Spor ve Oyun Alanları

Doğa Park Polietilen, HDPE, Ahşap Oyun Parkları

Firmanın entegre tesisinde Avrupa kalite normlarına uygun olarak Tizzy ve Doapark markalarıyla üretilen çocuk oyun parkları ve ekipmanı, kauçuk yer kaplama malzemelerinin ve kent mobilyalarının üretimi ve yurtiçi ve yurtdışına satışı yapılmaktadır.

Sofito Portatif Tribün

İç ve dış mekanlara çok hızlı bir şekilde montajı ve demontajı yapılabilen bir sistemlerdir. Portatif olarak yapılan platformların sahne, podyum vs. gibi kullanılması mümkündür. Amfi şeklinde platformlar ve tribünler firmanın üretimleri arasındadır. Bu platformlar üzerine portatif olarak her türlü koltuğu monte etmek, taşınabilen sandalye koymak veya bank olarak kullanmak mümkündür.

Park Kent Mobilyaları Dış Mekan Spor Aletleri

Park-bahçe spor aletleri, açık alan spor aletleri ve fitness ekipmanı

SFS Sportif Yapı Spor Ekipmanları

Uluslararası sertifikalı (IAAF) spor ekipmanları

Parkvizyon Hareketli Kaykay

Hareketli kaykay, çocuklara kaykay kullanım hissini ve eğlencesini güvenli bir şekilde yaşatır.

Cemer Kent Ekipmanları Büyük Kuleli Oyun Grubu/AGFS 203

Çocuk oyun alanları, konut bahçeleri, resmi - özel kurum ve kuruluşlar, okullar, oteller, eğitim kurumları, hastaneler, mesire alanları

Ufuk Kauçuk 3D Sevimli Hayvanlar

Kauçuk çocuk oyun grubu elemanı

Polfisan Kent Mobilyaları Çocuk Oyun Parkları, Kinetik Oyun Parkları, Tırmanma Oyun Parkları, İpli Oyun Parkları, Açık Alan Spor Aletleri

Kinetik oyun grubu koşma, zıplama, tırmanma, sallanma, kayma, denge sağlama, asılma, kuvvet uygulama gibi birbirinden farklı fiziksel aktiviteleri tek bir sistemde buluşturmaktadır.

Playdium Çocuk Oyun Parkı Dekoratif Zemin Kaplaması

Asfalt, beton, taş gibi zeminlerin üzerine poliüretan bazlı hazır özel tasarım uygulamaları