İnce Yapı / Bitirme İşleri

İzocam Taşyünü Levhalar

Bir yüzü alçı plaka kaplı taşyünü levhadan oluşan, arada yoğuşma riskini önlemesi için alüminyum folyo bulunan kompozit bir üründür.

İzocam Camyünü Şilte

İnorganik hammadde olan silis kumunun ergitilerek elyaf haline gelmesi sonucu oluşmaktadır. Bir yüzü alüminyum folyo kaplı şilte boyunca folyo kenarlarında 5 cm tespit payı bulunan camyünü şiltedir. Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

İzocam Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi

Weber ve İzocam işbirliğiyle sistem için gerekli tüm malzemelerin paket olarak temin edildiği mantolama sistemidir. Uzun süreli titiz çalışmalar neticesinde iki dev kuruluşun tam hizmet, toplam kalite ve tek çözüm anlayışıyla oluşturulmuştur. Sistem içerisindeki tüm bileşenler İzocam ve Weber güvencesi altında sunulmaktadır.

BM Cam Donanımları Cam Kapı Aksesuarları/Unica-Biloba-Triloba

İç ve dış kapılarda kullanılmak üzere özenle tasarlanmış olan bu ürünler, hidrolik kapı kapatıcıları ve otomatik kapı menteşelerinin sentezlenip geliştirilmesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Tüm cam kapı çeşitlerine monte edilebilir. Hidrolik menteşeler başka hiçbir ek elemana gerek duymaksızın, kapıyı otomatik olarak kapatmasının yanı sıra, otomatik kapatma mekanizmasını değiştirmeye gerek kalmadan ağır kapılar için tek bir menteşe yeterliliği sağlar. Tasarım uluslararası patente sahip olan bu ürünler, üretim aşamasında bir milyon kez açılıp kapatılarak test edilmiş ve sağlamlığı kanıtlanmıştır.

PLİCELL Plise Perde

Mekanizmalı plise perde sistemleri, yüksek kalitede patentli aksesuar destekli fonksiyonel kullanımı, kolay kurulum ve yerli üretim kumaş özellikleri ile evlerde ve cam balkonda devrim niteliğinde yenilik getirmiştir.

3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ses ve Titreşim Sönümleme Folyosu/3M 2552

3M™ 2552 Alüminyum bantlar metal ve plastik yüzeylerde doğal (rezonans) frekanslarını kontrol ederek titreşimlerin sönümlenmesine yardımcı olmaktadır. Titreşimli yüzeye uygulandığında, özel polimer bazlı yapıştırıcısı titreşimi emerek, önemsenmeyecek seviyede ısıya dönüştürmektedir. Titreşim genlikleri ve yapıdan kaynaklı sesler önemli seviyede azaltılmaktadır.

Akpa Alüminyum Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri/FS 50

Cam tutucu kasetlerle bina cephelerine kesintisiz cam görüntüsü veren sistem

Alubond Yanmaz Mineral Dolgulu Alüminyum Kompozit Panel/Alubond U.S.A FR-A2

Alubond U.S.A FR-A2 alüminyum kompozit panelleri, EN 13501-1 standardına göre A2-s1, d0 olarak sınıflandırılmış ve sertifikalandırılmıştır. Yapı yönetmeliğine göre 21,5 m’den yüksek binalarda kullanılması zorunlu olan bu yüksek teknoloji ürünü paneller, can ve mal güvenliği açısından tüm yapıları güvence altına almaktadır.

dormakaba Döner Kapılar

İç ortam denetiminin estetikle buluşması beklendiğinde KTV döner kapı sistemleri kurulum açısından mükemmel bir uygunluk gösterir. dormakaba KTV döner kapıları gürültüye, toza ve kire engel olur; iç mekanları güvenli bir şekilde hava akımından korur ve ısıtma masraflarının düşük tutulmasına yardımcı olur. Binaların girişlerinde ağır trafik hacminin üstesinden gelinmesi istendiğinde ve mimari açıdan rafine edilmiş cephelere uyumlu bir dikkat çekici bütünlük beklendiğinde dormakaba KTC-Comfortline döner kapılar ihtiyaçlara kusursuz cevap verir. Tüm gereksinimler için esnek bir sistem, kolay kurulum ve hızlı devreye alma, garantili ve uluslararası standartlara uygun tasarım, görsel ve ekonomik olarak en ideal çözüm gibi avantajlar sağlar.

Polyfin Polyfin 3015 FPO Geomembran

Yapısal olarak yaşlanmayan, ortası cam elyaf donatılı, hem yeni çatılarda hem eski çatıların renovasyonunda kullanılabilen, yüksek UV dayanımlı, çevre dostu bir su yalıtım geomembranıdır.

