Bağlantı Elemanları

Ejot Tezmak Bağlantı Elemanları (Matkap Uçlu Vida, Çelik Dübel, Kimyasal Dübel, Mantolama Dübelleri, Plastik Şekil Veren Vidalar)

ETA Avrupa Yapı Onay Sertifikalı, galvaniz ve paslanmaz çelik matkap uçlu vidalar, sandviç panel vidaları, saç vidaları, giydirme cephe dübel ve vidaları, perçinler, pencere vidaları, düz çatı bağlantı elemanları (metal raptet, tüp raptet, yalıtım vidaları), mantolama dübelleri

Alfor Plastik Dübeller/Darbe Tesirli Dübeller

Delme gerektirmeyen tabanca çakma dübelleri, ısı yalıtım mekanik bağlantı elemanlarını, zaman ve işçilikten tasarruf ederek, özellikle brüt beton, kaba sıvalı duvar ve ahşap yüzeylerde uygulama imkanı sunmaktadır. Mevcut yalıtım uygulamalarına önemli bir katkı ve alternatif olan düşünülen bu yeni ürün, gaz tahrikli bir çelik çivi çakma tabancasıyla duvar/tavan yüzeyine, ısı yalıtım katmanlarının bağlanmasını sağlayan tabanca ile çakılan yalıtım dübelleridir.

Kawitech Dübeller/Tuğla Dübeli, Gazbeton Dübeli, OSB Dübeli, Söve Dübeli, Subasman Dübeli, T Başlı Söve Dübeli, Euro Dübel, Çivisiz Beton Dübeli, Sıva Filesi

Isı yalıtımı mekanik bağlantı elemanıdır. Yalıtım levhalarını cepheye bağlamak için kullanılır. Mukavemet arttırıcı plastik karışımıyla üretilmiş olup mukavemet değerleri çok yüksektir. Ekstra açılma özelliğiyle tutuculuğu arttırılmıştır. Özel başlık yüzeyi yapısıyla sıva tutuculuğu arttırılmıştır.

Lafarge Dalsan Alçı Levha Vidası

Özellikle ALLEV beyazı 4x4 uygulamalarında kısa kenarlarda pah etkisini elde etmek için iki DC profili arasına denk gelen yerlerden alçı levhalar birbirlerine ALLEV çektirme vidası ile sabitlenir.

Metal At Çivi

Her türlü ahşap ürünü bağlantı amaçlı birleştirmede kullanılmak amaçlı yüksek veya düşük karbonlu telden imal edilmiş bağlantı elemanı

Ejot Tezmak Çektirme Vidası/EJOFAST JF2/JF3

Ürün sivri uçlu olup, matkap uçlu vidalarda olduğu gibi kendi delik açan bir vidadır. Çapak çıkarmadan form vererek diş yuvası oluşturduğu için gıda ve sağlık ile ilgili her alanda mutlaka kullanılması gerekir. Diğer endüstriyel alanlarda ise muadillerine göre 2 kat hızda montaj yapılabilmesi avantajı vardır.

Ejot Tezmak Yeni Nesil Cephe Dübelleri/SDF

Yeni nesil SDF cephe dübellerinin avantajı minimum montaj süresi ve ankraj derinliği ile, maksimum taşıma momenti ve yük taşıma kapasitesi sağlamasıdır. Plastik dübel kısmının poliamid olması sayesinde yüksek tutunma mukavemeti sağlar. Bu özelliği de çok yüksek çekme dayanımına sahip olmasına ve cephede klipsli dübellere alternatif olabilmesini sağlar. Her türlü altyapıda, beton, tuğla, bims, gaz beton ve benzerlerinde güvenle kullanılabilir. Montaj esnasında dübelin dönmesini engelleyen çift burulma kilidine sahiptir. Her türlü altyapı uygulamaları için farklı renk dübeller sayesinde karışıklık önlenmektedir. Korozyon riski olan yapılarda paslanmaz vida seçeneği mevcuttur. Metal, ahşap gibi bileşenlerin yanı sıra kapı, pencere, dörtgen kesitli yapısal elemanların bağlantısında da güvenli montaj sağlamaktadır.

AKK International Bağlantı Elemanları, Ankraj Civataları, Matkap Uçları

Beton, tuğla veya blok malzemeler için hafif ve orta düzeyde ankraj-sabitleme elemanları

AKM Profil Mantolama Dübeli

Bina dış cephe ısı yalıtım çalışmalarında, ısı yalıtım levhalarının bina cephelerine sabitlenmesi amacıyla kullanılan malzemedir.

Framecad Bağlantı Elemanları

FRAMECAD bağlantı elemanları; hız, uygunluk ve performans için dizayn edilmiştir ve en gelişmiş uçtan uca çelik yapı inşa çözümünü sunar.

Framecad Çelik Karkaslı Yapı Vida ve Bağlantı Elemanları/FRAMECAD

FRAMECAD çelik çerçeve vidaları; hız, sağlamlık, performans için hazırlanmıştır ve uçtan uca en gelişmiş çelik çerçeve inşa çözümü sunmak için dizayn edilmiştir.

AKK International Bağlantı Elemanları, Ankraj Cıvataları, Matkap Uçları

China New Century Holding Group’un yan şirketi olan AKK International Corporation Ltd. cıvata, ankraj, matkap uçları ve çelik bağlantı elemanları gibi hırdavat ürünlerinin üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır.

Ejot Tezmak Düz Çatı Dübeli/HTK 50 2G

TKR, TKE, VHT-R, vidaları ile kombine edilebilen teleskopik tüp raptet

Ejot Tezmak Çelik Çivili ve Plastik Çivili Çakma Dübel/TID-HaWK

ETICS (Bina dışından uygulanan kompozit ısı yalıtım sistemleri) (mantolama sistemleri) uygulamalarında mekanik tespit için kullanılan dübellerdir. Çelik Çivili Çakma Dübel/TID Tuğla , beton ve tüm diğer altyapılarda kolay uygulama ve güvenli montaj Geniş başlıklarla birlikte kullanılabilme Isı köprüsü oluşumunu engelleyen enjeksiyon yöntemi ile sabitlenmiş plastik kafa Çelik çiviler sivri uçlu vidalar şeklinde olup montaj aşamasında daha iyi penetre olmasına ve tutunmasına etki eder. Plastik Çivili Çakma Dübel/HaWK Tüm alt yapılara uygun (BIMS, gazbeton, tuğla, taş, beton v.b.) tek bir dübel özelliğindedir ve hepsine uygun istenen değerleri sağlar.

Baumit Dübel/Baumit StarTrack

Isı köprülerine yol açmayan, doğrudan cephe üzerine ve yalıtım levhası altına uygulanan dübelleme teknolojisidir. Plaka üzerinden uygulanmadığı için ısı köprülerinin oluşmasını engeller. Yalıtım plakasının kalınlığından bağımsız olarak, Baumit StarTrack yerleştirildikten hemen sonra yalıtım plakalarının yapıştırılmasına izin verir. Tuğla, beton veya gazbeton yüzeylerde, yeni yapı ya da renovasyonlarda kullanılabilir.

tesa Çift Taraflı Bant/tesa® ACXplus Akıllı Bağlama Sistemleri

tesa® ACXplus, yapısal birleştirme taleplerine yönelik 3 kategoriden oluşan, yeni ve yüksek performanslı bant serisidir. tesa® ACXplus; yüksek performanslı bir akrilik sistemden oluşan ve yapışma gücü, stres dağılımı ile sıcaklık/su direnci özellikleriyle de ön plana çıkan yeni nesil çift taraflı bantlardır.