İnce Yapı / Bitirme İşleri

Metal Kiremit Metal Kiremit

Avrupa, Amerika ve İskandinavya ülkelerinde yaygın olarak kullanılmakta olan metal kiremit, çelik üstü galvaniz, astar, polyester ve boya kaplı olup 8 kattır. Tüm iklim koşullarına dayanıklıdır. Metal kiremitler yüksek eğimli çatılarda kolay uygulanabilirler. Tüm iklim koşullarına dayanıklı olan Kiremetal’in, uygun şartlarda 100 yıl ömrü vardır. Ürün, paslanma ve çürümeye karşı firmamız tarafından 30 yıl garantilidir.

Dupont Türkiye DuPont™ Typar®

<p> DuPont&trade; Typar&reg;, %100 polipropilenden imal edilmiş, ısıl bağlı bir geotekstildir.</p>

Surteco Dekor Süpürgelik/Cubu Serisi

Weimar dünyanın en büyük süpürgelik üreticisi firmasıdır. Standartın çok ötesindeki tasarımları, hem işlevsel hem de estetik süpürgelikleri ile zemin sektörüne süpürgelik alanında liderlik etmektedir. Weimar Cubu serisini rakiplerinden ayıran özellikler: Cubu serisi, süpürgelikler lake ile özdeş poliülofin kaplaması ve merkezinde iskeleti oluşturan HDF çekirdeği sayesinde hem estetik, hem de dayanıklı bir ürün grubudur. Lake süpürgeliklerin ortak handikapı olan suya ve darbelere dayanım sorunu özel kaplaması ve HDF çekirdeği sayesinde cubu süpürgeliklerde çözümlenmiştir. Cubu serisi darbelere ve temizlik kimyasallarına karşı ekstrem dirençli ve su geçirmezdir.Özel patentli dizaynı ve elastik alt ve üst dudakları ile en zorlu zemin duvar kombinasyonlarında bile kolayca monte edilir.

Kartek Paslanmaz Paslanmaz Çelik Kapı

Modern ve klasik doğrama, paslanmaz çelik, demir, pirinç çinko, bronz ve siparişe özel kapı uygulamaları

Koyuncuoğlu Ahşap Termal Modifiye Edilmiş Kereste

Thermotimber; ahşabın 185°C ve 212°C arasında ısıl işlem uygulanarak; su buharıyla hiçbir kimyasal kullanılmadan termal modifiye edilmesi işlemidir. 2014 Ağustos ayında Koyuncuoğlu Ahşap Gebze deposunda devreye giren tesiste “Thermotimber” markası adı altında iç ve dış cephede kullanılmak üzere farklı çeşit ağaçlardan ve değişik ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Epart Ofis Sistemleri Alüminyum Ayarlı Kapı Sistemleri/Arcos

Alüminyum eloksal veya elektro statik boyalı, statik hesabın gerektirdiği noktalarda 1.8 - 2.0 - 2.2 mm et kalınlığına sahip; ayarlı, kendinden pervazlı erkek ve dişi profilden ve fitil kanalından oluşan sistem, karşılıklı olarak geçme şeklinde monte edilerek vida ile montajı desteklenmektedir. Sistemde; melamin, laminat, masif kaplama veya security cam kanat kullanılabilir. Tuğla, gaz beton ve alçıpan duvarların olduğu ofis yönetim binaları, ev, hotel, hastane gibi çağdaş mekânların kapı gereksinimlerini karşılar.

Dupont Türkiye DuPont™ Tyvek®

DuPont™ Tyvek®, %100 HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) maddesinden elde edilen sonsuz yapıdaki elyafların, patentli özel bir ışıl işlemle bağlanması ile üretilen ve tüm dünyada milyonlarca evde uzun süredir kullanılan nefes alan su yalıtım ortamı sağlar. Nefes alan su yalıtım örtüsü çeşitleri; buhar geçişine açık örtüler (Tyvek Housewrap, Tyvek Solid, Tyvek Pro, Tyvek SuproPlus, Tyvek Enercor, Tyvek UV-Facade, Tyvek Metal), buhar kesici ve dengeleyici örtü ( Tyvek VCL SD2), tam buhar kesici örtü (Tyvek Airguard)dir.

Stonewrap Kültür Taşı, Kültür Tuğlası, Yer Taşı

Duvar, cephe ve zemin kaplamaları (kültür taşı, kültür tuğlası, yer taşları)

FYT Mühendislik Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Giyotin pencereler, hareketli kanatlara sahip düşey sürme pencere sistemleridir. Görsel ve fonksiyonel yönden tarihi kökeni olan giyotin pencereler, günümüzün modern malzeme ve teknolojileri ile yeniden ele alınarak Duowin markasıyla üretilmiştir.

FYT Mühendislik Güneş Kırıcı Sistemler

Sağlıklı bina kavramı içinde, güneş ışınlarının şiddeti ve dağılımı ile doğal ışığın yeterliliği büyük önem taşımaktadır. Doğal gün ışığına olan ihtiyacın kaçınılmaz olması gibi direkt güneş ışınlarından korunma gereksinimi de kaçınılmazdır. Bu talep mimari projelerde Flyingshadow Güneş Kırıcı Sistemleri'nin kullanılmasıyla rahatlıkla aşılabilir. Termal konfor talebi FYT Mühendislik güvencesiyle estetikten ödün vermeden yenilikçi çözümlerle karşılanabilmektedir.

Leonardo Mermer Doğal Taş Dış Cephe Kaplaması/Moca Gold

Leonardo Mermer, Elazığ'da ve Türkiye'deki farklı bölgelerde bulunan ocaklarından çıkarttığı oniks, limestone, traverten ve mermer doğal yapı taşlarını yurtiçi ve yurtdışında müşterilere sunmaktadır.

Leonardo Mermer Doğal Taş Dış Cephe Kaplaması/Moca Silver

Leonardo Mermer, Elazığ'da ve Türkiye'deki farklı bölgelerde bulunan ocaklarından çıkarttığı oniks, limestone, traverten ve mermer doğal yapı taşlarını yurtiçi ve yurtdışında müşterilere sunmaktadır.

Winsa PVC Pencere Sistemleri/Dorado Gold Shield

PVC pencerelerin üstün yalıtım özelliği ve alüminyum profillerin metalik görünümü ile birleştirilmiştir.

Winsa PVC Pencere Sistemleri/Revotech Gold

Türkiye’de 90 mm genişliğinde üretilen ilk PVC profil olan Revotech Gold, 7 odacıklı yapısıyla benzersiz bir ısı yalıtımı ve üstün ses yalıtımı sunmaktadır.

Winsa PVC Pencere Sistemleri/Panorama HS 76

Yalıtımdan ödün vermeksizin dış mekânları evinize katan, görselliği yuvanızın konforunda alabildiğine yaşatan pencere profil sistemidir.

Winsa PVC Pencere Sistemleri/Revotech

Türkiye’de 84 mm genişliğinde üretilen ilk PVC profil olan Revotech Gold, 7 odacıklı yapısıyla benzersiz bir ısı yalıtımı ve üstün ses yalıtımı sunmaktadır.