Asma Tavan ve Tavan Kaplamaları

Rock Panel Taşyünü Asma Tavan Sistemi

Rock Panel; ülkenin yapı sektörünün taşyünü asma tavan, metal asma tavan, akustik alçı tavan ve akustik ahşap tavan sistemleri konusundaki gereksinimleri karşılamak üzere hizmet vermektedir. Firma yurtdışı USG firmasının 20 yıldan beri Türkiye Distribütörü olup, Daha mükemmelini sunmak ilkesi doğrultusunda, malzeme kalitesi, akustik performans, yangın dayanımı, estetik ve fonksiyonellik arayışı ile mimari tarzı oluşturma konusunda taleplere cevap veriyor.

Abay Yapı Sistemleri Metal Kökenli Tavan Kaplamaları ve Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavanlar; zengin renk alternatifleriyle clip-in (gizli taşıyıcılı), lay-in (sarkmalı), hook on (kancalı), hook-on koridor, Perspekta ve Norma Grid sistemleriyle farklı fonksiyonlarda uygulanmaktadır. 30x30, 30x60, 60x60, 60x120 gibi farklı ölçülerle galvanize sac ya da alüminyum malzemeden üretilmektedir. Günümüz metal yapılarında kullanılan metal asma tavan sistemleri, alüminyum ve çelik plakalardan oluşmakta, görünür ya da gizli taşıyıcı sistemleriyle farklı tasarım ve amaçlara hizmet etmektedir.

Ladin Yapı Metal Asma Tavan Kaplaması ve Asma Tavan Sistemi

Alüminyum ve saç clip-in,lay-in ve lay-on asma tavan sistemleri iç mekanlarda karşılabilecek pek çok şantiye sorununa kesin çözüm getirmek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Üretim programı serbest oturan (düz ve sarkmalı ), gizli taşıyıcılı, kanca ve bütünleşmiş plakalar ile görünür ve gizli taşıyıcılı sistemlerden oluşur. Çok geniş kullanım seçeneği sunmasının yanı sıra, montaj kolaylığı da sağlar.

Mardav Yalıtım Modüler Asma Tavan Sistemleri

Taşyünü, ahşap, metal serileri ve özel taşıyıcı sistem yelpazesi ile birçok teknik, fonksiyonel ve estetik gereksinmelere en iyi maliyet/performans oranında çözümler sunar.

Glaap&Brinkmann Alçıpan Profilleri

1.sınıf sertifikalı daldırma galvaniz. Alçıpan ve alçı plaka bölme duvar ve tavan sitemlerinde kullanılan destek profili.

Panas Yapı Metal Asma Tavan Sistemleri

Firma her türlü asma tavan sisteminin üretimini gerçekleştirebilecek, konusunda uzman AR-GE personeline ve ekipmanına sahiptir. PANAS Yapı oturmalı (lay-on), sarkmalı (lay-in), gizli taşıyıcı (clip-in), hook-on, grid ve özel asma tavan tiplerini alüminyum, galvaniz çelik ve paslanmaz malzemeden zengin perforasyon ve RAL renk seçenekleri ile üretmektedir. Ürünler teknik şartnamelere, Türk ve Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Decortech Gergi Tavan ve Duvar Sistemleri

Decortech PVC gergi tavan ve duvar sistemleri 43°C ve 70°C arasında ısıtılarak, istenilen forma alüminyum profilleri sayesinde girebilen, alev almama özelliğine sahip, dekoratif bir tavan kaplamasıdır.

Sepa Alüminyum Metal Asma Tavan

SEPA, 30 yıla yaklaşan deneyimi ve uzman kadrosuyla birlikte; doğrusal metal asma tavan, baffle asma tavan, genişletilmiş metal asma tavan, vektörel tavan, petek asma tavan ve özel tasarım asma tavan projelerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Firmamız, kalitede mükemmellik anlayışını ürün çeşitlerine yeni eklenen T15/T24 ve kanallı T taşıyıcı üretimi ile genişletmeye devam etmektedir.

