Duvarlar (İç Yüzey)

Fibrosan C.T.P. Levha

Gofrajlı veya jelkotlu opak düz levhalar olup çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Bu levhalar özellikle hijyenin arandığı ortamlarda tercih edilen kaplama malzemesidir. Kolay temizlenebilen küf, mantar, bakteri üretmeyen korozyona ve kimyasallara karşı aşırı dayanıklılık gösteren levhalardır. Standart beyaz, gri, bej, isteğe bağlı olarak Ral renk üretilebilir.

Başak Kiremit Kaplama Tuğlası

Kil ve diğer organik hammaddelerden elde edilen, genellikle çekme veya toz preslemeyle imal edilen, ayrıca diğer tekniklerle de imal edilebilen, tünel kurutucularda kurutulup, istenilen özellikler kazandırılacak şekilde yüksek sıcaklıklarda pişirilen, sırlı, engoplu ve sırsız olarak piyasaya arz edilen, yanmayan ve ışıktan etkilenmeyen ince plakalardır.

Efesus Stone Traverten Yer ve Duvar Kaplaması/Pewter Blend

Traverten ürünlerinden biri olan “Pewter Blend” firmanın Afyonkarahisar Emirdağ ocağından elde edilmektedir. Kendine has doğal desenleriyle dünyada gri renkli ve oniks oluşum barındıran nadir travertenler arasında yer almaktadır. Bu çok özel ve nadir traverten, iç ve dış mekânda yer ve duvar uygulamalarında kullanıma uygundur.

Betaş Cam Mozaik Cam Mozaik, Kristal Cam Mozaik, Cam Seramik, İç ve Dış Cephe Kaplama, Havuz Cam Mozaikleri, Mermer Mozaikler

Betaş cam mozaik 'leri 1989 yılından bu güne, cam mozaik üretimini yapmakta ve satışa sunmaktadır. Cam yıllar boyunca parlaklığından canlılığından ve estetiğinden hiçbir şey kaybetmez. Tüm doğa şartlarında kullanılmış ve denenmiş bir yüzey kaplaması malzemesidir. Cam mozaikler hiçbir kimyasaldan etkilenmez, renk değiştirmez, neme ve dona karşı mutlak dayanıklılık gösterir.

SK Concept Duvar Kağıdı (Tekstil Tabanlı Vinil)

Dış yüzeyi vinil, iç yüzeyi tekstil tabanlıdır. US Vinyl çevre dostudur. Solmazlık ve neme karşı dayanıklıdır. Nefes alabilir, silinebilir, leke tutmaz, sigara dumanını barındırmaz ve koku tutmaz. Yangın testi sertifikasına sahip olup, A sınıfı alev almazdır. Yanma esnasında alev almaz ve sağlığa zararlı gaz çıkartmaz. Duvarda küf oluşumuna engel olur, antibakteriyeldir.

MOSCHINO HOME Duvar Kâğıdı

Ürünler Moschino Home marka olup modern, klasik ve gold olarak yüzlerce renk ve desen çeşidi ile tüm yurt genelinde bayilere kaliteli ve güvenilir bir hizmet verilmektedir.

Betsan Mosaix Cam Mozaik, Cam Seramik, İç ve Dış Cephe Kaplama

Dünyada iç tasarım ve ev dekorasyon fikirlerini bulmak için en iyi yer olan Betsan Mosaix, ürettiği cam mozaikler ile, ev dekorasyonu ve tasarım bilgilerini yeniden biçimlendirmiştir. Ev dekorasyonlarında özellikle geniş yüzeyler için kullanılan modern görünüşlü, göze sıcak gelen ve pratik koleksiyonlar, modernliğin kombinasyonları olan Betsan Mosaix'te bulunmaktadır.

Hanyang Kendinden Yapışkanlı İç Mekan Filmi

İnşaat sektörü için üretilen iç mekan film tabakaları, mekanla bütünleşerek güzel bir ortam yaratır. Pencere film tabakaları ise, güneş ışığını keser veya dışarıdan içerinin görünmesini engeller. Özel parlak kaplama ile, parlak görüntü hissi verirler. Bu tabakalar, üst kalitedeki desenler ile normal pencereyi benzersiz bir teşhir malzemesi haline getirirler.

Seranit Grup Duvar Kaplamaları Alive Serisi-Dorsay

Evinizin ruhuna eşlik ederken, sizi siz yapan tüm ayrıntıları yeniden keşfedebileceğiniz muhteşem yer ve duvar karoları için Serra’nın eşsiz koleksiyonları ile tanışın.

Demirtaş Maden Doğal Taş Duvar Kaplaması/Artdiabase

Volkanik bir taş olan diyabaz Alanya’da bulunan firma ocağından çıkarılmaktadır. Diyabaz homojen renk dağılımına sahip, yeşil renkli ve sertliği 7’dir. Döşeme, bordür, duvar kaplaması gibi farklı ürün grupları bulunmaktadır.

Miga Dekoratif Duvar Kalıp ve Paneli

PS iç mekân kalıpları doğal ahşap gibi görünür ve doğal ahşap hissini verir. Aynı zamanda sıkıştırma ve kalıba dökme açısından büyük kolaylık sağlar. Daha fazla desen ve tasarım imkanı sunar.

Zemin Collection / Haro Parquet Duvar Kaplaması/Admonter Cube

Admonter Cube, iç mekân dekorasyonları için tamamen doğal ahşap tabakalardan oluşan yepyeni bir duvar kaplamasıdır. Farklı ebatlardaki ahşap parçalarının bir panel içinde değişik kalınlıklarda kullanılması ile elde edilen 9 farklı ağaç ve renk alternatifine sahip Admonter’in en yeni ürünü Cube duvar kaplamasıdır.

Slavyanski Wallpaper Duvar Kağıdı/LeGrand Platinum

Nonwoven tabanlı, kabartmalı vinil duvar kağıdı

Slavyanski Wallpaper Duvar Kağıdı/LeGrand Gold

Nonwoven tabanlı, kabartmalı vinil duvar kağıdı