Mobilya

Blum TR Menteşe, Çekmece ve Kalkar Kapak Sistemleri

Blum Kalkar Kapak Sistemleri; Aventos ile kalkar kapaklar istenilen pozisyonda durdurulabilir ve Blumotion sayesinde yumuşak ve sessiz kapanırlar. Aventos katlanarak kalkan, paralel kalkan ve yukarı kalkan kapaklar içindir. Kulpsuz kalkar kapaklar hafifçe bastırılarak açılmaktadır. Blum Menteşe Sistemi: Menteşeler dolap kapaklarını gövdeye bağlarlar. Menteşe tipine göre kapaklar farklı genişliklerde açılabilirler. Direkt menteşeye entegre Blumotion fonksiyonu ile yumuşak ve sessiz kapanma sağlanır. Blum Çekmece Sistemleri: Mutfak, banyo, oturma ve yatak odası ve de büro için çekmece sistemleri mevcuttur. Blum bu farklı alanlar için uygun çözümler sunmaktadır, ahşap çekmeceler için raylar ve komple metal çekmece sistemleri.

Blum TR Çekmece Ray Sistemi/Movento

Ahşap çekmeceler için gizli ray sistemleri. Raylar çift açılımlı ve frenlidir. 4 boyutlu ayar imkanı vardır. Movento ray sistemi yüksek stabilite ve düşük sarkma değerlerine sahiptir.

Blum TR Dolap Kapak Sistemi/Aventos Kalkar Kapak SistemleriDolap Kapak Sistemi/Aventos Kalkar Kapak Sistemleri

Kalkar kapak sistemi Aventos üst dolaplara yüksek hareket konforu sağlar. Ağır ve büyük kapaklar bile kolayca yumuşak hareket eder.

Blum TR Çekmece Sistemleri/Tandembox

Tandembox çekmece sistemlerinde 3 ayrı program serisi müşterilere sunulmaktadır: Tandembox plus, Tandembox antaro ve Tandembox intivo.

Kale Kilit Dış Ticaret Elektronik Kabin Kilitleri

Bileklikli ID anahtarlı, şifreli ve kartlı kullanım seçenekleri bulunur. Yetkisiz kart veya yanlış şifre girilmesi, kilidin güç kullanılarak açılması veya mandalın zorlanması durumlarında 20 saniye süreli alarm fonksiyonu devreye girer. 12 mm uzunluğundaki mandal ile otomatik ya da manuel kilitleme. Pilin tamamen bitmesi veya acil müdahale gerektiren durumlarda ön panel altındaki terminale 9V’luk harici pil ile müdahale edilerek açılabilir. Otel, sağlık ve eğitim kuruluşları, spa ve spor merkezleri gibi ortak kullanım alanlarında ihtiyaç duyulan kabin, dolap ve çekmece gibi malzemelere uygulanabilir.

OMS & LV PVC Kaplama Filmi

Hangzhou Oumeisha Sanitary Ware Co.Ltd, 15 yıldır banyo mobilyası ve PVC film üretiminde faaliyet göstermektedir. Çevre dostu ürün olan PVC film, su geçirmez, asit ve alkaliye dirençlidir.

Haining Longtime PVC Kaplama Folyosu ve Filmi

Firma tarafından PVC ve PET sıcak uygulamalı kaplama filmleri üretilmektedir. PET transfer filmi, normal veya metalik tasarım olabilir, aynı zamanda ahşap ve mermer desenli tasarımları da mevcuttur. PVC film kalınlıkları 0.07 mm’den 0.5 mm’e kadar çıkabilir. Tasarımlar mat, kabartmalı ve parlak yüzeyli olup, ahşap ve çiçek desenli olabilir.

Çebi Mobilya Kulpu/Appy

Çocuk odaları ve renkli mekânları hedefleyen, eğlenceli ve özgün tasarımı ile kullanıldığı ortama farklılık kazandıran plastikten üretilmiş mobilya aksesuarıdır.

Çebi Mobilya Kulpu/Frog

Çocuk odaları ve renkli mekânları hedefleyen, eğlenceli ve özgün tasarımı ile kullanıldığı ortama farklılık kazandıran plastikten üretilmiş mobilya aksesuarıdır.

Çebi Mobilya Kulpu/Vav

Osmanlı hat sanatında sıklıkla karşımıza çıkan Vav harfinden yola çıkarak tasarlanmış, klasik tarzda iç mekânları hedefleyen bir mobilya aksesuarıdır.

Çebi Mobilya Kulpu/333

Yunan motiflerinden yola çıkarak tasarlanmış klasik tarzda mobilyaları tamamlamayı amaçlamakta olan bir mobilya aksesuarıdır.

Çebi Mobilya Kulpu/925

Modern tarzda döşenmiş iç mekânları ve mobilyaları hedefleyen mobilya aksesuarı

Çebi Mobilya Kulpu/936

Modern tarzda döşenmiş iç mekânları ve mobilyaları hedefleyen mobilya aksesuarı

Çebi Mobilya Kulpu/274

Modern tarzda döşenmiş iç mekânları ve mobilyaları hedefleyen mobilya aksesuarı