Dekoratif Duvar Kaplaması (Mantar, sentetik deri, dokuma, vb.)

Fibrosan C.T.P. Levha

Gofrajlı veya jelkotlu opak düz levhalar olup çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Bu levhalar özellikle hijyenin arandığı ortamlarda tercih edilen kaplama malzemesidir. Kolay temizlenebilen küf, mantar, bakteri üretmeyen korozyona ve kimyasallara karşı aşırı dayanıklılık gösteren levhalardır. Standart beyaz, gri, bej, isteğe bağlı olarak Ral renk üretilebilir.

Hanyang Kendinden Yapışkanlı İç Mekan Filmi

İnşaat sektörü için üretilen iç mekan film tabakaları, mekanla bütünleşerek güzel bir ortam yaratır. Pencere film tabakaları ise, güneş ışığını keser veya dışarıdan içerinin görünmesini engeller. Özel parlak kaplama ile, parlak görüntü hissi verirler. Bu tabakalar, üst kalitedeki desenler ile normal pencereyi benzersiz bir teşhir malzemesi haline getirirler.

Miga Dekoratif Duvar Kalıp ve Paneli

PS iç mekân kalıpları doğal ahşap gibi görünür ve doğal ahşap hissini verir. Aynı zamanda sıkıştırma ve kalıba dökme açısından büyük kolaylık sağlar. Daha fazla desen ve tasarım imkanı sunar.

Tonk Project Dekoratif Cephe Kaplaması/Pix, Vink, Tilt, Nut, Dizzy, Lots

Tonk beton iç ve dış cephe kaplamaları; 3 boyutlu efekte sahip farklı geometrik formlarda üretilmektedir. 6 geometrik modeli ile Tonk, farklı dizilimlerle cephelerde yaratıcı bir yüzey oluşturulmasına imkan tanır. İnovatif yapısıyla Tonk, Reddot Design Award 2014 Winner ödülüne hak kazanmıştır.

Polyline Poliüretan Dekoratif Cephe Kaplaması

Poliüretan hammaddeli dekoratif paneller

Yeda Design Ahşap Lamine Panel, Dekoratif Duvar Paneli

Sibu Design vizyonu ile, kaliteden ödün vermeden, modern dizayn ve tasarımlarıyla, çağın trendlerini belirleyerek hayallerdekini yansıtmak için benzersiz ürünler üretmektedir. Sibu Design ürünleri özellikle esnekliği, hafifliği ve mükemmel form alabilmesinden dolayı duvar giydirme, tavan giydirme, panel, kemer, eğri ve yassı düzey uygulamalarda inanılmaz çok yönlü bir kolaylık getirmiştir. Sibu Design mimarlar, iç mimarlar, iç mekan tasarımcıları, yat imalat mobilya üreticileri, mağaza vitrin, sergi, teşhir, fuar, stand tasarımları, sahne ve reklam organizasyonları için kısaca her alanda heyecan verici, üretici, başarılı çözümler ve yeni öneriler sunmaya devam etmektedir.

Europanel Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri..

Europanel doğal taş, tuğla, brüt beton, ahşap görünümüne ve dokusuna sahip dekoratif duvar panelleri

Europanel Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri.

Europanel doğal taş, tuğla, brüt beton, ahşap görünümüne ve dokusuna sahip dekoratif duvar panelleri

Europanel Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri

Europanel doğal taş, tuğla, brüt beton, ahşap görünümüne ve dokusuna sahip dekoratif duvar panelleri

Duvarex Exclusive Dekoratif Duvar Kaplama Paneli/Duvarex Exclusive

Strafor esaslı, üzeri inşaat kimyasalları ile sertleştirilmiş dekoratif duvar kaplama paneli

Dongwha Vitex Dekoratif Duvar Kaplaması

ViBoard , %100 polyester liflerden üretilmiştir, koruyucu veya kimyasal madde içermez. Akustik performansı mükemmel olan ViBoard uzun süreli stabiliteye ve performansa sahiptir. Yangın durumunda zehirli gaz çıkarmaz ve ateşe dayanımı vardır.

Ruize Decorative Materia 3 Boyutlu Duvar Panelleri

Ruize Decorative Material 3 boyutlu duvar panelleri ile duvarlara başka bir boyut kazandırılırken, panellerin monte edilmesi çok kolaydır. Hem kullanıcılar, hem de profesyonel olarak monte edilen 3 boyutlu panellerle estetik bir duvar görüntüsü yaratılmaktadır.

Onosom PVC Dekoratif Duvar Kaplaması

PVC film çevre dostu olup, yüksek performansa, yüksek yapışkanlık kabiliyetine, su geçirmez özelliklerine sahiptir. 100-120 °C’ye kadar rengini kaybetmez ve kırışmaz.

Liantian Metal Metal Dekoratif Duvar Kaplaması

Dekorasyona farklı bir konsept getiren kabartmalı şık duvar kaplamaları

Dama Stainless Steel Paslanmaz Çelik Levha

Dama Co. Ltd, dekorasyon amaçlı farklı çelik sınıflarından (201-304-410-430 vb.) çelik levhalar, çelik borular ve renkli çelik plakalar üretimi yapmaktadır.

Jiangmen Feifan Dekoratif Duvar Kaplaması

A sınıfı yangına dayanım, su geçirmez, %100 asbest ve formaldehit içermeyen kolay bakımı yapılabilen çevre dostu duvar panelleri