Kapı ve Kapı Donanımı

Mesa Doğrama Ahşap Dış Kapı

Projesine uygun ahşap dış kapı imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Sur Çelik Kapı Çelik Güvenlik Kapısı

Temperli lamine cam üzerine istenilen model ve renk seçeneği ile oluşturulan cam panellerin, çift taraflı sac kullanımı ile güvenliği esas alan çelik karkas üzerine giydirilmesi ile ortaya çıkan dünyanın en güvenlikli kapıları

Sur Çelik Kapı Çelik Güvenlik Kapısı

İstenilen tasarım ve renk seçeneklerinde, monoblok, merkezi kilit ve parmak izli sistem uygulamaları ile dünyanın en güvenlikli çelik kapıları

Dortek Kapı PVC Kaplamalı Monoblok Dolu İç Kapı/Divio, Optima Plus

Divio ahşap desenli kapı serisinde her türlü kapı modeli lekeye karşı dayanıklı, kolay temizlenebilen bir yüzeye sahiptir. Divio serisinin soft-touch katmanı kapıya dokunulası, yumuşak bir yüzey kazandırmaktadır. Opsiyonel olarak yangın dayanımlı ve ses yalıtımlı üretilmektedir. Açık ceviz, koyu ceviz, akçaağaç, pelesenk, coco, venge, kiraz, armut ve maun renkleri 23 ayrı modelle tüketiciye sunulmaktadır.

Dortek Kapı Yangın Kapısı

Dortek yangın kapısının patentli termik yarım kasası, yangın anında ısı iletimini duvarlara yansıtarak,önemli ölçüde azaltmak amacıyla tasarlanmıştır. Galvanizli çelik levha ile kaplı yüzey, dış etkenlere karşı üstün koruma ve estetik görünüş sağlamak için epoksi toz boya ile kaplanmıştır. Yangın anında kullanılabilen kol ve panik barlar, tahliye için büyük kolaylık sağlar. Kanadın içinde yangın dayanım sertifikasyonlu özel bir dolgu bulunmaktadır.

GEZE Kapı Kapatıcıları/Hidrolik Kapı Kapatıcılar

Farklı genişlik ve ağırlıkta kapı kanatlarında kullanılan, açılma-kapanma hızı ayarlanabilen GEZE hidrolik kapı kapatıcılar fonksiyonel olup kullanım kolaylığı sağlar.

Remak Camlı Yangın Kapısı Yangın Dayanmlı Kapı/Camlı Yangın Kapısı

Camlı yangın kapıları 30 dakika ile 120 dakika arasında yangına dayanıklıdır. E ve EI yangından koruma sınıflarında, çelik ve paslanmaz çelik çerçevelerden üretilmektedir.

FSB Kapı Donanım ve Aksesuarları

FSB kapı donanım ve aksesuarları, mekânlarda sistem odaklı kapı planlaması yapılabilmesi için gerekli kapı kolları, kapı stobu, silindirli kilitler ve aksesuarları kapsayan ürün çeşitliliğine sahiptir.

Sur Çelik Kapı Çelik Güvenlik Kapısı

Temperli lamine cam üzerine istenilen model ve renk seçeneği ile oluşturulan cam panellerin, çift taraflı sac kullanımı ile güvenliği esas alan çelik karkas üzerine giydirilmesi ile ortaya çıkan dünyanın en güvenlikli kapıları

Mesa Doğrama İç Kapı (Kaplama)

Projesine uygun iç kapı imalâtı yapılır. Stok İmalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Mesa Doğrama Ahşap Bahçe Kapısı

Projesine uygun ahşap bahçe kapısı imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Dooratür Dolgulu Sac Kanat ve Sac Kasa

DKP veya galvanize sacdan, tek parça veya ayarlanabilir kapı kasası ile kullanılan, çift yüzeyli, çökmeyi önleyici özel karkaslı iç yapıya sahip kapı kanadı imali ve montajı. Elektrostatik toz boya veya yerinde son kat yağlı boyalı, özel tip menteşeli, her türlü ve her marka kapı aksesuarının uygulanabileceği kapılardır.

Dooratür Yangına Dayanımlı ve Yangın Kaçış Kapıları

Uluslararası sertifika altında yerli üretimle imal edilen ve ayarlanabilir sac kasa ile uygulanan kapılardır.Her marka kapı aksesuarının kullanıldığı, ölçü kısıtlamasının olmadığı, istenilen renge boyanabilen kapılardır.

Dooratür Trafo ve Jeneratör Odası Kapısı

DKP veya galvanizesacdan, tek parça veya ayarlanabilir kapı kasası ile kullanılan, çift yüzeyli, çökmeyi, önleyici özel karkaslı iç yapıya sahip, hava geçişini sağlayacak özel bükümlü menfezlere sahip, iç yüzeyden sinek -böcek teli ile korumalı kapı kanadı imali ve montajı

Dooratür Sac Kasa ve Özel Sac Profil Doğramalı Camlı Kapı

DKP, galvanize veya paslanmaz sacdan, tek parça veya ayarlanabilir kapı kasası ile kullanılan, özel bükme profili ile doğrama haline getirilmiş, her türlü cam takılmasına uygun, elektrostatik toz boya veya yerinde son kat yağlı boyalı, özel tip menteşeli, her türlü ve her marka kapı aksesuarının uygulanabileceği kapılardır.

Dooratür Paslanmaz Sac Kapılar

304 veya 316 kalite paslanmaz sacdan veya ayarlanabilir kapı kasası ile kullanılan, çift yüzeyli, çökmeyi önleyici özel karkaslı paslanmaz iç yapıya ve paslanmaz menteşe, kapı aksesuarlarına sahip kapı kanadı imali ve montajı