Zemin / Duvar / Tavan

ATECO Zemin Zip

Burmatex Zip karo halılar, Code ve Lateral karo halılar ile kombine edilerek kullanılabilir. Zemin döşemelerinde farklılık yaratmak için ideal bir seçenektir.

ATECO Zemin Tivoli

Tivoli çarpıcı renk paletiyle ticari mekan zemin kaplamalarında ideal çözümler sağlar. Tüm ticari ve kamusal iç mekanlarda kullanıma uygun bir halı modelidir.

ATECO Zemin Lateral

Lateral tüm ticari iç mekanlarda, kamu binalarında, ofislerde, bankalarda, okullarda, konferans salonlarında ve tasarımda sıradışı, yenilikçi, modern projeler oluşturmak için ideal bir karo halı çeşididir. 18 farklı renk çeşidiyle karo halılar içerisinde en geniş renk yelpazesini sunar. Tüm kurum ve kuruluşların kurumsal renklerini yansıtabileceği bir zemin kaplama malzemesidir.

ATECO Zemin Hadron

Hadron karo halı; çarpıcı görüntülerden ilham alır. Etkileyici parlak renk patlamaları, koyu renklerle çerçevelenir. Koleksiyondaki her renk, aynı koyu gri tabana sahiptir; bu da sert çizgileri olmayan alanları tanımlamayı ve bir zeminde kesintisiz geçişler yaratmayı kolaylaştırır. Yoğun koyu renklerden orta tonlara, nötrlere ve yarı karanlık noktalara kadar çeşitli vurgulama renkleri kullanılır.

ATECO Zemin Grade

Burmatex Grade karo halının, açık renk tonları koyu renkli tonlar arasında bağlantılıdır. Grade halı, farklı renk tonları ile kullanılabilir veya farklı renk blokları kullanılarak yön ve şekil oluşturulabilir. Grade ofis ve eğitim tesisleri gibi kullanım alanlarında ideal bir karo zemin kaplamasıdır.

ATECO Zemin Go to

Karo halı, Go To serisinde 15 popüler renk paletinde düz ve çizgili olmak üzere iki tasarım sunuyor. Parlak, koyu gri ve maviler koleksiyonda kırmızı ve yeşil ışıklarla desteklenir. Yaratıcı karo halı kaplamaları oluşturmak veya alanları tanımlamak için düz ve çizgili seçeneklerini karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Ofis halılarının bilinen yüksek performans ve esneklik seviyesini korur. Go To karo halı hızlı ve kolay bir halı döşeme seçeneği arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

ATECO Zemin Code

Code karo halı, eşsiz bir zemin tasarımı için zıt çizgili renk ve dokular kullanılarak tasarlanmıştır ve modern halılar içerisinde farklı bir alternatiftir. Code karo halı, Zip ve Lateral karo modelleriyle birleştirilerek şık bir görünüm sağlar. Tasarımlarında sıradışılık arayışında olanların tercih ettiği ofis halısı ürünüdür.

ATECO Zemin Balance Loop

Balance Loop karo halı, dama desen oluşturma imkanı, çizgili ve desenli çeşitleri ve akustik özelliğiyle mekanlarınıza farklılık katacak.

ATECO Zemin Balance Greyscale

Balance Greyscale karo halılar koyu gri rengi ile özellikle okul gibi kamu binaları, ofisler, mağazalar gibi ticari iç mekanların zemin kaplamaları için uygun ürünlerdir.

ATECO Zemin Axis

Axis karo halı, çevremizden ilham alır; doğa, sanat, yemek ve kültür. Güçlü ve cesur veya zengin ve sakin, 11 renk paleti birçok farklı zemin tasarımı sağlar. Axis ile canlı bir renk yumağı veya sakin bir vaha yaratabilirsiniz.

ATECO Zemin Balance Atomic

Balance Atomic karo halı, soğuk maviler sıcak bejler ile, grilere kadar değişen bir renk paletiyle heyecan verici, şık ve modern karo halı modelidir. Ticari ofis halısı Balance Atomic, tek renk, çizgili ve çok yönlü üçlüsünü bir arada barındıran bir modeldir. 50×50 ölçülerinde 3 farklı karo halının koordineli olarak kullanılması ile sıra dışı tasarımlar oluşturulabileceği gibi her biri ayrı ayrı da kullanıldığında şık özel bir görünüm sağlanmaktadır.

ATECO Zemin Alaska

Alaska karo halının adı, tasarımın yaratılmasında ilham kaynağı olmuştur. Bu dokulu bukle ürünün 12 renk çeşidi bulunmaktadır. Adını en kuzeydeki ABD eyaletinden ve popüler seyahat yerinden almıştır; buz, su, kaya katmanları. Ürünün doku yüzeyi, ürün gamındaki zıt renklerle güzel sonuçlar verir. Ürünün dokusu ve sade renk kartelası, bu eyaletin (Alaska) ferahlık veren açık hava mekanlarından esinlenmiştir. Zeminlere karo halı kaplarken, tek renk veya farklı renk kombinasyonları tercih edilebilir. Soğuk grileri sakinleştirici bir mavi ile birleştirebilir ya da canlı bir yeşil ile ofis halılarınızı daha sıcak görebilirsiniz. Yumuşak griler ve doğal, yumuşak mobilyalar, duvarlar ve aydınlatma gibi diğer yüzeyler üzerinden renk vurguları için mükemmel ışık sağlar.