Su ve Nem Yalıtımı

Yalıtım Çözümleri Sentetik Membran TPO, EPDM, PVC, Polypropilen ve Geomembranlar

Su yalıtımı amaçlı kullanılan tek kat sentetik membranlardır. (TPO ve EPDM membranlar) Dış etkenlere, hava şartlarına dayanıklıdır. Yüksek UV dayanımına sahiptir. Çatı hareketlerine tolerans sağlayan yüksek uzama yeteneğine sahip, asit yağmurlarına ve kimyasalllara dayanıklıdır. Tek kat olarak uygulanır. Her türlü ısı yalıtımı ile uyumludur.

Mardav Yalıtım Polimer Bitümlü Su Yalıtım Örtüleri

Stoper membranlar, cam tülü ve polyester keçe taşıyıcılı, yüksek oranda APP ve SBS polimerleri ile modifiye edilmiş bitümden üretilmektedir.

Teknomak Makina - Deneef Poliüretan Kökenli Likitler/Poliüretan Enjeksiyon Reçineleri/ Soğuk Derz Bantları/ Toprak Stabilizasyonu için Poliüretan Reçineleri

Ha Flex AF / Ha Cut AF: Tek bileşenli, düşük viskoziteli, hidrofobik su ile reaksiyona geçen, yapı derzlerinin dolgu ve onarım işlerinde ve yapısal çatlaklardan gelen su sızıntılarının önlenmesi için hazırlanan, kür aldıktan sonra: Ha Flex AF esnek , Ha Cut AF rijit conta halini alan poliüretan reçinedir.

ODE Yalıtım Polimer Modifiye Bitümlü Su Yalıtım Örtüsü

Bitümün su yalıtım özelliği, APP ve SBS gibi polimer katkılarla geliştirilerek tam su geçirmezlik, uzun ömür ve farklı iklim koşullarında kolay uygulanma özellikleri ile mükemmelleştirilmiştir. Camtülü ve non-woven polyester donatılar ile mekanik dayanımı geliştirilen Ode Membran ürün serileri çift taraflı polietilen film kaplı veya yüksek ultraviyole direnci sağlayan inorganik pigmentler ile renklendirilmiş mineral yüzey kaplamalı olarak sunulmaktadır.

Yapı Servis Elastobrush Likit Su Yalıtım Membranı

Elastobrush likit su yalıtım membranı mükemmel yapışma gücüne sahiptir. %700 oranında esnektir. Uygulandıktan sonra ek yeri olmayan, elastik bir kaplama oluşturur. 5 mm'ye kadar olan çatlaklarda, '' çatlak köprüsü" oluşturur. Solventsizdir insana ve çevreye zararsızdır. Polistiren ısı yalıtım plakalarının yapıştırılmasında da kullanılır.Toprakta serbest halde bulunan, betondan sızabilen kanserojen bir gaz olan radon gazını geçirmez.

Alpa İnşaat Malzemeleri Poliüretan Su Yalıtım Kaplaması/Torpur HJ 1006

Torpur HJ 1006, tek bileşenli, kullanıma hazır, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, poliüretan su yalıtım kaplamasıdır. Çatlak köprüsü oluşturabilme özelliğine sahiptir. Kolay uygulanabilir (rulo veya airless tabanca ile) eksiz uygulanabilen, birikinti suya dayanıklı UV ve dona karşı yüksek dirence sahiptir. Mükemmel aderans özelliğine sahiptir.

