Metal Asma Tavan

Abay Yapı Sistemleri Metal Kökenli Tavan Kaplamaları ve Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavanlar; zengin renk alternatifleriyle clip-in (gizli taşıyıcılı), lay-in (sarkmalı), hook on (kancalı), hook-on koridor, Perspekta ve Norma Grid sistemleriyle farklı fonksiyonlarda uygulanmaktadır. 30x30, 30x60, 60x60, 60x120 gibi farklı ölçülerle galvanize sac ya da alüminyum malzemeden üretilmektedir. Günümüz metal yapılarında kullanılan metal asma tavan sistemleri, alüminyum ve çelik plakalardan oluşmakta, görünür ya da gizli taşıyıcı sistemleriyle farklı tasarım ve amaçlara hizmet etmektedir.

Ladin Yapı Metal Asma Tavan Kaplaması ve Asma Tavan Sistemi

Alüminyum ve saç clip-in,lay-in ve lay-on asma tavan sistemleri iç mekanlarda karşılabilecek pek çok şantiye sorununa kesin çözüm getirmek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Üretim programı serbest oturan (düz ve sarkmalı ), gizli taşıyıcılı, kanca ve bütünleşmiş plakalar ile görünür ve gizli taşıyıcılı sistemlerden oluşur. Çok geniş kullanım seçeneği sunmasının yanı sıra, montaj kolaylığı da sağlar.

Panas Yapı Metal Asma Tavan Sistemleri

Firma her türlü asma tavan sisteminin üretimini gerçekleştirebilecek, konusunda uzman AR-GE personeline ve ekipmanına sahiptir. PANAS Yapı oturmalı (lay-on), sarkmalı (lay-in), gizli taşıyıcı (clip-in), hook-on, grid ve özel asma tavan tiplerini alüminyum, galvaniz çelik ve paslanmaz malzemeden zengin perforasyon ve RAL renk seçenekleri ile üretmektedir. Ürünler teknik şartnamelere, Türk ve Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Sepa Alüminyum Metal Asma Tavan

SEPA, 30 yıla yaklaşan deneyimi ve uzman kadrosuyla birlikte; doğrusal metal asma tavan, baffle asma tavan, genişletilmiş metal asma tavan, vektörel tavan, petek asma tavan ve özel tasarım asma tavan projelerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Firmamız, kalitede mükemmellik anlayışını ürün çeşitlerine yeni eklenen T15/T24 ve kanallı T taşıyıcı üretimi ile genişletmeye devam etmektedir.

Panas Yapı Metal ve Akustik Alçıpan Asma Tavan Sistemleri

Firma her türlü asma tavan sisteminin üretimini gerçekleştirebilecek, konusunda uzman AR-GE personeline ve ekipmanına sahiptir. PANAS Yapı oturmalı (lay-on), sarkmalı (lay-in), gizli taşıyıcı (clip-in), hook-on, grid ve özel asma tavan tiplerini alüminyum, galvaniz çelik ve paslanmaz malzemeden zengin perforasyon ve RAL renk seçenekleri ile üretmektedir. Ürünler teknik şartnamelere, Türk ve Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra Panas markalı akustik alçıpan sistemlerini zengin ürün yelpazesine katmıştır.

HAVER & BOECKER Mimari Tel Örgü Tavan Kaplaması

Haver mimari tel örgü sistemi, yaratıcı tavan projeleri için kendine özgü estetik özellikleri ve güvenilir fonksiyonelliği olan, bir dizi heyecan verici ve tasarım odaklı çözüm sunar. Mimari kafes, gerek içbükey gerek dışbükey, gerekse gerilmiş yollar veya kasetler halinde, büyük veya küçük alanlarda kullanılabilir. İlk bakışta sunduğu faydalardan bazıları: Teknik sistemlerin başarılı bir biçimde kapatılıp korunması, bireysel montaj sistemleri, akustiğin iyileştirilmesi, büyük örgü panelleri, yangına dayanıklılık

Foshan Tianli Jianlong Alüminyum Tavan Paneli

Firma tavan dekorasyonunda kullanılmak üzere farklı ebat, doku ve renk seçeneklerinde kare tavan kaplamaları, şerit paneller, ızgara tavanlar ve standart dışı kalıp paneller gibi 100'den fazla ürün çeşidi üretmektedir. Ayrıca farklı alaşımlarda alüminyum sac ve bobin üretimi bulunmaktadır.

Tacer İnşaat Gordion, Zeugma, Troya, Ephesos

Troya T-15 taşıyıcı sisteme serbest oturtularak oluşturulan petek asma tavanlardır. Yekpare bir görünüm oluşturur. Akustik kumaş kullanılarak dahili ses kontrolü de sağlayan sistem, modern ve dekoratif bir asma tavan sistemi sunmaktadır.

