Isı - Ses - Yangın Yalıtımı

Aktav Akustik Akustik Tavan Kaplamaları

Yüksek yoğunlukta camyününden mamul akustik tavan ve duvar panelleri. Değişik renk seçenekleri mevcut, darbeye dayanıklı, kolay uygulanabilen ve her türlü akustik ihtiyaca çözüm üretebilecek dekoratif hazır panellerdir.

Mardav Yalıtım Dış Cephe Mantolama Sistemleri

Dış cepheler için dekoratif çözümler sunarak, binalara yeni bir görünüm kazandıran Blue’Safe Mavi Kale, ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltarak çok kısa sürede geri kazanılan bir yatırımdır. Isı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan rutubet, küf, çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetlerini azaltır.

Sofito Ahşap Akustik Panel ve İç Mimari Proje

Yüksek ses kalitesine sahip olmak için ahşap, kumaş ve farklı materyallerle imal edilmiş panellerdir ve bu panellerin akustik verimliliğine uygun olarak kullanım alanına yerleştirilmesidir.

ODE Yalıtım Isı Yalıtım Levhası XPS (Extrüde Polistren Köpük)

ODE Isıpan, düşük ısı iletkenliği, kapaklı gözenekli su emmez yapısı, optimum su buharı difüzyon direnci ve uygulama kolaylığı ile ideal bir ısı yalıtım malzemesidir.

İzocam Taşyünü Levhalar

İnorganik hammadde olan bazalt taşının ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Çıplak veya bir yüzü bitüm emdirilmiş camtülü kaplı taşyünü levhadır.

İzocam EPS Yalıtım Levhası

Sıvalı dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde ısı yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Polistiren haddesinin, su buharı ile teması sonucu, hadde granüllerinin içinde bulunan pentan gazının granülleri şişirmesi ve birbirine yapıştırması sonucu meydana gelmektedir. Manto İzopor ve karbon takviyeli Manto İzopor Plus TSEN 13499 gerek ve yeter şartlarını sağlar.

İzocam Taşyünü Levhalar

Bir yüzü alçı plaka kaplı taşyünü levhadan oluşan, arada yoğuşma riskini önlemesi için alüminyum folyo bulunan kompozit bir üründür.

İzocam Camyünü Dış Cephe Levhası

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Bir yüzü sarı veya siyah camtülü kaplı ve silikon katkılı camyünü levhadır. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam XPS Yalıtım Levhası

Sıvalı dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde ısı yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. ekstrüzyon yolu ile özel olarak üretilen ekstrüde polistiren levhalardır.

İzocam Taşyünü Levhalar

İnorganik hammadde olan bazalt taşının ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Kaplamasız olabildiği gibi, bir yüzü alüminyum folyo vevya camtülü kaplı olarak da bulunabilen taşyünü levhadır.

İzocam Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi/Taşyünü Yalıtım Levhası

Sıvalı dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde ısı, ses ve yangın yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Manto taşyünü TS EN 13500 gerek ve yeter şartlarını sağlar.

İzocam Camyünü Şilte

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Bir yüzü alüminyum folyo kaplı şilte boyunca folyo kenarlarında 5 cm tespit payı bulunan camyünü şiltedir. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam Camyünü Şilte

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Her iki yüzü sarı cam tülü kaplı camyünü şiltedir. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam Taşyünü Levha

İnorganik hammadde olan bazalt taşının ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Yangın kapısı imalatında kullanılmak üzere en az EI60 yangına direnç süresi sağlayan özel taşyünü levhadır. A sınıfı yanmaz özelliğe sahiptir.

Mardav Yalıtım Taş Yünü (A1 Sınıfı)

Isı, ses, yangın-nem dayanımı için, su buharı difüzyon direnci hava ile aynı olan, A1 sınıfı yanmaz taşyünü

Bianca Kilit Sistemli Kendinden Fugalı Isı Yalıtım Levhaları ile Cephe Kaplamaları

Akrilik, elyaf ve mineral esaslı sıva ile sıvanmış olan EPS ekspande bloklar, hatasız ısı yalıtımı oluşturarak yaklaşık %60 yakıt tasarrufu sağlar. Su, nem ve UV’ den etkilenmez. Sıva ve file gerektirmez. Mantolama plakasının dört bir yanı lamba (erkek) zıvana (dişi) olduğundan ısı köprüleri (ısı kayıpları) oluşmaz. Böylece yoğuşma önlendiği için zeminde rutubet, küf ve çatlamalar oluşmaz.