Sıva - Harç - Çimento

İnka Yapı Kimyasalları Su Yalıtım Malzemesi/İnka-Kapfleks

İnka-Kapfleks, yüzey suları, su sızıntıları ve neme karşı, yatay ve düşey yüzeylere içten veya dıştan uygulanan; büzülme ve çatlama yapmayan, sentetik polimer/çimento esaslı, iki bileşenli tam elastik bir koruyucu su yalıtım malzemesidir.

Çimsa Beyaz Portland Çimento

Beyaz Portland Çimentosu, Ekobeyaz, Portland Kompoze Çimento, Portland Çimento, ISIDAÇ 40, Sülfata Dayanıklı Çimento, Ekoharç, Beyaz Çimento Klinkeri, Gri Klinker çeşlitlerinden meydana gelir.

Kimya Endüstri Merkezi Perlitli İzolasyon Sıvası (İç-Dış)

Yapıların iç ve dış yüzeylerinde gazbeton, tuğla, brüt beton, biriket duvar ve tavan yüzeylerinde kullanılan, yüksek aderanslı, mineral dolgular, sentetik katkılar, izolasyon elemanları ve özel çimentolardan oluşan hazır sıvadır.

Sıvaper Isı Yalıtımı Sağlayan Perlitli Kaba Sıva

Sıvaper ürünleri genleştirilmiş perlit esaslı ısı yalıtımı ve diğer bir çok özellikler sağlayan hazır sıva ve harç ürünleridir.

Sika Brüt Beton Yüzeyler için Sıva Astarı

Tekstürlü olmayan brüt beton duvar, tavan gibi yüzeylere kireç ve çimento esaslı harçların, alçı esaslı kaplamaların yapışmalarının iyileşmesi için kullanılan tek bileşenli reçine astar.

Teknolojik Yapı Merkezi Termoseramik Membran/ThermoShield Exterieur

ThermoShield Exterieur tüm yüzeylere sürülebilen, 4000 çeşit renk alan, ısı ve su yalıtımı sağlarken nefes alan, % 200 elastik, akrilik reçine esaslı, boya gibi sürülen, kir tutmayan ve solmayan, insana ve çevreye zarar vermeyen kaplama malzemesidir. Termo seramik yapısı ve elastikiyeti sayesinde, yırtılmalara ve hava şartlarına karşı dirençlidir. Yaz ve kış aylarında enerji tasarrufu sağlar. Çatlakları azaltır.

Teknolojik Yapı Merkezi Termoseramik Membran/Thermoshield Interieur

Thermoshield Interieur bir iç cephe kaplamasıdır. Thermoshield Interieur mekandaki nem miktarını dengeler. Alerjik hastalar için çok uygundur. Çevreye ve sağlığa zararlı maddeler içermez. Nefes alan membran teknolojisine sahiptir. Yazın soğutma masraflarından kışın ısıtma masraflarından tasarruf sağlar. Küf ve mantar oluşumunu engeller. Thermoshield Interieur 4.000 farklı renk tonuyla renklendirilebilir.

Teknolojik Yapı Merkezi Bilyeli Seramik Membran/Thermoshield TopShield

Thermoshield TopShield ileri teknolojili çatı kaplamasıdır. Kaliteli birleştirici bir madde ile birbirini tutan, milyonlarca mikroskobik küçüklükte seramik bilyelerden oluşur. Çözücü maddelere karşı dayanıklıdır. TopShield ile kaplanan çatıda, kötü hava şartlarından oluşan yıpranmalar meydana gelmez. TopShield yoğun hava şartlarında bile suyu geçirmez.

Stenkim Yapı Kimyasalları Epoksi Esaslı Kaplama ve Onarım Malzemesi/StenCare 2EP311

Ağır hizmet tipi, solvent ihtiva etmeyen, akıtılarak uygulanabilen, epoksi esaslı kaplama ve onarım malzemesidir. Yüksek yapışma ve aşınma direnci ile kimyasal etkilere dayanım özelliklerine sahiptir. Zayıf organik ve inorganik asit ve alkalilere; yağ, yakıt ve antifirizlere ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır.

decotric Alçı Esaslı İç Mekân Sıvası/Decofill

İç mekânlar için selüloz takviyeli plaster dolgu malzemesidir. Doğal plaster esaslıdır. Kolayca karıştırılır, topaklanma yapmaz. Yüksek istikrarlı dolgu kapasitesi ve yapışma özelliği mevcuttur. Şişme, çatlama ve çekme yapmaz.

Tekno Yapı Ankraj Macunu (Kartuş) Teknobond 400 W

Kartuşlu iki bileşenli, tiksotrpopik, epoksi akrilat esaslı, ankraj ve montaj malzemesidir. Nemli ortamlarda kullanılabilir. 345 ml ve 410 ml olarak 2 çeşit ambalajdadır.

Tekno Yapı Saf Hidrolik Kireç Harcı

Teknorep500 hidrolik kireç harcı çimento içermeyen tarihi yapılar için hazırlanmış özel bir karışımdır.

Çimsa Kalsiyum Aluminat Çimentosu/ISIDAÇ 40

Türkiye’nin ilk ve tek kalsiyum aluminat çimentosu ISIDAÇ 40 ticari ismiyle 2002 yılından itibaren ilk kez ve sadece Çimsa tarafından üretilmektedir. Kalsiyum aluminat çimentosu portland çimentolarının çok ötesinde mukavemet kazanma özelliklerine sahiptir.

Seranit Grup Yalıtım Harcı/Seramont

Hafif özel agregalar ve kimyasallarla güçlendirilmiş, harç şeklinde hazırlanıp tek katmanlı uygulanabilen ısı, ses ve su yalıtım harcıdır.

Seranit Grup Ekolojik Sıva

Seranit Grubunun AR-GE araştırmaları sonucu geliştirilen Oxicoat ekolojik sıva, içerdiği özel elementlerle mekanlardaki yemek, sigara, tuvalet, boya, rutubet ve ilaç kokusu gibi istenmeyen kokuları yok ediyor. Ürün sahip olduğu birçok özelliğiyle insan sağlığına katkıda bulunurken, yanmaz özelliğiyle de tehlikeli yangınlara karşı koruyucu özellik taşıyor. Oxicoat ekolojik sıva, içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde ortamın nem dengesini düzenleyerek bakteri ve rutubet oluşumunu önlüyor. Ortamın nem dengesini insan sağlığına uygun olan yüzde 40 ile 70 arasında tutan sıva bu özelliğiyle ortamın hava kalitesini artırıyor. Ayrıca iç mekanlarda oluşabilecek kötü kokuları yok eden Oxicoat, karbondioksit, karbonmonoksit ve formaldehit gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen gazların da emilimini sağlıyor. Oxipaint duvar boyası ile beraber kullanıldığında etkisi daha da artıyor.

Unicom Akıntı Önleyici Harç/Aquapur

Aquapur hidro aktiv enjeksiyon sistemi su ile hızlı reaksiyon vererek çok iyi mekanik özellik ve performansa sahip köpük verir.