Hazır Sıva

Teknolojik Yapı Merkezi Termoseramik Membran/Thermoshield Interieur

Thermoshield Interieur bir iç cephe kaplamasıdır. Thermoshield Interieur mekandaki nem miktarını dengeler. Alerjik hastalar için çok uygundur. Çevreye ve sağlığa zararlı maddeler içermez. Nefes alan membran teknolojisine sahiptir. Yazın soğutma masraflarından kışın ısıtma masraflarından tasarruf sağlar. Küf ve mantar oluşumunu engeller. Thermoshield Interieur 4.000 farklı renk tonuyla renklendirilebilir.

decotric Alçı Esaslı İç Mekân Sıvası/Decofill

İç mekânlar için selüloz takviyeli plaster dolgu malzemesidir. Doğal plaster esaslıdır. Kolayca karıştırılır, topaklanma yapmaz. Yüksek istikrarlı dolgu kapasitesi ve yapışma özelliği mevcuttur. Şişme, çatlama ve çekme yapmaz.

Seranit Grup Ekolojik Sıva

Seranit Grubunun AR-GE araştırmaları sonucu geliştirilen Oxicoat ekolojik sıva, içerdiği özel elementlerle mekanlardaki yemek, sigara, tuvalet, boya, rutubet ve ilaç kokusu gibi istenmeyen kokuları yok ediyor. Ürün sahip olduğu birçok özelliğiyle insan sağlığına katkıda bulunurken, yanmaz özelliğiyle de tehlikeli yangınlara karşı koruyucu özellik taşıyor. Oxicoat ekolojik sıva, içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde ortamın nem dengesini düzenleyerek bakteri ve rutubet oluşumunu önlüyor. Ortamın nem dengesini insan sağlığına uygun olan yüzde 40 ile 70 arasında tutan sıva bu özelliğiyle ortamın hava kalitesini artırıyor. Ayrıca iç mekanlarda oluşabilecek kötü kokuları yok eden Oxicoat, karbondioksit, karbonmonoksit ve formaldehit gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen gazların da emilimini sağlıyor. Oxipaint duvar boyası ile beraber kullanıldığında etkisi daha da artıyor.

ED STRAFOR Yapı Kimyasalları/Redtherm

Dekoratif mineral sıva, yalıtım levhası sıvası ve yapıştırıcısı

Baumit Perlitli Sıva/MPA 35L

Tüm yüzeylerde ve özellikle iç ve dış gazbeton duvarlar için çimento esaslı, makine veya el ile uygulanmaya elverişli, tek kat olarak uygulanan, sıva çatlaklarına karşı üstün performanslı, emsalsiz perlitli sıvadır. Ayrıca ön serpme yapılmasına gerek yoktur.

Astas Alçı Alçı Esaslı Sıva Uygulamaları

Uygulamalar; alçı esaslı sıva, alçıpan üzeri fileli sıva, anolu sıva, perlitli sıva ve eğrisel alçı sıvadır.

Türk Ytong Hafif Dış Cephe Sıvası ED1

Tamamen mineral içerikli olan Alsecco hafif dış cephe sıvası ED1, mineral esaslı ve ısı yalıtım değeri yüksek tüm hafif duvar malzemeleri için uygun bir çözümdür. Fiziksel değerleriyle, daha ince kalınlıklarda bir sıvadan beklenebilecek tüm görevleri yerine getirirler.

Türk Ytong Alçı Esaslı Hazır İç Cephe Sıvaları

İç mekanlarda; mineral esaslı duvar ve tavan yüzeyler için özel olarak üretilen Alsecco Alçı Esaslı İç Sıva ürünleri, hızlı ve ekonomik uygulama imkanı sunar. Kaliteli ve çevreye duyarlı yapıların oluşmasına katkı sağlar.

Fixkim İzolasyon Sıvası/Fixthermo 2

İç ve dış cephelerde tuğla, gazbeton, bims, briket duvar vb. yüzeylere uygulanabilen, yapışma ve rahat uygulama olanağı sağlayan, doğal hammaddelerle desteklenerek oluşturulmuş, ısı-su-ses ve yangın yalıtımı sağlayan, çimento esaslı el veya makine ile uygulanabilen ekolojik bir yalıtım sıvasıdır.

Persan Çatı - Yalıtım Hazır Sıva

İnce ve kalın sıvadan oluşan Persan sıvaları, hazırlanan polimer ve kimyasal katkılar ihtiva eden, son derece ekonomik çimento ve perlit esaslı toz üründür. Persan hazır sıvaları ile yapılar yazın serin, kışın sıcak kalır. Çatlamayı ve dökülmeyi ortadan kaldırır. Yakıttan enerji tasarrufu ve enerji maliyeti tasarrufu sağlamaktadır. Dış duvarların ince ve hafif yapılmasına olanak verdiği için binaların statik ağırlığını düşürür ve bina maliyetini azaltır.

Kimya Endüstri Merkezi Isı Yalıtım Plaka Sıvası (İç-Dış)

Özel tane botuylarında dolgu ve çeşitli kimyasal katkılar ve yalıtım elemanları karışımından oluşan, iç-dış cephelerde ısı yalıtım sistemleri için yüzey sıvası olarak uygulanabilen elyaf takviyeli, yüksek aderanslı yüzey sıvasıdır.

Kimya Endüstri Merkezi Saten Sıva (İç-Dış)

Çimento esaslı, organik polimer katkılı, hazır toz saten sıvadır. Bekleme süresi uzun, işlenebilirlik özelliği yüksektir. Katkı gerektirmez, sadece su ile karıştırılarak uygulanır. Yüksek mukavemetli ve aderanslıdır. Pürüzsüz yüzey sağlar, su emiciliği düşüktür ve boya tüketimini azaltır. Elastiktir, çatlama, büzülme ve tozuma yapmaz. İç ve dış cephede uygulanabilir. Suya dayanıklıdır, kolay ve rahat uygulanır.

Kimya Endüstri Merkezi Perlitli Makine Sıvası (İç-Dış)

Çimento esaslı, yalıtım elemanları ve özel kimyasal katkılar içeren, iç ve dış cephelerde uygulanabilen hazır makine sıvasıdır. Sıva makineleriyle uygulamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Su iticiliği ve su buharı geçirgenliği yüksektir. Boya tüketimini azaltır. Terleme ve küflenmeyi önler. Çatlama, sarkma yapmaz. Yüksek adheranslı ve mukavemetlidir. Kolay ve hızlı uygulanır.

Lafarge Dalsan Yangın Sıvası

Alçı esaslı yangın dayanımı özel katkılar ile artırılmış, yüzeye püskürtülerek uygulanıp, uygulandığı yüzeyde mastar gerektirmeyen özel yapı alçısı.

Lafarge Dalsan Derz Dolgu ve Dış Cephe Astarı

PROBASE, dış cephe levhalarının derz yerlerinde ve bu levhaların yüzeylerinin sıvanmasında kullanılan polimer modifiyeli, elyaf takviyeli, tek bileşenli çimento esaslı derz dolgu ve dış cephe astarıdır.