Bölme Duvar Sistemleri

Rock Panel Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Dinamikleşen ticari yaşam,çalışma ortamlarının mimari yapısını da aynı dinamizm ile ayak uydurmaya zorlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında ofis tasarımları gereksinimleri ve değişiklikleri estetik ve çagdaş çözümlere hızla cevap veren modüler bölme duvar sistemlerinin kullanılması kaçınılmaz kılmıştır. OFİTAL modüler bölme ve NEXUS cam-cama bölme sistemleri ‘’Daha Mükemmeli’’ ni sunmak ilkemiz doğrultusunda Üstün kalite anlayışı ile üretilen Ofital ve Nexus Markalı sistem profilleri ile ofis bölme ,standart Alçıpan çözümleri ve kapı sistemleri konusunda Kolay montaj ile geniş tasarım olanakları ve sınırsız çözümler sunuyor.

AE Yapı Demontabl Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri camlı monoblok üniteleri ile mekanlara derinlik ve ışık katarken, dolu mono blok üniteleri ile ses ve görsel gizliliği sağlamaktadır. Ekstrüzyon alüminyumdan imal edilen bu sistem ile net ve dügün bitim sağlanır, sistem esnemez, deforme olmaz , melamin, laminat ve ahşap yüzey kaplama çeşitleri vardır. Raylı klips sistemi ile kolay ve hızlı montaj olanağı sağlar.

Abay Yapı Sistemleri Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

A-WALL sistemi ile üstten taşımalı özel ray sistemiyle ahşap panelli bölmeler katlanarak toplanabilmekte, çok amaçlı salonların gerektiğinde hacim artışına olanak sağlanabilmektedir.

Epart Ofis Sistemleri Epart 100

10 cm duvar kalınlığına sahip, elektrik armatürleri montajlarına ve kablo geçişlerine uygun olan sistem, dikme, ve kapak profillerinden oluşmaktadır. Demontable montajı kolay olmakla birlikte, anında dolu yerine camlı, cam yerine dolu veya kapı modülü takılabilmektedir.

Epart Ofis Sistemleri Bölme Sistemi/Vip Lego

Vip Lego bölme sistemi; monoblok kasetler halinde hazırlanan yatay ve düşey derzli olan bölme sistemi, zemin bazasında elektrik armatürleri montajına uygun olup, zemin ve tavandaki 25 mm'ye kadar olan bozukluklar giderilmektedir.

Abay Yapı Sistemleri Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Estetik alüminyum bitiş profilleri ile galvaniz çelik taşıyıcı konstrüksiyon profiller sistemin ana öğelerini oluşturmaktadır. Yüzeylerde ise melamin, ahşap ya da fiber kumaş kullanılmakta, camlı bölümler çift cam arası jaluzili ve prefabrike ön üretimli monoblok camlı modüllerden oluşmaktadır. Melamin, ahşap, laminat ve kumaş kaplama gibi dolu modül ve opak, düz, lamine gibi camlı modül alternatifleriyle estetik, hızlı ve ekonomik ve hafif çözümler sunmaktadır.

Abay Yapı Sistemleri Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Daha fazla ışık ve minimalizm isteyen tasarımcıların tercihidir. Düşey profilsiz, temperli camlı modüler bölme duvar sistemleridir. Sıfır cam birleşim detayı ve zarif alüminyum profilleri ile mahal bütünlüğü sağlayan bu sistem mekânlarda maksimum saydamlık sağlar. Sistemle uyumlu kapılar ve aksesuarlar son derece estetik bitiş detaylarını da beraberinde getirir.

Barta Yapı Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

Hareketli bölme duvar panelleri, tavana asılmış ray içerisinde hareketi sağlayan makaralarla asılmıştır. Paneller, düşeyde içbükey ve dışbükey alüminyum profillerin kilitlenmesiyle birbirine bağlanır. Panellerin altında ve üstünde sistemin içindeki makas mekanizmasına bağlı çalışan yalıtım profilleri bulunur. Bölme sistemi ile aynı kaplamaya sahip teleskopik panel yer alır. Sistem manuel ya da yarı otomatiktir.

Perfopan Akustik/İsus 1932 Delikli ve Derzli Akustik Bölme Duvar

Delikli ve derzli model akustik paneller, galvaniz veya demir profiller kullanılarak ses ve ısı yalıtımını sağlayan bölme duvarlarla konforlu akustik mekânlar yaratılmasını sağlar. İstenildiğinde perforasyonlar kesintisizdir, mekânda kesintisiz bütünlük sağlayan bir görüntü sağlar. Perforasyon doku ve renk çeşitlerinin çok olmasıi mimarlar tarafından tercih edilmesinde etkili olacaktır.

Ada Dış Ticaret Alçıpan® (Kartonlu Alçı Plaka)

Ses yalıtımı, yangına dayanım ve ısı yalıtımı sağlayan sistemlerde kullanılan düzgün yüzeyli, esnek ve hafif kartonlu alçı plakadır. Standart (Flex) Alçıpan®'ın ön yüzü fildişi, arka yüzü gri renkli kağıt kaplıdır. Standart, suya dayanıklı, yangına dayanıklı, su ve yangına dayanıklı vb. çeşitleri vardır.

Kayra Metal Ofis Bölme Sistemi/IPA86

Ofis dekorasyonunda estetikle fonksiyonelliği bir araya getiren özgün seperasyon sistemleriyle, geniş alan yönetimi seçenekleri

Changzhou Weideda Laminate Kompakt HPL Levha

Yüksek basınca dayanıklı laminat levhalar (HPL) dekorasyon ve bölme amaçlı kullanılmakta olup; mat, süet, parlak, kabartmalı, metalik yüzey çeşitlerine sahiptir.

Linyi Kangbeier Islak Hacim Bölme Paneli

Alüminyum petek paneli üç bölümden oluşmaktadır: PET film veya alüminyum folyo ile kaplı alüminyum levha, alüminyum petek çekirdek, PET film veya alüminyum folyo ile kaplı alüminyum levha. Panel hafif, yüksek yoğunluklu, yüksek dayanım ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Paneller dekorasyon ve bölme sistemlerinde kullanılır.

Özgün Ofis Modüler Bölme Duvar Sistemi/S500

S500 yatay ve düşey derzli modüler bölme duvar sistemleri: camlı monoblok üniteler ile mekanlara derinlik ve ışık katarken, dolu monoblok üniteler ile ses ve görsel gizliliği sağlamaktadır. Sistem esnemez, deforme olmaz. Melamin laminat ve masif ahşap kaplama çeşitleri vardır. Klips sistemi ile hızlı ve kolay montaj olanağı sağlanır.

Özgün Ofis Modüler Bölme Duvar Sistemi/S300

S300 Cam cama modüler bölme duvar sistemi, alüminyum profillerden oluşan duvar dikme sistemidir. Full camlı sistem; renkli, temperli, lamine, filmli camlar ile kolay uygulama ve montaj olanağı sunar.

Özgün Ofis Modüler Bölme Duvar Sistemi/S100

S100 monoblok camlı modüler duvar bölme sistemi: alüminyum profillerden oluşan ve alüminyum taşıyıcı iç dikme sistemidir. Çift camlı, istenilirse arasına jaluzi seriler, melamin MDF dolu modüller ve kapı üniteleri ile kolay uygulama ve montaj olanağı sunar.