Yapı Tipolojilerinde Malzemeler

Doğa Park Polietilen, HDPE, Ahşap Oyun Parkları

Firmanın entegre tesisinde Avrupa kalite normlarına uygun olarak Tizzy ve Doapark markalarıyla üretilen çocuk oyun parkları ve ekipmanı, kauçuk yer kaplama malzemelerinin ve kent mobilyalarının üretimi ve yurtiçi ve yurtdışına satışı yapılmaktadır.

Sofito Portatif Tribün

İç ve dış mekanlara çok hızlı bir şekilde montajı ve demontajı yapılabilen bir sistemlerdir. Portatif olarak yapılan platformların sahne, podyum vs. gibi kullanılması mümkündür. Amfi şeklinde platformlar ve tribünler firmanın üretimleri arasındadır. Bu platformlar üzerine portatif olarak her türlü koltuğu monte etmek, taşınabilen sandalye koymak veya bank olarak kullanmak mümkündür.

Finspor Spor Kompleksi Donanım ve Fitness Ekipmanı, Spor Aksesuarları

Ürünler; koşu bantları, EFX, AMT cihazı, kas geliştirme ekipmanları, esneme cihazları, eliptik cihazları, titreşim makinaları, pilates makinaları ve aksesuarları, RIP 60, pinpon masaları, raketler, basketbol potaları, masaj yatakları, boks ring ve aksesuarları, toplar, ağırlık aksesuarları ve çeşitli spor aksesuarlarından oluşmaktadır.

Mesa Doğrama Dolap (Gömme Dolap, Vestiyer Dolabı)

Projesine uygun gömme dolap ve vestiyer imalatı yapılır. Stok imalatı yoktur. Sipariş üzerine projesine göre imal edilir.

Bürotime Ofis Mobilyaları Operasyonel ve Yönetici Koltuk Grubu

Modern ve fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. İleri, geri, sağa ve sola doğru kol ayarlama özelliği, ayarlı sırt desteği, senkron mekanizma ve başlık gibi fonksiyonları ile son derece ergonomiktir. Arkasındaki elbise askısıyla kullanıcısının işini kolaylaştırır. Farklı kumaş ve renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Bürotime Ofis Mobilyaları Bekleme Grubu

Özel olarak tasarlanmış, benzersiz, şık ve farklı çizgilere sahip Dem, bulunduğu ortama prestij katar. Oturma kısmındaki V şekli tasarımda yarattığı farklılığın yanısıra konfor kazandırır.

Bürotime Ofis Mobilyaları Bekleme Grubu

Modern çizgileriyle bekleme alanlarına renkli ve şık bir görünüm kazandırır. Tek yönlü ve çift yönlü oturma modelleri bulunmaktadır. Birbirine eklenebilme özelliği ile farklı oturma düzenleri oluşturulabilir.

Bürotime Ofis Mobilyaları Operasyonel Çalışma Grubu

Stripe bir ofisin ihtiyacı olacak tüm bileşenleri sınırsız kombinasyon içerisinde çözebilecek esnekliğe sahip bir ofis mobilyası sistemidir.

Bürotime Ofis Mobilyaları Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları, ofis koltukları , bölme sistemleri bekleme ve konferans grupları, dosyalama üniteleri

Park Kent Mobilyaları Dış Mekan Spor Aletleri

Park-bahçe spor aletleri, açık alan spor aletleri ve fitness ekipmanı

Madeş Metal Dosya Dolapları

Yüksek kalitede DKP sacdan, elektrostatik toz boyalı olarak imal edilir. Kapaklı, sürgülü, camlı sürgülü, storlu, açık raflı seçenekleri farklı boy alternatifleri mevcuttur.

Madeş Arşiv Sistemi

Özel tasarlanmış raylar üzerinde hareket ederek sabit arşiv sistemlerine göre kapasiteyi %200’ e kadar artırır alan tasarrufu sağlar. Hastaneler için geniş kompact-mutfak vestiyer çözümleri ile küçük ofisler için farklı alternatifleri mevcuttur. Ön kapakları isteğe göre, elektrostatik fırın boyalı veya akustik amaçlı kumaş kaplı uygulanabilir.

Madeş Yönetici Takımları

Laminat, melamin veya cam üst tabla farklı tasarımlarda uygulanarak; masa, sehpa, kütüphane ve etajerden oluşan ofis takımlarıdır.

Madeş Eğitim Mobilyaları

Laminat veya verzalit tabladan üretilebilir. Çanta gözü mevcuttur. Üniversiteler için anfi sıralar (2-3-4 kişilik) okullar için sıralar (tek-2-3 kişilik)farklı ölçülerde olabilir.

Madeş Operasyonel Çalışma Masaları

Mekâna göre esnek ebat ve şekillerde olabilen çalışma masalarıdır. Etajerli veya etajersiz olabilir.