Güvenlik Sistemleri

Kale Kilit Dış Ticaret Kale Elektromekanik Kilit Mifare Sistem

Günümüzün en gelişmiş ve yüksek güvenlikli Mifare kart teknolojisi ile üretilmiştir. Tüm haberleşmeler radyo sinyalleri ile kablosuz yapılıyor. Bilgisayar programında kodlanan kartlar içerdiği bilgilerle kapıların açılmasını ya da açılmamasını sağlıyor. Kilitlerin içindeki işlemcili elektronik boardlar yine bu kartlar ile radyo frekansı sayesinde haberleşerek kilit sürücüsünü çalıştırıyor. Bu sistem ile binlerce odaya kadar bir kilit yönetim sistemi kurulabiliyor. Giriş çıkış kayıt bilgilerinin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Kilitten en son 1000 giriş kaydı alınabiliyor. Enerji tasarrufunu sağlayan Mifare kartlar aynı zamanda işletmelerde bulunan post sistemleri ile birlikte entegre olarak çalışabiliyor. Özellikle iletişim ve izleme sistemlerindeki yetersizlikler nedeniyle güvenlikte yaşanan sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen Kilit Sistemleri asansör kontrol sistemi ile de çalışmaktadır.

Kale Kilit Dış Ticaret X5 Geçiş Kontrol Ünitesi

Mifare Teknolojisiyle üretilen ve IP 65 Dış Mekan Koruma Sınıfı Özelliğine sahip Geçiş Kontrol Ünitesi hafızasında 1000 kayıt saklama kapasitesine sahiptir. Kart kullanıcı kapasitesi 2.000 adet olup aynı zamanda 10 yıl boyunca kayıt saklama özelliği de bulunuyor. Arka led aydınlatmalı dokunmatik tuş takımı paneli vardır. Geçiş Kontrol Ünitesi ile birlikte uygulanabilen ürünler Tirajlı Kilit, Elektromanyetik Kilit ve Bas-aç lardır.

Multitek Apartman Konuşma Sistemleri/TC70

Görüntülü bir daire telefonun ötesinde evin haberleşme, otomasyon ve güvenlik işlerini kontrolü altına alabilmektedir. Kolay kullanımlı dokunmatik ekranına sadece tanımlamak yeterlidir.

Multitek Sesli Görüntülü Kapı Telefonu/M35

Sayısal, yüksek çözünürlüklü 3,5” TFT LCD ekrana sahip ve eller serbest konuşmalı özelliği, şık ergonomik tasarım. Tek daireden veya çoklu bloklu sitelere modüler bağlantı ile sınırsız karşılıklı görüşme.

Testo Veri İzleme Sistemi/Saveris

Binalarda iklimlendirme koşullarının izlenmesi ve sabit ortam koşullarının sağlanması, özellikle müzelerde ve arşiv odalarında bulunan hassas, değerli ve pahalı nesnelerin korunması için çok önemlidir. testo Saveris tüm iklimlendirme koşullarına ait verilerin merkezi olarak kayıt altına alınmasını otomatikleştiren bir sistemdir. Limit değerler aşıldığında alarm verme özelliği ile testo Saveris, değerli envanteri istenmeyen sıcaklık ve nem dalgalanmalarından korur. Radyo prob, kablo dağınıklığı ve karmaşası olmadan kolaylıkla gerekli lokasyonlara takılabilir. Hassas ekipmanlar depolanırken, bilgi-işlem odası gibi bir alanda ideal sıcaklığı ve nemi garantilemek zorunludur. Testo Saveris limit değerleri izler, alarm durumunda SMS veya e-posta gönderir ve tüm değerleri merkezi olarak saklar.

Testo Termal Kamera/t875i

Yeni termal kamera serisi Testo 875i mükemmel dedektör özelliği ve lens kalitesi ile hiçbir detayın kaçmadığı cihazlardır. Ayrıca, bu termal kameraların üstün sıcaklık çözünürlüğü sayesinde en küçük ısı farklılıkları bile tespit edilir. Etkileyici fiyat politikası ile sektöre sunulmaktadır.

