Tesisat (Su, Isıtma, Soğutma, Havalandırma)

Sofito Yangın Perdesi

Olası bir yangın durumunda sahne ile salonu ayırmak amacıyla yapılır. Aşağı yukarı dikey hareket eder. Oyun ve gösteri esnasında sahne ağzının yukarısında konuşlanır. 950°C ısıya dayanıklı olarak imal edilir. Sahne yüksekliğinin yeterli olmadığı yerlerde yanmaz kumaştan yapılabilir.

Gezer Polietilen Muayene Bacası (Plastik Menhol - Plastik Rögar) Cadde Ağızlığı (Rögar), Yamaç Bacaları, Pompa Terfi İstasyonları, Sayaç Odaları, Elektrik M

Tamamı Polietilen (PE) malzemeden rotasyonel kalıplama tekniği ile üretilmiş altyapı ürünleri: DN 400, DN 600, DN 800, DN 1000 ve DN 1250 mm çaplarında muayene bacaları (plastik menhol), cadde ağızlığı (rögar), yamaç bacaları, pompa terfi istasyonları, sayaç odaları, elektrik menholleri, yağ ve kum tutucular.

Seranit Grup Isıtıcı Panel

Elektrik ile çalışan, ekonomik ve konforlu ısınmaya yönelik olarak estetik dekoratif bir ısınma panelidir. En önemli özelliği çevre kirliliği yaratmaması, düşük tüketimi ile ısınma maliyetlerini en ekonomik seviye getirmesi ve az tüketimi ile çevrenin korunmasına katkısıdır.

Mesa Teknik Rögarlar

Tüm çaplara uygun montaj noktaları sayesinde rögar içinde akış çevrimlerini istenilen yöne yönlendirilir. Yapısı sayesinde projelerde uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılır. Yeşil alan aplikasyonlarında talep edilen metraja göre çimen yeşili gibi renkli üretimler yapılabilir.

Tüm Plastik Dirsek-Te-Manşon-Beton Geçiş-Körtapa-Kruva-Nipel-Redüksiyon Fiting

U-PVC’den mamul, tamamıyla termoplastik malzemeden üretilmiş, korozyonsuz ürünlerdir.

Testo Çok Fonksiyonlu Ölçüm Cihazı/Testo 435

Testo 435-2; klima ve havalandırma sistemlerinde hava debisi, iç hava kalitesi ve konfor seviyesi, bina yalıtım ve enerji verimliliği için U-değeri ölçümlerinde kullanılabilen çok fonksiyonlu ölçüm cihazıdır. Profesyonel bilgisayar yazılımı ile ölçüm verilerini raporlama imkanı sunar. Bilgisayar yazılımı, USB veri transfer kablosu, batarya ve kalibrasyon protokolü ile birlikte teslim edilir.

Testo Ölçüm Parametreleri/Sıcaklık, Nem, Hız , Basınç Transmiterleri

Nem, sıcaklık ve fark basınç parametreleri birçok bina uygulamasında ölçülmesi ve kontrol altına alınması zorunlu parametrelerdir. Testo transmiterler gıda üretiminde, ilaç sanayinde, her türlü endüstriyel proseste ve temiz odalarda geniş kullanım alanına sahip olmakla birlikte; depolarda, toplantı salonlarında, fuar alanlarında, endüstriyel ve ticari alanlardaki bina ortam koşullarının kontrolü için de kullanılmaktadır. Sıcaklık için testo 6920, nem ve sıcaklık için testo 6621 ve fark basınç için testo 6321 ekonomik sınıf transmiterleri ile, odalardaki havalandırma koşulları için gerekli olan parametreler hassas bir şekilde ölçülebilir. Otomatik sıfırlama özelliği sayesinde testo 6321 sıcaklık değişimlerinden bağımsızdır ve uzun süreli stabil fark basınç ölçümlerini garanti eder.

Form Solair Sıcak Hava Paneli

Solair sıcak hava paneli; siyah bir panel üzerinde bulunan 2 adet fanın güneş enerjisi ile çalıştırılarak, iç mekân havasının aynı siyah panel yüzeyinden geçirilmesiyle havanın ısıtılmasını sağlar.

Testo İnfrared Sıcaklık ve Nem Ölçüm Cihazı/Testo 835-H1

Testo 835-H1 infrared sıcaklık ve nem ölçüm cihazı, entegre yüzey nem ölçümü özelliği ile binalardaki küf oluşma riskini erkenden tespit etmek için tasarlanmıştır. Cihaz hafızasında ölçüm değeri ve ölçüm yeri kaydı yapılabilir ve bilgisayarda veri analizi gerçekleştirilebilir. 4-nokta lazer işaretleme, nem modülü, batarya ve kalibrasyon protokolü ile birlikte

Aksu Şömine Döküm Odunlu LPG-Doğalgazlı Şömine Hazneleri, İthal Hazneler, Mermer, Taş, Ahşap Döküm Gövde Kaplama ve Dış Kaplama İthal Ürünler

5 yıl garantili, üstün kalite pik döküme sahip, en verimli ve ekonomik yanma sağlayan teknik ve fiziki yapıda; rekabetçi değil kendi trendini geliştiren yenilikçi hazneler

İstikamet Döküm Menhol Kapağı

Sfero dökümden üretilmiş baca kapağı

Master Boru Kelepçesi (Rapid-Toprakaltı-Askı-Takviyeli)

Atık su sistemlerinde kullanılır ve paslanmaz çelikten imal edilir.

Master Çift Çatal Boru (Binaiçi)

Atık su sistemlerinde kullanılır ve pik dökümden imal edilir.

Master Pik Boru (Toprakaltı-Binaiçi-Döküm)

Atık su sistemlerinde kullanılır ve pik dökümden imal edilir.