiştir. İTB Araştırma Kurumu 2011 yılından bu yana yine T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olarak Ulusal Teknik Onay belgeleri de vermektedir.

UL Verification Services Ticari Faaliyet Danışmanlığı

UL şirketlere sertifika, onay, test, denetim, inceleme ve eğitim hizmetleri verip danışmanlık yapmaktadır. UL bilgi birikimini ve tecrübesini firmaların pazara giriş zorluklarında ve değişen ticaret koşullarında başarılı olmalarını sağlamak için aktarmaktadır.

Demos Fuarcılık Fuar Organizasyonu Hizmeti

Demos Fuarcılık, 1993 yılından bugüne Türk Fuar Sektörü’nde birçok yeniliğe imza atmış bir fuar organizasyon firmasıdır.

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği Danışmanlık ve Bilgilendirme Hizmeti

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği 1989 yılında “Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği”nin kuruluşuyla faaliyete geçmiştir. 2.100’ün üzerinde üyesi bulunan Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği Türkiye genelinde söz konusu sektörde tek ve koordinatör birliktir.

AUTODESK Autodesk® Building Design Suite

Autodesk Building Design Suite; hem CAD hem de Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) iş akışları için gereksinim duyacağınız araçları içeren esnek ve uygun maliyetli bir çözümdür. Gerçekçi 3B görselleştirmeler yaratın, entegre simülasyon ve analiz gereçlerini kullanan, daha yüksek kalitede inşa dokümantasyonu yaratın, daha doğru tasarım ve inşa kararlarında bulunun.

Agora Turizm BAU 2017, bauma 2019

Messe München & Leipziger Messe Türkiye Resmi Temsilciliği