İş Merkezleri

Bürotime Ofis Mobilyaları Operasyonel ve Yönetici Koltuk Grubu

Modern ve fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. İleri, geri, sağa ve sola doğru kol ayarlama özelliği, ayarlı sırt desteği, senkron mekanizma ve başlık gibi fonksiyonları ile son derece ergonomiktir. Arkasındaki elbise askısıyla kullanıcısının işini kolaylaştırır. Farklı kumaş ve renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Bürotime Ofis Mobilyaları Bekleme Grubu

Özel olarak tasarlanmış, benzersiz, şık ve farklı çizgilere sahip Dem, bulunduğu ortama prestij katar. Oturma kısmındaki V şekli tasarımda yarattığı farklılığın yanısıra konfor kazandırır.

Bürotime Ofis Mobilyaları Bekleme Grubu

Modern çizgileriyle bekleme alanlarına renkli ve şık bir görünüm kazandırır. Tek yönlü ve çift yönlü oturma modelleri bulunmaktadır. Birbirine eklenebilme özelliği ile farklı oturma düzenleri oluşturulabilir.

Bürotime Ofis Mobilyaları Operasyonel Çalışma Grubu

Stripe bir ofisin ihtiyacı olacak tüm bileşenleri sınırsız kombinasyon içerisinde çözebilecek esnekliğe sahip bir ofis mobilyası sistemidir.

Bürotime Ofis Mobilyaları Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları, ofis koltukları , bölme sistemleri bekleme ve konferans grupları, dosyalama üniteleri

Madeş Yönetici Takımları

Laminat, melamin veya cam üst tabla farklı tasarımlarda uygulanarak; masa, sehpa, kütüphane ve etajerden oluşan ofis takımlarıdır.

Madeş Operasyonel Çalışma Masaları

Mekâna göre esnek ebat ve şekillerde olabilen çalışma masalarıdır. Etajerli veya etajersiz olabilir.

Pierre Cardin Office Ofis Mobilyası

Pierre Cardin ofis mobilyaları her ihtiyaca uygun çözümleri ile her kullanıcının beklenti ve ihtiyacını karşılayabilecek ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Üst düzey yönetici mobilyası, operasyonel grup, bekleme üniteleri, makam koltukları, koltuk ve kanepeler, yönetici koltukları, çalışma koltukları, sehpalar, keson ve TV üniteleri

Nurus A.Ş. Çalışma Koltuğu/Me Too

<p> Me Too, bedeni m&uuml;kemmel şekilde tamamlar ve &ccedil;alışma hayatındaki gereksinimlere akıllı yanıtlar verir. Her detayı teknoloji, deneyim ve &ouml;zenle tasarlanan Me Too, yorgunluğu en aza indirerek &ccedil;alıştığınız s&uuml;re boyunca bedeninizi korur. Me Too, omurganın &uuml;st kısmını ve omuzları destekleyerek boynu koruyacak şekilde doğru bir oturma alışkanlığı kazandırır. 70 cm ayak &ccedil;apı ile ağırlık merkezinin değişmesi durumunda dahi d&uuml;şmeyi engelleyerek g&uuml;venli hareket &ouml;zg&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; sağlar. Me Too, Fluid Motion ve Fluid Motion Plus mekanizmaları ile ileri d&uuml;zeyde ayarlanabilir ve kullanıcısına kişisel ve konforlu bir &ccedil;alışma ortamı sunar.</p>

Nurus A.Ş. Bekleme Koltuğu/Loft

Geleneksel değerler ile çağdaş tasarım anlayışını birleştiren Loft’ u, kolaylıkla bir sanat galerisinde sergileyebilir ya da konuklarınızı ağırlamak için kullanabilirsiniz. Loft, mobilya yapımında kaybolan zanaatı gözler önüne serer. Hiçbir başlangıç ve bitiş göstermeyen çizgileriyle Loft, her parçası kolaylıkla birbirine bağlanır. Masif ceviz ağacından üretilen Loft, büyük döşemeli kanepeler ve sandalyeler için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Nurus A.Ş. Ofis Duvar-Ayırıcı Panel Sistemi/Isola

ISOLA panel sistemi, bireysel çalışma alanlarından resmi olmayan ekip toplantılarına kadar farklı çözümlere ulaşmanıza yardımcı olmaya hazır bir panel sistemidir. 3 farklı yüksekliği olan bu panel sistemi, tekil çalışma masalarını farklı aksesuarları ile zenginleştirirken fonksiyonel çözümler sunuyor. Açık ofislerde konumlanırken, kendi mahremiyetini oluşturan toplantı düzenine imkan sunuyor. ISOLA Media Wall, ortak alan mobilyalarının tam karşısına yerleşerek yenilikçi bir sunum alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. ISOLA ile uyumlu çalışan Nuruslinks ile sunum yapmak kolay hale geliyor. Nurus bekleme alanı mobilyalarından Stone ile oldukça uyumlu halde kullanılabilen Media Wall, ekip çalışmalarını verimli kılacağa benziyor.