İstanbul Teknik Geotekstiller

<p> İğneleme y&ouml;ntemiyle 100 gr/m&sup2;&rsquo;den 1200 gr/m&sup2;&rsquo;ye kadar farklı ağırlıklarda &uuml;retim olanağı, ısıl işlem sayesinde y&uuml;ksek mukavemet ve daha sıkı malzeme.</p>

Yeykim Yapı Kimyasalları Çift Komponentli Tam Elastik Su İzolasyon Malzemesi

Toz ve akrilik esaslı iki bileşenli tam elastik su yalıtım malzemesi

Dupont Türkiye DuPont™ Typar®

<p> DuPont&trade; Typar&reg;, %100 polipropilenden imal edilmiş, ısıl bağlı bir geotekstildir.</p>

Menzel Kimya Poliüretan Esaslı Tek Komponentli, Düşük Viskoziteli Likit Su Yalıtım Malzemesi

Tek komponentli, düşük viskoziteli, poliüretan esaslı likit su yalıtım malzemesidir. Havadaki nemle kürlenir. Farklı yüzeylere güçlü bir şekilde yapışarak sert ancak oldukça elastik ve dayanıklı bir film oluşturur. Hyperdesmo LV, UV ve diğer doğal etkenlerin yanı sıra, kimyasal, mekanik ve termal açıdan malzemeye mükemmel direnç gücü veren saf elastomerik hidrofobik poliüretan reçine ve özel inorganik dolgu maddelerine dayanmaktadır.

Menzel Kimya Bitüm Modifiyeli Poliüretan Likit Su İzolasyon Malzemesi

Bitümle modifiye edilmiş poliüretan esaslı diletasyon dolgu ve izolasyon malzemesidir.İki komponentli poliüretan bir sıvıdır. Farklı yüzeylerde mükemmel yapışma özelliğine sahip plastik ve güçlü bir film oluşturur. Diletasyon derzlerine karışımı dökerek uygulanır bu uygulama sırasında muhteviyatın içerisinde kabarcıklanma olmaz.

Himerpa Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımı, Çatı ve Dış Cephe Kaplama Malzemeleri

Isı, su, ses ve yangın yalıtımı, akustik düzenleme, yapı kimyasalları ile çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan tüm malzemeleri içeren sınırsız ürün portföyüyle yalıtım malzemelerinde tedarikçi firmadır. Tecrübeli ve konusunda yetkili mühendis kadrosu, geniş stok avantajı ve modern servis kanallarıyla müşterilerine farklı, hızlı ve üstün hizmet sunar.

Sika Su Yalıtım Membranı

Şeffaf, UV dayanımlı, sıvı uygulanan, poliüretan esaslı su yalıtım membranı.

Durfom İzolasyon Fiziksel Çapraz Bağlı Polietilen Köpük

Kapalı hücre yapısına sahip olup, pürüzsüz yüzeylidir. Darbe sonrası kendini toparlar, çökme ve tozlanma yapmaz. Nem bariyeridir. Yapı kimyasallarından etkilenmez. Yanmazlık özelliği vardır.

Durfom İzolasyon Kimyasal Çapraz Bağlı Polietilen Köpük

Çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda hücrelere sahip, cross-linked köpük olarak üretilmiş polietilen esaslı, antibakteriyel, su ve nemden etkilenmeyen Polimerik bir malzemedir. Darbe sonrası kendini toparlar, çökme ve tozlanma yapmaz. Su ve nemden asla etkilenmez. Yapı kimyasallarından etkilenmez. Yanmazlık özelliği vardır. İçeriğinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metal bulunmaz. Darbe sesini azaltma özelliğine sahiptir. Isı yalıtımı sağlar, uygulandığı alanlarda, oluşan sıcaklık değerlerinden etkilenmez. Elektrik iletkenliği yoktur, tamamen yalıtkandır. Kemirgenler ve zararlı haşereler tarafından sindirilemez. Antibakteriyeldir. Mantar ve küf oluşumlarına izin vermez. Alçı panel, OSB, shingle, kiremit vb. yapı malzemeleri ile birlikte uyum içinde kullanılabilir. Herhangi bir yapıştırıcı veya dübelle, rahatlıkla uygulanır. Kolay uygulanabilmesi sayesinde, zamandan ve iş gücü maliyetlerinden kazandırır.

Sika Su Yalıtım Malzemesi

İç mekânlarda, ara kat döşemeleri ve bölme duvarlarda, yatay ve düşeyde uygulanabilen, esnek, çatlak köprüleyen, solvent içermeyen su yalıtım malzemesidir.