Pencere ve Pencere Donanımı

Mesa Doğrama Ahşap Pencere Doğraması

Projesine uygun ahşap kapı ve pencere doğrama imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Mesa Doğrama Ahşap Kepenkler

Projesine uygun ahşap kepenk imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Akıllı Pencere

Winsa PVC pencere ve panjur sistemleri sektörde bir ilke imza atarak, yeni nesil çevre dostu kurşunsuz profilden imal edilen "Winsa Akıllı Pencere" adıyla hazırladığı bir konsepti tüm showroomlarında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Winkepenk

Farklı bir kasa kanat açılımını mümkün kılan bu üründeki tasarım unsuru, kepenk kanadı içinde açılan ikinci bir kanadın ileriye doğrı hareket edebilme özelliğidir. Lamellerin bulunduğu kanat klasik panjur sistemlerine benzer , max 45°lik açılı bir hareket yapar.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Winstor Panjur

Winstor panjur, Winsa'nın kendi geliştirdiği tüm seriler ile tam uyumlu farklı lamel tiplerine ve kutu yüksekliklerine sahir bir pancur sistemidir. Stor sineklik uygulamalarına izin verir. Beyaz, renkli ve ahşap desen seçenekleri mevcuttur.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

Vela adlı yeni sürme serisinde "yalıtım" konsepti ön planda tutulmaktadır. Alın kapatma ve birleştirme profillerinde yer alan özel fırça contalarının yanına ayrıca TPE conta da kullanılarak izolasyon artırılmıştır.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Carina

Ana profil genişlikleri 60 mm olan, 4 mm'den 30 mm'ye kadar tek, çift ve üçlü cam takılmasına ayrıca isteğe bağlı panel ve lambri uygulamalarına cevap veren seçenekler sunar. İç, dış TPE contalı, içe-dışa açılan eşikli eşiksiz kapı uygulamaları, kendinden damlalıklı kanat profili ile gerek kapı gerekse pencere uygulamalarında kaynaksız yekpare kemer seçeneği ile benzerlerinden ayrılır.

Schüco PVC Kapı ve Pencere Sistemi/CORONA SI 82

Corona SI 82 PVC kapı ve pencere sistemidir. Dıştan alüminyum kompozit profiller ile cephelerde özel mimari çözümlere imkan tanımakta ayrıca yüksek ısı ve ses yalıtımı değerleri ile de tercih edilmektedir.

Schüco Alüminyum Pencere Sistemleri/AWS

Schüco Alüminyum Pencere Sistemleri, zengin bitiş kontürleri (MC, RL, SL serileri) ile farklı mimari temalara adapte edilebilecek çeşitlilikte geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Farklı derinliklerde üretilebilen bu sistemler; zengin çeşitliliği ile farklı iklimlerdeki ısıl taleplere cevap verebilirken, aynı zamanda farklı fonksiyonlar da üstlenerek, çok çeşitli mimari ve strüktürel talepleri karşılayabilmektedir.

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Safir

Yeni nesil çevre dostu kurşunsuz profilden imal edilen, ana profil genişlikleri 70 mm olan Safir serisi 4 mm'den 30 mm'ye kadar tek, çift ve üçlü cam takılmasına olanak sunar. İç-orta-dış olmak üzere 3 TPE contalı sistem uygulamasına imkân vermesi ile yalıtım özelliğini artırmaktadır.

Zahit Alüminyum Alüminyum Profil

Ekstrüzyon hatlarında üretilen profiller daha sonra isteğe göre toz boya, eloksal kaplanarak yada ahşap görünümü verilerek kapı-pencere, dış cephe, küpeşte-korkuluk, duş kabin uygulamalarında kullanılmak üzere yarı mamul hale getirilmektedir.

Astaş Alüminyum Alüminyum Profil

<p> Isı D-56 Yalıtımlı Kapı-Pencere sistemleri Isı D-65 Yalıtımlı Kapı-Pencere sistemleri Isı D-75 Yalıtımlı Kapı-Pencere sistemleri Isı D-56 Yalıtımsız Kapı-Pencere sistemleri</p>

Cansan Alüminyum Alüminyum Profil

Canelli markası altında cephe ve doğrama sistemlerinde kullanılan alüminyum ekstrüzyon profiller

Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri / Vela

<p> Vela adlı yeni s&uuml;rme serisinde &quot;yalıtım&quot; konsepti &ouml;n planda tutulmaktadır. Alın kapatma ve birleştirme profillerinde yer alan &ouml;zel fır&ccedil;a contalarının yanına ayrıca TPE conta da kullanılarak yalıtım artırılmıştır.</p>

Pensa Plastik Plastik Pencere ve KapıSistemi

Profil genişliği 70 mm, et kalınlığı 3 mm olup damlalıklı kanat özelliği ile her mevsim ve her koşula dayanıklı PVC profili olarak üretilmektedir.

Alaz Ahşap Teknolojileri Doğal Ahşap Kaplamalı Alüminyum Güneş Kırıcı/EUROWOODSUN

Alüminyum profiller üzerine uygulanmış doğal ahşap kaplama ile alüminyumun dayanıklılığını gerçek ahşabın görselliği ile birleştiren ürünlerdir. Yeşil bina uyumludur.