Nurus A.Ş. Ofis Koltuğu/AURA

Aura, yönetici ofislerinden bekleme salonlarına kadar çok amaçlı kullanım olanağı sunar. Zengin kumaş ve dikiş ile oluşturulan desen seçenekleri ile bulunduğu alanlara değer katar. Aura, yapısal detaylarının ve kilit mekanizmasının kumaş altında çözümlenmiş olması ile kusursuz bir görünüm sağlar. Farklı açılarda sabitlenebilen esnek sırtı ve yenilikçi teknolojiyle üretilen süngeriyle rahat oturma imkânı sunar.

Nurus A.Ş. Ofis Mobilyası/R2

R2, ismini Star Wars efsanesinin bilge, sempatik ve işlev odaklı karakteri R2-D2’dan esinlenerek almıştır. Yumuşak oturma yüzeyi ile rahatlık sunan R2, tablalı ve tablasız olarak kullanılabilir. Farklı kumaş ve renk seçeneklerine sahip olan R2, çalışma alanlarından eğitim kurumlarına, evlerden bekleme salonlarına kadar tüm yaşam alanlarına renk, hareket ve canlılık getirir. Oturma alanının altında yer alan bölmesi ile kitap, dergi ve kişisel eşyaların depolanmasına olanak sağlar.

Nurus A.Ş. Çalışma Masası/U Too

U Too, şık tasarımı ve zengin ürün ailesi ile tüm gereksinimlerine cevap verir. Farklı iş kolları ve birimlerde etkin ve verimli çalışma alanları oluşturmaya yardımcı olan U Too masa sistemleri, beyin fırtınalarını ve yaratıcı paylaşımları destekler. U Too, estetik ayakları ve yuvarlak kenarlara sahip masaları ile ortama samimiyet ve canlılık kazandırır. U Too, farklı çalışma alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına sahip kullanıcıların gereksinimlerine işlevselliği ile yanıt verir. U Too’nun yönetici ve tekil masalarıyla uyumlu depolama birimleri çalışma alanlarının verimli bir şekilde kullanılmasına imkân verir.

Nurus A.Ş. Çalışma Masası/Picnic

Picnic, alışılmışın dışında bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Düşünürken, hareket ederken, çalışırken ve üretirken özgürlüğe ve rahatlığa vurgu yapar. Picnic, günlük hayatın yoğun temposundan sıyrılarak yenilenmeye ve motivasyon kazanmaya yardımcı olur. Toplantıları rastlantısal anlara dönüştüren Picnic, yenilikçi düşüncelerin ortaya çıkacağı canlı ve enerjik ortamlar meydana getirir.

Nurus A.Ş. Çalışma Grubu/Pit Stop & Lodge

PitStop&Lodge, zamanın ötesinde tasarımıyla çalışma alanlarını dönüştürüyor! Mekan içinde mekan yaratarak bir yenilenme ve nefes alma alanı oluşturan Pit Stop&Lodge, teknoloji çözümleri, zengin renk ve kumaş seçenekleri ile yenilikçi bir deneyim sunar. Hızlı, verimli ve yaratıcı toplantıların durağı olan PitStop & Lodge, özel alan tanımlayan tasarımı ile takım çalışmalarını etkin bir şekilde sürdürmeyi sağlarken bireysel çalışmalara da uygundur. PitStop, yenilikçi fikirlerin doğmasına ve motivasyonu artırmaya yardımcı olurken çalışanlara mola verme şansı da sunar. PitStop & Lodge, aydınlatma, elektrik bağlantısı, internet erişimi ve LCD ekran gibi teknoloji çözümlerine sahiptir.İç ve dış yüzeylerindeki akustik etkinin yanında farklı renk ve kumaş seçenekleri bulunan panellere sahip Pit Stop’ın masa yüksekliği ayarlanabilir.