Testo Termal Kamera/t882

Mükemmel dedektör ve lens kalitesi ile hiçbir detay kaçmaz. Testo termal kameraların üstün sıcaklık çözünürlüğü sayesinde en küçük sıcaklık farklılıkları bile tespit edilir.

Testo Termal Kamera/t890

Mükemmel dedektör ve lens kalitesi ile hiçbir detay kaçmaz. Testo termal kameraların üstün sıcaklık çözünürlüğü sayesinde en küçük sıcaklık farklılıkları bile tespit edilir.

Multitek İnterkom Sistemi Monitörü (Multibus)/MB-41

Multibus az enerji tüketen yeşil binalara uygun bir diafon sistemidir. ”bas konuş bırak dinle” değil otomatik konuşmalı sistemdir. Kablolaması çok basit olup, konuşmalı sistem 3 kablo ile, görüntülü sistem 4 kablo ile çalışmaktadır. 6 kat 40 daireye kadar olan binalarda, CAT5/CAT6/DT8 kablosu kullanarak veya eski binaların mevcut kablosunu kullanarak Multibus sistemini kurmak mümkündür. Gerek bina içinde, gerekse sitelerde görüntü aktarımı için koaksiyel kablo gerektirmez. Sistemin santral ünitesi yoktur, sadece enerji kaynağı, kapı paneli ve monitörlerden oluşmaktadır.

Multitek Villa Konuşma Sistemi/RL-09M Villa Set

7" LCD ekranlı ahizeli ve eller serbest konuşmalı dokunmatik Villaset, villalara bağlanabilen, kapı önüne yerleştirilen bir kameralı panel ve daire içi monitörlerden oluşan renkli konuşma sistemidir.

Multitek Dokunmatik İnterkom Monitörü/TC70

Görüntülü bir daire telefonun ötesinde evin haberleşme, otomasyon ve güvenlik işlerini kontrolü altına alabilmektedir. Kolay kullanımlı dokunmatik ekranına sadece tanımlamak yeterlidir.

Testo Testo Veri Kayıt Cihazı

Binalarda yalıtım gereksinimleri ve ilgili işlemlerin etkisinin belirlenebilmesi için, iç ve dış ortam sıcaklık değerlerinin sürekli olarak kayıt altına alınması ve izlenmesi gereklidir. Testo datalogger (veri kayıt cihazı) ürün grubu her türlü ihtiyaca cevap verebilecek hassas sıcaklık sensörleri ile uzun süreli ve stabil sıcaklık kaydını garanti eder.

Makim Makina Turnike ve Geçiş Kontrol Sistemleri

Kullanılacak alana göre özel seçenekler ve modifikasyonlar sunabilen boy turnike, üç kollu turnike, VIP ve özel geçişe uygun cam turnikeler olmak üzere geçiş kontrol sistemleri alanında, güvenlik gereksiniminde tercih edilen sağlam, güçlü ve ergonomik tasarımı ile kullanıcı dostu sistemlerdir.

Makim Makina Parmak İzi Sistemleri

Parmak izi sistemleri, kapı kontrol, turnike geçişlerini kontrol altına almak amaçlı geçiş sistemlerdir. Sistemler proximity kart, şifre, Türkçe menü, TCP/IP, akıllı öğrenme teknolojisi, zil çaldırma özelliği, turnike kapı açma gibi özelliklere sahiptir.

Makim Makina Kartlı Giriş Kontrol Sistemi

Güvenli geçiş sistemlerinde kullanılan kartlardır.

Xenonsmart Akıllı Otomasyon Sistemleri/Xenonsmart

Akıllı bina, akıllı ev, akıllı hotel ve akıllı otomasyon sistemleri