Deckon Asma Tavan Metal Asma Tavan Sistemleri

Alüminyum, galvaniz ve paslanmaz çelikten imal edilen Deckon Premium marka asma tavan panelleri, Deckon Asma Tavan Sistemleri bünyesinde yüksek teknolojili makina, ekipman ve boya hattına sahip tesislerde üretilmektedir. Deckon Premium metal panelleri, uzun ömür, dayanıklılık ve estetik ihtiyaçlara cevap verebilen bir biçimde tasarlanmakta ve üretilmektedir. İç mekânda ıslak hacimlerde neme ve korozyona karşı dayanıklıdır, perforasyon seçenekleriyle de ses emilimi gereksinimi olan alanlarda çözüm sunar. Aydınlatma armatürleri, ses ya da video yayını, havalandırma ve yangın sistemleriyle de bir arada monte edilebilir. Yine Deckon’un kendi tesislerinde kendi markası Deckofix adı altında ürettiği T15/T24 ve clip-in taşıyıcı sistemlere panellerin serbest şekilde oturtulması ya da taşıyıcının gizlenmesi suretiyle hızlı ve kolay montaj-demontaj imkanı sunarlar.

Deckon Asma Tavan Metal Asma Tavan Sistemleri

Genişletilmiş metal asma tavanlar, açık yüzeyi ve transparan görüntüsü sayesinde ışıklandırma ve hava sirkülasyonu açısından alana değer katan bir tavan elemanı olarak kullanılır. Yarı geçirgen bir yüzey ile asma tavan boşluğunda bulunan elektrik ve mekanik tesisat elemanlarına bir örtü vazifesi görmektedir. Metalin istenildiği gibi eğilip bükülebilen yapısı ile tasarımcılara sınırsız olanaklar sunmaktadır. Sadece asma tavan elemanı olarak değil, cephe tasarımlarının da önemli bir unsuru olarak kullanılabilir. Farklı mesh ölçüleri ile birbirinden farklı görüntüler elde edilebilmektedir. Mimari meshler, gelecekte bina içi ve dışı tasarımlarda önde gelen tercihlerden biri olacaktır.

durlum A.Ş. S-OMEGA/Aydınlatma Entegrasyonlu Tavan Sistemi

durlum'un tavan-aydınlatma kombinasyonu S-OMEGA, mekânın hayatına özel vurgu yapmakta ve pratik kullanımı prestijli zerafet ile birleştirmektedir. S-OMEGA lineer metal asma tavan sistemi olup, tavana entegre olan OMEGA aydınlatma kanalı aracılığı ile taşınmaktadır ve aydınlatmanın yanı sıra farklı mekanik sistmeleri de entegresine uyumludur. Malzeme, yüzey, ebatlar ve akustik uygulamada projeler için istenilen esnekliğe sahiptir.

durlum A.Ş. Metal Tavan Sistemi/LOOP®

Durlum’un inovatif metal tavanı LOOP® açık bir alüminyum tavan sistemi olup, yuvarlak şekli ile kendisini diğer tavanlardan ayırır. Sıra şeklinde boşlukları ile kesintisiz bir tavan görünümü vermektedir.

durlum A.Ş. Işık Entegreli Dekoratif Tavan Sistemi/TOMEO-R ®- LUMEO® R

TOMEO-R® metalden oluşan yuvarlak bir tavan elementi olarak LUMEO® R- ışık yüzeyi ile kombine edilinen bir sistemdir. Tasarıma ayrı bir hava katan TOMEO-R ® renkli bireysel motifler ile veya metin baskıları ile farklı yüzeyler üzerine elde edinilebilir. Arzulanan boyut ve tasarımları ile her mekana uygundur.

durlum A.Ş. Metal Tavan Sistemi/dur-SOLO®

durlum'un dur-SOLO® ada tavanları ile modern mimaride işlevselliği ve yaratıcılığı bir arada görülmekte. Projenizin gereksinimlerine bağlı olarak, farklı modül büyüklükleri ile çok sayıdaki işlevsel ve optik uygulama dur-SOLO® ile mümkündür. dur-SOLO® ışığı yeniden yönlendirmek için bir yansıma yüzeyi olarak da kullanılabilir. Ayrıca dur-SOLO® optimum akustik özelliklere sahip olmakla ses emilimi sayesinde gürültü seviyesini azaltır. dur-SOLO® soğutma kapasitesine bağlı olarak isteğe göre soğutulmuş bir tavan olarak da tasarlanabilir.

Metapan Metal Özel Metal Asma Tavan Sistemleri

Metapan özel tavanlarında çeşitli malzeme ve kalınlık alternatifleri, değişik boya ve boyama opsiyonları, değişen ebatlarda paneller ve sadece hayalgücüyle sınırlı desen ve ebatta delik ile kesim seçenekleri mevcuttur.

Rock Panel Metal Asma Tavan Sistemleri

Alüminyum ve galvanize çelik hammaddeden üretilen; korozyona dayanımlı, akustik performansa sahip metal asma tavan sistemleri