Hammadde / Yarı Mamul / Malzeme

Astaş Alüminyum Alüminyum Profil

<p> Standart profiller, cephe doğrama, s&uuml;rme sistem profiller, g&uuml;neş kırıcılar, polikarbonat, panjur-sineklik, lambri, denizlik, k&uuml;peşte, griyaj, ofis b&ouml;lme, vitrin-standart profiller, reklam, mobilya dekorasyon, tır kasaları, dilatasyon, mobilya, soğutucu dolap, merdiven profillleri mevcuttur.</p>

Zahit Alüminyum Alüminyum Profiller

Ekstrüzyon hatlarında üretilen profiller daha sonra isteğe göre toz boya, eloksal kaplanarak ya da ahşap görünümü verilerek, kapı-pencere, küpeşte-korkuluk, duşkabin, dış cephe uygulamalarında kullanılmak üzere yarı mamul hale getirilmektedir.

LG Hausys Akrilik Yüzeyler

Hi-Macs; her türlü yapı ve konut ihtiyacına uygun, çok farklı dokulara sahip zengin renk seçenekleriyle mutfak, banyo, hastane, otel, restoran gibi çok yaygın bir kullanım alanı bulunan doğal akrilik taş ürünüdür.

Alimoğlu Madencilik Traverten, Mermer, Bej, Oniks, Narcisse, Mozaik, Eskitme Ürünler, Madalyon, Bordür, Profil, Lavabo, Şömine, Bahçe Dekorasyon

Firmanın kendi ocaklarından üretilen doğal taşları (traverten, mermer, oniks) kendi fabrikasında işleyip Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktadır.

Euramax Boyalı Alüminyum Rulolar

Euramax, çatı ve cephe kaplaması konusunda çalışan şirketlere kalitesi yüksek boyalı alüminyum rulo sağlayan dünya çapında bir firmadır. Firma mimari anlamda ve boyama teknolojisi bakımından diğer firmalardan ayrılmaktadır.

Demirtaş Maden Mermer/Emperador Dark

Kahverengi renk tonlarına sahip Emperador Dark, Alanya’da bulunan firma ocağından çıkarılmaktadır. Fabrikada her türlü ebatta döşeme, kaplama, bordür ve 2-3 cm plaka olarak standart ve projeye özgü üretim yapılmaktadır.

Demirtaş Maden Mermer/Golden Night

Siyah zemin üzerine beyaz ve sarı damarlı yapıya sahip Golden Night Gazipaşa’da bulunan firma ocağından çıkarılmaktadır.

Demirtaş Maden Mermer/Skyblue

Mavi, gri zemin üzerine beyaz ve sarı damarlı yapıya sahip Skyblue Gazipaşa’da bulunan firma ocağından çıkarılmaktadır.

Huijin Boyalı Çelik Sac

Solmaya, korozyona dayanıklı yapı sektöründe farklı uygulamalarda kullanılan boyalı çelik sac

Aktual Metal Alüminyum Profil

2012 yılında kurulan Aktual Metal, alüminyum doğrama ve cephe sektörüne profil, kompozit ve aksesuar üretimi dışında, kompozit ebatlama ve derzleme hizmeti de vermektedir.

Ecor Turkey Ekolojik İç Yapı Panelleri

ECOR; orman, tarım ve şehir atıklarından elde edilen her çeşit doğal selülozun, patentli teknoloji ile sadece su, ısı ve basınç uygulanması ile üretilir. %100 biyolojik bazlı, %100 zehirsiz, aynı zamanda sağlam, bükülebilir, hafif ve çevreci panellerdir. Ahşap, MDF, kontrplak, yonga levha vb. alternatifi olarak her türlü mobilya, stand, iç dekorasyon ve dekoratif ürünlerin üretiminde kullanılan yapı malzemeleridir.

Tatmetal Sıcak Daldırma Galvanizli Rulo, Boyalı Rulo

Sıcak daldırma galvanizli rulo, boyalı rulo

Nakib Demir Çelik Boyalı Sac, Metal Yapı Malzemeleri, Çatı Levhası

Boyalı sac ya da yüzey boya kaplamalı sac levhalar; yapı endüstrisinde yaygın olarak yapısal elemanlarda, çatıda, ev aletleri, sanayi tesisleri ve ofis binalarında kullanılmaktadır.

DOĞ-PAN Doğal Ahşap Görünümlü Kapı ve Pencere Kaplama Folyosu.

Standart profil, cephe doğrama, sürme sistem profilleri, panjur alüminyum, kepenk sistemleri, alüminyum mobilya profilleri, demir ve ısıya dayanıklı tüm malzemeler ahşap görünümlü olarak kaplanır.

Mepaş Entegre Paslanmaz Sac, Çelik Boru ve Profiller

Mepaş Entegre, paslanmaz plaka sac ve rulo sac stoklarındaki AISI 304, 304L, 321, 316, 316L, 316Ti, 309S, 310S ve 430 kalite malzemeler 0,40 mm’den 100 mm kalınlığa kadar farklı ölçülerde ürün stok yapısı ile sektöre hizmet etmektedir. Standart ölçülerin yanısıra CNC plazma ve lazer kesim ile giyotin kesim olarak özel ölçülü ürünlerde de müşterilere hizmet vermektedir.