İş Makineleri

Yakar Kardeşler Hidrolik Demir Kesme Makinesi/YK 3600

YK 3600 Hidrolik Demir Kesme Makinesi Yakar Kardeşler tarafından tasarlanmış ve imal edilmiştir. Makina Yakar Kardeşler teknik kadrosu tarafından, kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde problemsiz ve tam otomatik olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Altekma Boya Püskürtme Makinesi/T-MAX 506

T-Max bir boya püskürtme makinesinin ötesinde macun ve grenli boya uygulamaları için gerçek bir çözümdür. Bu makine tek kişinin kolaylıkla taşıyabileceği ve temizleyebileceği şekilde tasarlanmıştır. T-Max 506 modelinde günde 500m² daha fazla yer uygulama işi yapılabilinir.

Altekma Boya Püskürtme Makinesi/EH 200

EH 200 boya püskürtme makinesi ağır işler için mükemmel kolaylık ve rahatlık sağlar. Boya püskürtmesinin tamamiyle havasız olması sebebiyle tozuma olmaz ve boyada %35'e varan tasarruf imkânı sağlar. EH 200 kullanıcının daha az yorulmasını ve daha fazla yer boyamasını sağlar. Profesyonel anlamda kullanıcıya hız, zaman ve daha çok iş imkanı sunar.

Cematek Mühendislik Üretim Hattı (Alçıpan Profilleri için)

Üretim hattı farklı modellerde alçıpan profillerinin üretiminde için kullanılır. Yüksek hız ve hassasiyete sahip olup enerji tüketimi düşüktür. Sac genişliği 300 mm kadar alçıpan profillerini üretir. Üretilen alçıpan profilleri EN 14195 normuna uygundur. Hat rulo sacdan çalışır. Makara kalıp değişim süresi kısadır.

Cematek Mühendislik Delikli Metal Asma Tavan Üretim Hattı

Üretim hattı, Avrupa kalitesinde metal asma tavan panelleri üretir. Asma tavan panelleri Clıp-In,Lay-In,Lay-On modellerinde 300 mm x 300 mm, 600 mm x 600 m ve 600 mm x 1200 mm ebatlarında üretilebilir. Kullanılan malzemeler; sac, galvanizli sac, alüminyum

Cematek Mühendislik Üretim Hattı (Köşe Profilleri için)

Üretim hattı farklı modellerde köşe profillerinin üretiminde kullanılır. Yüksek hız ve hassasiyete sahip olup enerji tüketimi düşüktür. Sac genişliği 70mm’ye kadar köşe profillerini üretir. Üretilen köşe profilleri EN 13658 normuna uygundur. Hat rulo sacdan çalışır. Makara kalıp değişim süresi kısadır.

Glaap&Brinkmann Sıva Makinesi/Maltech M5 Güçlü

M5 Evolution sıva makinesi ustaların en çok tercih ettiği Avrupa’nın lider markası Maltech firması tarafından üretilmektedir.

Ademsan Makine Demir Kesme ve Bükme Makineleri

İnşaat sektöründe kullanılan demir kesme ve demir bükme makineleri ile hem işçilik hem de zaman tasarrufu açısından %60 tasarruf sağlanır. Makineler CE sertifikalı olup Avrupa normları statüsündedir.

Cematek Mühendislik Hidrolik Abkant Pres

1250 mm uzunlukta 3 mm sac kalınlıktaki sac parçaların bükümünde kullanılır. Kullanımı kolay ve seridir. Ardışık bükümler otomatik olarak gerçekleştirilir.

Cematek Mühendislik Su Basman Profili Üretim Hattı

Su basman profili üretim hattı, Avrupa standartlarına uygun profiller üretir. Üretim hattı, ısı yalıtım plakası kalınlığına bağlı olarak 33 mm-43 mm-53 mm-63 mm'den 123 mm'ye kadar ölçülerdeki su basman profillerini üretir. Üretim hattında bant-açma-eksantrik pres-rollform makinası-boykesme ünitesi ve devirme sehpası yer alır. Hattaki makineler senkronize çalışır. Profil malzemesi olarak alüminyum kullanılır.

Teknomak Makina - Deneef Enjeksiyon Pompası/PPW R1001

Bu pompa, azami 400 bar basınçla (takviyeli) paker yardımı ile betonun içine epoksi veya poliüretan reçinenin kolay ve çabuk enjekte edilmesini sağlar. R1001 pompanın kullanımı kolaydır ve adeta hiç bakım gerektirmez.

Omnis Kompozit Ltd. Cam Elyaf Takviyeli Beton Üretim Sistemleri

GRC (Glass Reinforced Concrete)olarak bilinen “cam elyaf takviyeli beton“ uygulamaları için üretim sistemleri; Power-Sprays pompa püskürtme sistemi, birleşik karıştırıcı, ikili ve eş merkezli püskürtme tabancaları ile cam elyaf kırpıcısından oluşmaktadır. GRC (cam elyaf takviyeli beton) uygulamalarında; hem püskürtme hem de premiks üretimine uygun harç hazırlama, cam elyaf fitilini istenilen boyutlarda kırpma, harç ve elyafın aynı çıkış ağzından veya ayrı ağızdan püskürtme imkânı sağlar.

Yakar Kardeşler Demir Bükme Makinesi/YKB 18

YKB 18 demir bükme makinesi, Yakar Kardeşler Makine Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından tasarlanmış ve imal edilmiş patentli bir üründür. Bu model, etriye makinesi olarak da adlandırılabilir. Aynı anda 5 adet Ø8 mm’ lik demir bükebilir. Hız ayarı sayesinde kısa ölçülerde hızlı, uzun ölçülerde yavaş büküm yapılır. Hafif olmasından dolayı her sahada kullanılabilir.

Ayhan Göçmen Makina İnşaat Demiri Bükme Makinesi/TB 36

İnşaat demirlerini kesen ve büken makineler

Ayhan Göçmen Makina İnşaat Demiri Bükme Makinesi/TB 25

İnşaat demirlerini kesen ve büken makineler