Boru

Tüm Plastik Dirsek-Te-Manşon-Beton Geçiş-Körtapa-Kruva-Nipel-Redüksiyon Fiting

U-PVC’den mamul, tamamıyla termoplastik malzemeden üretilmiş, korozyonsuz ürünlerdir.

Master Boru Kelepçesi (Rapid-Toprakaltı-Askı-Takviyeli)

Atık su sistemlerinde kullanılır ve paslanmaz çelikten imal edilir.

Master Çift Çatal Boru (Binaiçi)

Atık su sistemlerinde kullanılır ve pik dökümden imal edilir.

Master Pik Boru (Toprakaltı-Binaiçi-Döküm)

Atık su sistemlerinde kullanılır ve pik dökümden imal edilir.

Master Pik Boru ve Fittingler

Atık su sistemlerinde kullanılır ve pik dökümden imal edilir.

Güven Plastik PP-R Boru ve Ek Parçaları, PVC Boru ve Ek Parçaları, PVC Hortumlar, PE Damla Sulama Boruları, PE Mandallı Borular, PVC Kablo Kanalı ve Perde Rayları

Sıcak ve soğuk su için kullanılan bina içi tesisat boru ve ek parçaları, PVC atık su boru ve ek parçaları, bahçe sulamada kullanılan PVC hortumlar, PE damla sulama boruları daha iyi bir sulama ve az su kullanımı için, PVC kablo kanalları ( kablo koruma amaçlı) ve PVC perde rayları

AFC İnşaat Boru ve Ek Parçaları

AFC İnşaat, PPR-C Tip 3 boru ve ek parçaları üretmekte ve kaliteyi en üst seviyede tutmaktadır. Bu nedenle,firma üretiminde hammadde olarak Borealis, Basel ve Vestolen olmak üzere Alman malı hammadde kullanmaktadır.

Sanica PVC Atık Su Boruları

Sanica PVC atık su boruları, Tip 1 ve Tip 2 olmak u¨zere 2 farklı et kalınlığında u¨retilir. Borular, standartların belirlediği boyut ve tolerans değerlerine göre u¨retilmekte olup; atık su boruları ve ekleme parçaları rahat montaj sağlayan özel segmanlı contalar ile birlikte sevkedilir. Sanica PVC atık su borularının avantajları arasında; pu¨ru¨zsu¨z ve parlak iç yu¨zey, hızlı ve du¨zgu¨n akış, sızdırmazlık, alev almaz, halka rijitliği yüksek olması gibi özellikler vardır.

Sertsan Plastik Bahçe Hortumu

Garden örgülü hortumlar yumuşak PVC’ den imal edilip alt katı siyah, ortası mukavemetli polyester ip, üst katı renkli PVC’den imal edilir. Özellikle bahçede fıskiye ile birlikte basınçlı sularda kullanılır. Ayrıca 15 m, 20 m, 25 m market tipi olarak da üretilir.

Sertsan Plastik PPRC Dış Dişli Dirsek

PP-R (Polipropilen Random Copolimer) hammaddesinden TS 9937, TS EN ISO 15874, DIN 8077, DIN 8078, standartlarına uygun olarak üretilen PPRC boru ve ek parçaları; hafif ve pürüzsüz, iç yüzeyi kaygan ve parlak, kireçlenme ve paslanma yapmayan, hijyenik ve montajı kolay olan bina içi soğuk ve sıcak su tesisatlarında kullanılan bir üründür.

Sertsan Plastik PPRC Boru

PP-R (Polipropilen Random Copolimer) hammaddesinden TS 9937, TS EN ISO 15874, DIN 8077, DIN 8078, standartlarına uygun olarak üretilen PPRC boru ve ek parçaları; hafif ve pürüzsüz, iç yüzeyi kaygan ve parlak, kireçlenme ve paslanma yapmayan, hijyenik ve montajı kolay olan bina içi soğuk ve sıcak su tesisatlarında kullanılmaktadır.

Zhejiang Huajiang PVC Boru ve Bağlantı Elemanları

Sıcak ve soğuk su tesisatları için PVC boru ve ek parçaları (1/2 "-16"), CPVC borular ve bağlantı parçaları (1/2 "-16"), PP-R boru ve bağlantı parçaları (1/2 "-16"), vanalar, boru bağlantı ek parçaları ve ilgili kalıplar

Pakpen Polietilen ve Polipropilen Altyapı Boruları

Polietilen borular ve ek parçaları, korige kanalizasyon, temizsu ve doğalgaz boruları, iç tesisat altyapı boru sistemleri için Pakplast borular; kimyasallara karşı yüksek direnç sağlar, korozyona uğramaz.

Pakpen Polipropilen, Kompozit, Alüminyum Folyolu, PEX-b, PE-RT, Atıksu Boruları ve Ek Parçaları

İç tesisat (üstyapı) boru sistemlerinde kullanılan Pakplast borular; kimyasallara karşı yüksek direnç sağlar, korozyona uğramaz.