Dış Mekan Aydınlatma

INFO GROUP LED Piksel Aydınlatma Sistemi

Tüm dış mekan aydınlatma projelerinde uygulanabilir özellikte (bina, köprü vb.), yüksek parlaklık kapasitesine sahip, kaliteli, DMX ve bilgisayar üzerinden grafik ve video oynatılabilecek yazılım kontrollü, LED piksel aydınlatma ürünü

Litpa Aydınlatma Yol Aydınlatma Armatürü/Streetray

Yol, otoyol ve çevre aydınlatmalarında kullanılmak üzere üretilmiş yüksek verimli ve yüksek tasarruflu direk armatürü

Litpa Aydınlatma Projektör/Herculed

Herculed projektörler özellikle dış ortam aydınlatmaları için kullanılan yüksek verimli ve yüksek tasarruflu projektörlerdir. Beyaz, RGB olarak ya da kırmızı, yeşil, mavi, sarı olarakta kullanılabilmektedirler.

SLV by CITYLIGHT Lambader/Adegan Manila

Adegan Manila lambader; zarif ve taşınabilir dış mekan aydınlatma modeli granit, paslanmaz çelik ve PE elemanları ile IP44 özelliğine sahiptir. Adegan Manila zemin armatür bağlantı kablosu ve IP fiş ile donatılmıştır ve 230V doğrudan ana kaynağa bağlanabilir.

SLV by CITYLIGHT Dış Mekan Aydınlatma/Arrock Slot Gu10

ARROCK serisi indirekt ışık yayılan bir armatür olup; ışık yuvası doğal granitten oluşur. Böylece, her lamba benzersiz olma özelliğine sahiptir. IP44 olan armatür, dış mekan kullanımı için uygundur. Kolayca monte edilebilir. Elektrik bağlantısı 230V şebekeye doğrudan yapılır.

AVOLUX LED Projektör/Herkül

Herkül LED projektör bina cephe ve genel aktivite alanlarını aydınlatmak için tasarlanmıştır. 135W ve 170W versiyonları, 250W ve 400W konvansiyonel projektörlerin yerine geçer. Simetrik ışık çıkışı verir. Ayarlanabilir montaj kolu sayesinde duvar, yer ve sütun üstlerine montaj edilebilir. Kullanılan LED tekniği ile uzun ömürlü ve tasarruflu aydınlatma sağlar.

AVOLUX Aydınlatma Armatürü/Quartz

Sokak aydınlatma armatürleri şehirdeki yaşam kalitesini yükselten bir faktördür. Güvenlik açısından cadde ve sokaklarda belli bir aydınlatma seviyesi sağlanmaktadır. AVOLUX Quartz LED sokak aydınlatma çözümü optimal aydınlatma seviyesini mümkün olan en tasarruflu yöntemle sağlar. Kolay tadilat yapılabilme özelliği Quartz sokak aydınlatma armatürünün en önemli özelliklerinden biridir. Kapak sistemi sayesinde led ve trafoya kolayca müdahale edilebilir.

AVOLUX LED Projektör Armatürü/Panda Maxi

Sıva üstü montaj sistemli LED projektör armatür, yenilikçi LED tekniği sayesinde optimal ve tasarruflu ışık çıkışı sağlar. Farklı lens uygulaması sayesinde değişik açılarda simetrik ışık çıkışı sağlar. Dikeyde 90dg hareketli gövde mekanizmasına sahiptir.

Asimetrik Mimari Aydınlatma Çözümleri

Asimetrik, profesyonel ışık ve mimari aydınlatma sistemlerinde mimar ve yatırımcıların ihtiyaçlarını anlayarak mimari ile bütünleşmiş çözümler sunar. Yenilikçi dış cephe aydınlatmaları için ihtiyaç duyuları tasarım ve son teknoloji ürün çeşitleri sağlar. Mimari dış cephe aydınlatmaları, tema parkları, sergi, video sanatı, kulüpler, alışveriş merkezlerine kadar geniş bir yelpazede, herhangi bir sabit instalasyon için uygun LED ürünler mevcuttur. Distribütörü olduğu markaların ürünleri sahip oldukları zengin renklerin yardımıyla mekanların geceleri benzersiz bir aydınlatmaya sahip olmalarını sağlar.

Wone Lighting Cadde Aydınlatma Armatürü/Optimus

LED cadde ve sokak aydınlatma armatürü

HAVER & BOECKER Şeffaf Cephe Sistemleri/IMAGIC WEAVE®

IMAGIC WEAVE® şeffaf cephe sistemleri, binaları medya iletişim merkezine dönüştürür. IMAGIC WEAVE®; HAVER’in mimari tel örgü sistemi ile Traxon Technologies LED teknolojisinin bir karmasıdır. İlk bakışta sunduğu faydalardan bazıları: Esnek tasarım, homojen görünüm, modern LED teknolojisi sayesinde enerji ve maliyet tasarrufu, hava koşullarına dayanıklılık, programlama ve dünya genelinde sezgiye dayalı kullanım, bakım ve tadilat kolaylığı, parlak kalite, gece ve gündüz kullanımı

PSL Elektronik LED Armatür/LEDLine I

LEDLine I, bina cephelerinde çizgisel ve kesintisiz bir ışıklandırma sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu ürünler ek yeri belli olmadan istenilen uzunlukta kullanılabilir.

PSL Elektronik LED Projektör/WallWasher S

WallWasher S, hem iç hem de dış mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmış LED projektördür. Bu armatür, binaların mimari detaylarını ön plana çıkarmak ve estetik bir görünüm elde etmek amacıyla tercih edilmektedir.

PSL Elektronik LED Armatür/LEDLine W2

LEDLine W2, bina cephelerinde çizgisel ve kesintisiz bir görünüm sağlamaktadır. Alüminyum, cam, mermer vb. cephe kaplamalarında da uygulama kolaylığı sağlar. Kapaklarda bulunan hizalama pinleri ile ürünler ardarda birleştirilerek ek yeri belli olmadan istenilen uzunlukta kullanılabilir. Armatür kapaklarında bulunan kablo giriş-çıkış slotları ve alt bölümde bulunan kanal sayesinde armatürle birlikte kablo çıkışı da taşınabilir.

Lamp 83 Dış Aydınlatma Sistemleri/Goccia Quantum Serisi

Ünlü İtalyan firması Goccia tarafından üretilen ve ufak boyutlarına rağmen kuvvetli bir ışık yayan, polikarbonat gövdeli, alüminyum enjeksiyon kapaklı, teknopolimer kasalı, 3.2W 265 lm 3.500K 85 CRI 50.000 saat sonra %70 ışık akısı garantisine sahip Citizen LED’li, IP 65 koruma seviyesine sahip ankastre dış aydınlatma aygıtıdır.