Banyo - Mutfak

Mesa Doğrama Banyo Dolapları

Projesine uygun banyo dolabı imalatı yapılır. Stok imalatımız yoktur. Sipariş üzerine projeye göre imal edilir.

Akdeniz Orman Sauna Ahşapları Fin Çam ve Apachi

Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu ortamda kullanılarak ahşabın nemini korumasından dolayı vücudun yanmasını önler.

Normo Metal Klozet

<p> Paslanmaz &ccedil;elik klozetler; kırılmaz, dağılmaz, hijyenik, kir yapmaz, leke tutmaz &ouml;zelliklere sahiptir. &Uuml;r&uuml;n&uuml;n 5 yıl garanti s&uuml;resi mevcuttur.</p>

BM Cam Donanımları Sürme Cam Kanatlı Duş Kabini Sistemleri/Hipzac

Noktasal tutuculu sürme cam kanatlı duş kabini sistemi

Dortek Kapı Mutfak Dolapları (Parlak Lake) /Kleon Gloss

Kleon Gloss parlak lake mutfak dolapları pürüzsüz yüzeyi ve ışıldayan dokusu ile bulunduğu mekânın havasını değiştirmektedir. Opsiyonel olarak kullanılabilen aydınlatmalar ve sepetli depolama alanları mutfaklarda yaşam kalitesini arttırmaktadır.

Dortek Kapı Banyo Dolapları

Dortek banyo dolapları özgün tasarımları ve modüler çeşitliliği ile uzun ömürlü kullanım oluşturmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan lavabo ve armatürleri dolaplarda bütünleyici bir görünüm sağlamaktadır.

Dortek Kapı PVC Kaplamalı Mutfak Dolapları/Divio, Divio Gloss, Optima Plus

Divio ahşap desenli mutfak dolapları kolay temizlenebilen bir yüzeye sahiptir. Divio serisinin soft-touch katmanı dolaplara dokunulası, yumuşak bir yüzey kazandırmaktadır. Opsiyonel olarak kullanılabilen aydınlatmalar ve sepetli depolama alanları mutfaklarda yaşam kalitesini artırmaktadır.

HÜPPE Duş Kabini/Aura

Duş teknesi, küvet ve seramik üstü kullanıma uygun, minimalist tasarıma sahip duş kabini

HÜPPE Duş Kabini/Studio Berlin pure

Duş teknesi, küvet ve seramik üstü kullanıma uygun, çerçeveli-çerçevesiz duş kabini

HÜPPE Duş Kabini/Studio Paris elegance

Duş teknesi, küvet, seramik üstü kullanıma uygun, çerçeveli-çerçevesiz duş kabini

HÜPPE Duş Teknesi/Streamline

FX kapaklı modellerde ve standart versiyonlarda, köşe, kare, beşgen, kare ve dikdörtgen formlarda flat (F), monoblok flat (MF) ve panelli flat(PF), Flat easy step (F ES) akrilik duş tekneleri

HÜPPE Duş Teknesi/Purano, Verano, Easy Step

Köşe, kare, dikdörtgen, asimetrik köşe, beşgen ve yarım daire formlarda, polimerik kompozit duş tekneleri

Seranit Grup Banyo Mobilyası/Avantgarde-Lily

Yenilikçi sıra dışı çizgilere sahip, ışıltısıyla göz kamaştıracak tasarımları bir araya getiren Vanucci Banyo 3 ayrı seri (Modern, Clasic, Avandgarde) ve 12 modeli tüketicinin beğenisine sunuyor. Doğal ahşap, mat ve parlak lake, vöm kapak alternatifleri ile sınırsız mekânlar yaratılmaktadır.

ZMT Toros El Kurutma Makinesi/EcoMo

EcoMo ergonomik ve ekonomik el kurutma makinesi, en son Japon teknolojisi olan AQ iyonlu antibakteriyel gövdeye sahiptir ve % 99,93’ e kadar bakteri oluşumunu engeller. Ellerden süzülen su el kurutma makinelerinde ilk kez kullanılan seramik ped içerisine hapsolur, fazla su yedek su haznesine birikir.

Titiz Granit SPA&Wellness ve Donanımı, Türk Hamamı

Titiz Mermer uzmanlık alanı olan Türk Hamamı tasarım ve üretiminde çizgiyi yukarı taşımaktadır. Geleneksel Türk Hamam geleneğinin modern malzemeler ile yorumlanmış yeni örneklerinden biri olan hamam bir Titiz Mermer klasiği olan “işlevsellik ve şıklık” teması etrafında şekillenmekte. Özenli bir altyapı çalışması üzerine inşaa edilen üniteler sızdırmazlık, homojen ısınma, su tahliyesi, kaymaz yüzeyler gibi birçok teknolojik ek içeriyor. Titiz Mermer Türk hamamının yanısıra, buhar odaları, sıcak yataklar, buz çeşmeleri, dekoratif iç mimari tasarım ve üretimleri de gerçekleştirmektedir. Tüm bunların yanında SPA&Wellness genel mekânlarının da tasarım ve üretimini gerçekleştiren Titiz Mermer, Ümraniye’de bulunan showroomunda misafirlerini adeta bir müze atmosferi ile karşılayan çok sayıda ünite sergilemektedir. Büyük ve farklı nitelikte özel tasarım ve uygulamaları gerçekleştiren Titiz Mermer, CNC ve WaterJet makine parkına sahiptir.