Prodizayn Profil Alçıpan Asma Tavan ve Duvar Profilleri

Sıcak daldırma galvanizli saclardan asma tavan ve duvar bölme profili, binalardaki yükü azaltarak depreme karşı dayanıklılığı arttırır. Kolay monte edilir, rahat ve konforlu bir yaşam sağlar.

Neteren Eskitme Ahşap Görünümlü İspanyol Dekoratif Tavan Kirişi - Dekoratif Mertek

%100 eskitme ahşap görünümlü ve dokulu, U formatlı hazır dekoratif tavan kaplama malzemesidir. Fiberglas takviyeli polyester, doğal ahşap tozu ve özel kimyasallar karışımlarından üretilmiştir. Kendinden hazır renk ve dokusundadır. Ham plaka veya sonradan boyalı bir malzeme değildir! 1 Boy kiriş standart 285 cm uzunluğundadır. Farklı ebatlarda yan yüzeyleri mevcuttur.

Perfopan Akustik/İsus 1932 Akustik Mimari Linear Tasarımlı Tavanlar

Ses seviyesinin yüksek olduğu alanlarda kullanımına uygundur. Lamellerin boyutları, ara sıklıkları artıkça ses performansı kontrol edilebilmektedir. Cilalı, kaplamalı, lake boyalı RAL renkleri uygulanmaktadır. Dalga ve eğrisel formlarda lamel üretimi yapılmaktadır.

Perfopan Akustik/İsus 1932 Ahşap Akustik Asma Tavan Sistemleri

Tasarımcısına değişik model eğrisel, açılı, dalga formlarında ahşap görünümlü tavan çözümleri sunulmaktadır.

Owa Décor Alçı Asma Tavan Sistemleri

Shandong Owa Decor firması alçı levha, PVC alçı tavan kaplamaları, akustik alçı levha, mineral elyaflı asma tavan paneli gibi malzemelerin üretimini ve satışını yapmaktadır.

Panas Yapı Metal ve Akustik Alçıpan Asma Tavan Sistemleri

Firma her türlü asma tavan sisteminin üretimini gerçekleştirebilecek, konusunda uzman AR-GE personeline ve ekipmanına sahiptir. PANAS Yapı oturmalı (lay-on), sarkmalı (lay-in), gizli taşıyıcı (clip-in), hook-on, grid ve özel asma tavan tiplerini alüminyum, galvaniz çelik ve paslanmaz malzemeden zengin perforasyon ve RAL renk seçenekleri ile üretmektedir. Ürünler teknik şartnamelere, Türk ve Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra Panas markalı akustik alçıpan sistemlerini zengin ürün yelpazesine katmıştır.

ESK Acoustic Linear Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Mevcut mekânda asma tavan arkasındaki kirli görüntüyü yok edip, aynı zamanda ferah bir ortam sağlayan bu sistem, 18 mm MDF Lam/masif malzemeden üretilmiştir. Linear paneller 12 mm çapındaki siyah renkli boru üzerine ve hook-on sistem üzerine istenilen aks aralıklarına göre dizilir. Panel ebatları istenilen ölçülere göre değişkenlik gösterebilir. Taban genişliği malzeme yüksekliği ve eksenler arası mesafenin her değişimi farklı bir açı, algı ve estetik oluşturmaktadır. Tavanı gizlerken değişik görsel etkiler yaratan bu sistemde gizli aydınlatma yapmakta mümkündür.

Elma Yapı İnşaat Duvar ve Tavan Revizyon Kapakları

Ortası alçıpan, metal, plastik petek, alüminyum petek; çerçevesi alüminyum çıtçıtlı, dokunmatik, çeşitli ebat, renk ve şekillerde imal edilebilen müdahale ve revizyon kapakları