Yalıtım Levhası, Yalıtım Paneli, Yalıtım Rulosu, Boru ve Şilte

ODE Yalıtım Isı Yalıtım Levhası XPS (Extrüde Polistren Köpük)

ODE Isıpan, düşük ısı iletkenliği, kapaklı gözenekli su emmez yapısı, optimum su buharı difüzyon direnci ve uygulama kolaylığı ile ideal bir ısı yalıtım malzemesidir.

İzocam Taşyünü Levhalar

İnorganik hammadde olan bazalt taşının ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Çıplak veya bir yüzü bitüm emdirilmiş camtülü kaplı taşyünü levhadır.

İzocam Taşyünü Levhalar

Bir yüzü alçı plaka kaplı taşyünü levhadan oluşan, arada yoğuşma riskini önlemesi için alüminyum folyo bulunan kompozit bir üründür.

İzocam Camyünü Dış Cephe Levhası

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Bir yüzü sarı veya siyah camtülü kaplı ve silikon katkılı camyünü levhadır. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam Taşyünü Levhalar

İnorganik hammadde olan bazalt taşının ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Kaplamasız olabildiği gibi, bir yüzü alüminyum folyo vevya camtülü kaplı olarak da bulunabilen taşyünü levhadır.

İzocam Camyünü Şilte

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Bir yüzü alüminyum folyo kaplı şilte boyunca folyo kenarlarında 5 cm tespit payı bulunan camyünü şiltedir. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam Camyünü Şilte

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Her iki yüzü sarı cam tülü kaplı camyünü şiltedir. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam Taşyünü Levha

İnorganik hammadde olan bazalt taşının ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Yangın kapısı imalatında kullanılmak üzere en az EI60 yangına direnç süresi sağlayan özel taşyünü levhadır. A sınıfı yanmaz özelliğe sahiptir.

Mardav Yalıtım Taş Yünü (A1 Sınıfı)

Isı, ses, yangın-nem dayanımı için, su buharı difüzyon direnci hava ile aynı olan, A1 sınıfı yanmaz taşyünü

Mardav Yalıtım XPS Ekstrüde Polistiren Levha

DOW tarafından üretilen Styrofoam yalıtım levhaları; amacına uygun büyüklükte, homojen ve kapalı hücreli yapısı ile rakipsiz teknik üstünlük sağlamaktadır. Bu üstünlükler sayesinde Styrofoam levhaları, müteahhit ve mimarlara çok farklı kullanım detaylarında ısı yalıtım amaçlı, pratik, ekonomik ve uygulama kolaylığı sunmaktadır.

Himerpa Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımı, Çatı ve Dış Cephe Kaplama Malzemeleri

Isı, su, ses ve yangın yalıtımı, akustik düzenleme, yapı kimyasalları ile çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan tüm malzemeleri içeren sınırsız ürün portföyüyle yalıtım malzemelerinde tedarikçi firmadır. Tecrübeli ve konusunda yetkili mühendis kadrosu, geniş stok avantajı ve modern servis kanallarıyla müşterilerine farklı, hızlı ve üstün hizmet sunar.

İzocam Ekstrüde Polistiren (XPS) Yalıtım Levhası

Polistiren hammaddesinden ekstrüzyon yolu ile üretilmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve basma mukavemetinde değişik kenar ve yüzey şekillerinde levha olarak üretilmektedir.

İzocam Ekspande Polistiren (EPS) Yalıtım Levhası

Polistiren haddesinin, su buharı ile teması sonucu, hadde granüllerinin içinde bulunan pentan gazının granülleri şişirmesi ve birbirine yapıştırması sonucu meydana gelmektedir. Isı yalıtımı sağlamaktadır.

İzocam Kauçuk Levha ve Boru

Elastomerik kauçuk esaslı, kapalı gözenekli düzgün hücre yapısına sahip boru ve levha şeklinde yalıtım malzemesidir. Isı yalıtım değeri yüksek, suya ve buhara karşı dirençlidir. CFC içermez, doğa dostudur.

İzocam Polietilen Levha ve Boru

Polietilen esaslı, kapalı gözenekli hücre yapısına sahip boru ve levha şeklinde üretilen yalıtım malzemesidir. Isı yalıtım değeri yüksek, suya ve buhara karşı dirençlidir. CFC içermez, doğa dostudur.

İzocam Soğuk Depo Panelleri

Her iki yüzü sac kaplı, poliüretan dolgulu ısı yalıtımı için üretilmiş soğuk depo panelidir.