Libart ClearSky

ClearSky E sistemler, havuzlar, restoranlar, kafeler, küçük etkinlik alanları ve resepsiyon salonları için ideal açılır çatı sistemleridir. 4 parçalı dizaynıyla birçok mimari yapıyla uyumludur. ClearSky E sistemler, raylı olarak üretilir, SecurTrak teknolojisiyle yapısal güvenlik ve kurulum kolaylığı sunar. ClearSky E hareketli çatı sistemleri; kalite, kulanım kolaylığı ve en uygun fiyatı sade ve şık bir tasarımla birleştirir. ClearSky E sistemleri ile artık çepeçevre kapatılmış mekanlar " iç mekan" olarak sınırlandırılamaz, çatıyı açtığınızda sizinle masmavi gökyüzü arasında hiçbir engel kalmaz. Daha az sistem bileşeni kullanarak ürettiğimiz ClearSky E sistemler, hızlı ve kolay kurululur, üstelik en uygun fiyatlı modellerdir. İsteğe göre maksimum 13m genişliğe kadar üretilebilirler. ClearSky E sistemler Uluslararası Yapı Standartlarına ( IBC ) göre üretilir, 240 kg/m2'ye (50 psf / 2,354 Pa) kadar kar ve rüzgar dayanıklılığı ile yılın her zamanı güvenli kullanım ve emniyet sağlarlar. Proje gereksimlerine göre statik hesapları yapılır.

Libart SolaGlide

SolaGlide sistemler tüm hava koşullarında en iyi ısı ve su yalıtımının, uzun yıllar sorunsuz kullanımını sağlamak için tasarlanmıştır. Isı köprülü ana profilleri, Isıcam özelikleri ve yapısal bağlantıları ile sizlere güvenli bir kullanım sağlar. Gizli hareket mekanizması ve otomatik ayarlanabilir kayış sistemi ana profillerin içine gizlenmiştir. Bu sayede kablo, kayış ve benzeri hareket mekanizması görüntü kirliliği yaratmaz. Termoplastik polyesterden üretilmiş kayış mekanizması ve paslanmaz çelik bağlantı elemanlarına sahiptir; kir, pas, yağ, zararlı UV ışınları ve ısı değişimlerine karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışır. "LIBART Hareketli mimari sistemler ile tüm masalar cam kenarında" SolaGlide hareketli cam sistemler restorant, kafe ve ticari alanların kullanımı için geliştirildi. Hiç bir müşteri yağmurlu veya rüzgarlı, soğuk bir havada dışarıda oturmak istemez, ya da güneşli ve güzel bir havada karanlık bir çatının altında kalmak istemez. Libart'ın harektli cam çatı çözümü ile işletmeler dış mekanlarından yılın 4 mevsimi en etkili şekilde faydalanabiliyor. Bunu sağlarken müşterilerini karanlık bir yapının altına hapsetmiyor ve doğal ışık ile aydınlık ve ferah bir mekan elde etmelerini sağlıyor.

Libart Panora-View

PanoraView sistemleri, çalışması için herhangi bir ek alan gerektirmez. Ayrıca PanoraView sistemleri, binalarınızın kapı ve pencere için ayrılan boşluklarında net açıklıklar sağlar. Klasik sürgülü, kaymalı veya katlanır pencere ve kapılara yeni bir alternatiftir; daha fazla cam, daha az çerçeve (dikey profiller olmadan 5 metreye kadar) ile mekanlarda “büyütme ve genişleme” etkisi yaratır. Yatay geri çekilme (giyotin hareketi) kanat pencere ve kapılar özelliği ile işlem fazladan bir istifleme alanı gerektirmez. Herhangi bir dikey profil olmaksızın 5 metreye (16’5 ”) kadar net açıklıklar sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Karşıt ağırlıklar bulunmaz, kapsamlı tasarım seçenekleri sunar. Özel gereksinimlere, iklimlere, boyutlara veya bütçeye uygun 3 benzersiz sisteme, farklı cam konfigürasyonlarına sahiptir. Konfigürasyon, güvenlik özellikleri ve estetiğin esnekliği ile kolay kurulum ve operasyon olanağı vardır. Büyük pencere ve cam duvar arası sızdırmaz özelliğiyle daha fazla gelir potansiyeline yol açar. Geniş cam alanı nedeniyle doğal ışık ve kesintisiz görüş sağlanır. Sessiz, basit ve güvenli motorlu operasyon, ev veya ticari otomasyon ve güvenlik sistemine dahil edilebilir. Açıldığında panelleri istiflemek için ilave alan gerekmez. UPS yedek güç seçeneklerine sahiptir. Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti amaçlanmıştır. 6063-T6’nın özel olarak tasarlanmış alüminyum ekstrüzyonlarından üretilmiştir. Elektrostatik destekli 5 standart renk ve düzinelerce özel renk ile toz boya kaplama seçenekleri bulunur. Tüm bileşenler ve bağlantı parçaları aşındırıcı olmayan malzemelerden yapılmıştır.